Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 z 250 GB dyskiem w wersji Modern Warfare 2

23 postów w tym temacie

Super sprawa, gdybym nie miał już tej konsoli to bez wahania kupiłbym ten pack, myślę że nie mamy się co martwić o dostępność w Polsce, tego będą tony przecież to trafi na rynek w sezonie gwiazdkowym. Trafiły do Polski wersję obmalowane w Simpsony, zielono złote z Halo 3, czerwono złote z RE 5. O przelicznik też bym się nie martwił Elite kosztuje teraz 1059zeta. Tak więc powinno się skończyć na cenie 1399.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 12:52, palpatine napisał:

Za prawie 1400 zł to można mieć PS3Slim + Uncharted 2 ;). Po kiego kupować Xsa za tyle
kasy...


za prawie 1400zl to mozna miec Xboxa+Call of Duty: Modern Warfare 2 ;). Po kiego kupowac PS3 za tyle kasy...

zrozumiales? jak nie to slowo klucz: gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takim dyskiem i dwoma padami to dobra sprawa byłaby, gdyby nie to że nie chciałbym mieć na Xboxie napisów z MW2. Można byłoby wymienić "opakowanie" ale się nie opłaca. Jak pojawi się w normalnej edycji bez MW2 i z normalnym opakowaniem, czyli albo całe czarne albo całe białe to byłoby zawaliście. A tak "tylko" dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 13:31, EmperorKaligula napisał:

> Za prawie 1400 zł to można mieć PS3Slim + Uncharted 2 ;). Po kiego kupować Xsa za
tyle
> kasy...

za prawie 1400zl to mozna miec Xboxa+Call of Duty: Modern Warfare 2 ;). Po kiego kupowac
PS3 za tyle kasy...

zrozumiales? jak nie to slowo klucz: gust


tyle ze w tych 1400zl nei uswiadczysz wi-fi i odtwarzacza blu-ray :) a to jednak jest roznica, dodajac do tego fakt ze na ps3 takze wychodzi MW 2:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze, mi chodzi tylko o to ze w tej cenie poprostu nie oplaca sie kupywac xboxa, wedlug mnie ta konsola poprostu powinna byc tansza, chyba ze do tych 1400zl dolacza chociaz te wi-fi ;/ inaczej to zwykle zdzierstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem tylko kto będzie grał na tych ekskluzywnych mapach... Skoro idą póki co tylko z konsolą. Jedyny plus to zaoszczędzone 1600 M$P.

ArchArtas no a jak komuś wi-fi nie potrzebne?! Za 1500zł masz PS3 i Unchartedem 2. Za 1300zł masz X360 z CoD dokładasz 200 i masz wi-fi. Zresztą to limitka. Drugi pasz 120zł, obudowa 120zł, większy dysk 100zł, mapki 90 zł i wychodzi kosmiczna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie nie zajrzeć to coś związanego z MW2 się znajdzie. Zaczynam nabierać przekonania, że tylko ja na tę grę nie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 dla wielu jest po prostu lepsze, pewnie dlatego że droższe. To że xbox nie ma br nie czyni go słabym sprzętem. Jeżeli chodzi o mnie to kupiłbym xboxa nawet gdyby był droższy od ps3. Chociaż jak go kupowałem to jeszcze ps3 nie było.


Co do newsa to mam nadzieję że ukaże się elite z 250gb bez gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nowa kolekcja bedzie :D
Akurat starego X360 i PS3 wraz z PSP wywale na nowy sprzet ;]
No ale 250gb to naprawde jest cos.. chociaz.. nie powala. Ale pomysl naprawde swietny i oby tak dalej robic bo wlasnie przez robienie Limitowanych Edycji gra zyskuje na czasie , rozglosie i... sprzedazy! Pelno jest na allegro i innych stronach aukcyjnych o tym ze zestawy takie sprzedaja sie w ogromnych sumach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nie śledzę tej sprawy na bieżąco, ale myślałem, że w Modern Warfare 2 to osobna produkcja. Bez "CoD" w tytule. A jednak na pudełku widnieje pełna nazwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 17:03, Sandro napisał:

Hmm... Nie śledzę tej sprawy na bieżąco, ale myślałem, że w Modern Warfare 2 to osobna
produkcja. Bez "CoD" w tytule. A jednak na pudełku widnieje pełna nazwa...



Były chyba badania w USA i okazało się ,że duża część hamburgerożerców nie wiedziała ,że Modern Warfare 2 to tak naprawdę nowy CoD i nie zbyt ich ta gra interesowała dopóki się tego nie dowiedzieli.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować