Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Japonia nadal całym sercem za Pokemonami

15 postów w tym temacie

Przyznam, żę gdy trafią do Europy sam chętnie zakupię tę częśc. Zapowiada się naprawdę super i można zaobserwować wiele zmian w stosunku do poprzednich cześci, no i mamy dwa światy do dyspozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no.. sadze ze te wspomnienia znowu odzyja ;]
Nie no ale te edycje Gold i Silver to naprawde wspomnienia robia niesamowite... Mam nadzieje ze gra bedzie swietna skoro tak sie sprzedaje lecz tak pozno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh ile to ja czasu spędziłem przed edycją Silver. Mam nadzieję, że niczego nie skopali w nowych wersjach i że pojawią się pokemony z ruby/sapphire bo kilka było fajnych. Liczę również na to, że nie będziemy musieli wiosną długo czekać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak remake silevera będzie dostępny u nas w kraju, to chyba specjalnie dla tej gry kupię DSa. Pokemony to najlepsze rpg jakie wyszło na przenośne konsolki Nitendo (sam posiadam GBC, który został zakupiony specjalnie dla RED version pokemnów, a potem silver).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak, co ale ten remake jest całkiem niezły. Oczekuje na wersję amerykańską. Może kupię...

A o tym PokeWalkerze też myślę. A jak ;) Tylko że NDSi nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się zachciało chwycić GBA i odpalić Crystala (nieco zmodyfikowane Gold/Silver), naprawdę świetne i rozbudowane RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piotrbov a po co ci NDSi? pokewalker będzie działał nawet z classic''iem przecież... to że na trailerach jest DSi oznacza jedynie że... ninny chce lansować DSi... jak pojawiło się DSLite to na wszystkich trailerach był lite a przed litem classic... pokemony na DS''a są tworzone z myślą raczej o DSLite(przynajmniej D/P/Pl) ze względu na dodatkowe możliwości po włożeniu do slotu GBA dyskietki z R/S/E/FR/LG...
a co do samego newsa... głównie dla poków kupiłem NDS(Lite)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować