Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie drugi film Silent Hill

29 postów w tym temacie

To było dla mnie oczywiste od kiedy zobaczyłem pierwszy :-). Taki dobry temat, tym bardziej że zrobiony świetnie (imo najlepsza egranizacja), trzeba kontynuować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O na imdb ma 6.5/10 a na filmwebie 7.24/10. Co z tego jak na metacritic jest może 30/100 skoro również na metacritic ocena użytkowników to 8.2/10. W końcu to LUDZIOM ma się coś podobać a nie krytykom ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z wersją reżyserską części pierwszej? Podobno miała być znacznie dłuższa od kinowej.

PS. Według mnie filmowy "Silent Hill" jest jak do tej pory najlepszą ekranizacją gry, zaraz za nim pierwszy "Mortal Kombat".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście pierwsza część filmowego "Silenta" bardzo mi się podobała ze względu na ukłon w stronę graczy, prawdopodobnie też dlatego dostawała kiepskie oceny (malo kto nie grający w SH wiedzial o co chodzi).
Mam nadzieję że druga część będzie równie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

filmowy Silen Hill był w mojej opinii w porządku, choć pewnie dlatego, że nie jestem fanem serii. klimat gniótł dupsko, autentycznie się bałem (szczególnie tych małych pokrak-krasnoludków), a dźwięk syreny do dziś kojarzy mi się z Piramidogłowym zdzierającym z kogoś skórę :>
no i Sean Bean jako wisienka na torcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film nie był zły, choć nie straszył za bardzo. A już na pewno nie osoby, które miały styczność z samą grą. Do pięt nie dorasta "jedynce", ot co, ale jako film oparty na grze - jeden z lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedynka była spox - warta obejrzenia. Mam nadzieję, że dwójka zbliży się do części drugiej (SH2) gry i będzie jeszcze lepiej. PS. Wolałbym zobaczyć ekranizację historii James''a i Marii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdura, Silent Hill był jedną z najlepszych growych ekranizacji jeśli nie najlepszą i sam w sobie był świetnym filmem, Metacritic pfff. Zresztą tak jak Arkhaor napisał to ludziom ma się podobać i się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 19:03, imike napisał:

Mam nadzieję że film będzie oparty na fabule drugiej części gry. W sumie była ona wydaje
się najbardziej "filmowa" ze wszystkich odsłon.

Ja bym wolał żeby 2 nie ruszali. Jest to historia nie tyle straszna co bardziej przygnębiająca, swoista podróż Jamesa ku samozagładzie. Więc aby oddać dobrze te historie trzeba by było filmu znacznie dłuższego niż tradycyjne półtora godziny i naprawdę dobrze dobranych aktorów. Ale mogli by oprzeć go na scenariuszu 3 który jakby nie patrzeć jest bezpośrednią kontynuacją 1 i jeśli dobrze bo to rozegrali to dało by się łącząc go z 1 częścią filmu. Ew. zawsze pozostaje scenariusz The Room lub Homecoming (był by to film na podstawie gry powstałej na podstawie filmu zrobionego na podstawie gry XD )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować