Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Włosi ustanowili nowy rekord Guinessa w trybie Party Guitar Hero 5

15 postów w tym temacie

W nowym GH zabrakło metallic''ki i Systemu ;( ale są ironi i nirvana :)
A tak Btw jak wygląda ściąganie piosenek na wi,i trzeba płacić ? Planuje założyć internet na Wii więc pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie to już choroba jest a nie osiągnięcie, to jakbym wskazał osoby pijące cały czas przez miesiąc to też były news? No ale jedno przyznać im trzeba pomysł całkiem ciekawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 22:18, kindziukxxx napisał:

w sumie to już choroba jest a nie osiągnięcie, to jakbym wskazał osoby pijące cały czas
przez miesiąc to też były news? No ale jedno przyznać im trzeba pomysł całkiem ciekawy
:)

to choroba, bo prawie 600 osób gra na sztucznej gitarze przez niecałe 3 minuty/osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2009 o 22:22, Azra napisał:

to choroba, bo prawie 600 osób gra na sztucznej gitarze przez niecałe 3 minuty/osobę?

no właśnie, ale to również świadczy o fenomenie tej gry, ludzie się dzielą, a nie to jak w Wowie niektórzy to graja na dwa kompy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba nie załapałeś, o co mi chodzi.
chorobą byłoby to (a i wtedy bym się kłócił), gdyby trzy osoby grały bez przerwy przez 24 godziny.
w tym wypadku mamy po prostu radosny event, w którym pojedyncza osoba nie musiała uczestniczyć dłużej, niż trzy minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 21:31, arek5 napisał:

W nowym GH zabrakło metallic''ki i Systemu ;( ale są ironi i nirvana :)
A tak Btw jak wygląda ściąganie piosenek na wi,i trzeba płacić ? Planuje założyć internet
na Wii więc pytam...

Kup GH: Metallica :| Będziesz miał i Metallicę i Toxicity SOADu. Co do Wii nie wiem, jak tam jest ze ściąganiem kawałków, ale przynajmniej na X360 płacisz. Niektóre są darmowe.


Ciekawy event heh ;d Gdyby tak w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 23:28, GuitarHero napisał:

Ciekawy event heh ;d Gdyby tak w Polsce...


Jak chcesz to organizuj. Zapewne ktoś tam do Ciebie wpadnie i zagracie z 30h xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 22:26, Azra napisał:

chyba nie załapałeś, o co mi chodzi.
chorobą byłoby to (a i wtedy bym się kłócił), gdyby trzy osoby grały bez przerwy przez
24 godziny.
w tym wypadku mamy po prostu radosny event, w którym pojedyncza osoba nie musiała uczestniczyć
dłużej, niż trzy minuty.

załapałem, ale mnie chodziło o to że organizowanie takich ewent-ów to już jest choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować