Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Avatar - zapowiedź

12 postów w tym temacie

Od jakiegoś czasu interesuje się tą produkcją. Ciekawi mnie zarówno film jak i sama gra. Myślę, że gra nie okaże się żadną rewelacją, ale z pewnością nie będzie to filmowy crap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekam na film. Szykuje się gratka dla fanów S-F. Co do gry, to wydaje mi się, że poziomowi dorówna egranizacji King Konga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

James Cameron powiedział (czytałem) , że gra nie będzie crapem jakich wiele na podstawie filmów, ale prawdziwą grą i gratką dla fanów Sci-fi i nie tylko... szykuje się sweetaśna gierka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Stawiamy również orzechy przeciw dolarom, że na grę znajdzie się sporo chętnych."

Czyli nie znajdą się chętni :)? Co to za zakład stawiać orzeszki przeciw niejako pewnej walucie w momencie gdy wiadomo, że te zakład się wygra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Autorzy zapowiadają bowiem, że dało im możliwość zaprojektowania fascynujących wydarzeń i stworzeń, których gracze na pewno nie przegapią"


Myślę że odkrywanie smaczków to plus a takie rozwiązanie to przede wszystkim ułatwienie dla twórców ale i tak może być super. Co do tego że film przebije Gwiezdne Wojny to wątpię. Wiadomo, efekty będą lepsze ale SW to klasyk i nie sądzę żeby avatar mógł mu dorównać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, gry na podstawie wielkich, Hollywood''dzkich produkcji to prawie zawsze gnioty, i niestety, parwie zawsze reklamują je wcześniej jako "początek końca z fatalnymi egranizacjami". Po screenach i opisie widać, że ta gra, to może być jednak coś... Ale zpewnością jeszcze nie to, o czym mówią. Ridicka i AvsP nie przebije, ale jeśli to tylko wstępny projekt, to może im dorównają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować