Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Shift przywrócił blask marce Need for Speed

24 postów w tym temacie

paradoks.. nie mialem siopy, mialem sprzet odpowiedni.. teraz mam siope, ale moj pc jest tak przestarzaly, ze musialbym teraz kupowac nowego.. ehh ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać N4S powraca w wielkim stylu. Mimo to, zanim skuszę się na zakup, poczekam jeszcze na wydanie dema. Co jak co, ale nie ma to jak przetestować grę osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję pograć godzinę u brata. Jakimś cudem się skusił na zakup. Niestety NFS już nigdy nie będzie taki jak kiedyś. Samochody prowadzą się jak cegłówki na kołach. Żadnej przyjemności z prowadzenia. A ta kamera co niby przy zakrętach ma latać na boki itp. Nie uświadczyłem. Na pewno nie kupię nowego NFSa. Przehype''owany jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przywrocił? Chyba nie do konca.

Aby nowego NFSa móc porównywać z pierwszymi najlepszymi klimatycznymi NFSami potrzeba aby wyścigi toczyły się w otwartych lokacjach vide NFS 1, HP, HP2, Porsche itp.

Torowy NFS nigdy nie będzie tak dobry jak pierwsi starsi bracia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"I faktycznie, tak się stało, o czym świadczą wysokie oceny tej gry wyścigowej. Poza tym Flynn zapewnił, że EA przeznacza niemałe fundusze na kampanię reklamową Shifta. "
pytanie, czy wysokie oceny to też część kampanii reklamowej. W końcu pogoń za pierwszą recenzją na zasadzie wyłączności jest bardzo niezdrowa..

"Mimo, iż dobry produkt nie musi się reklamować, prawda?"
Są trzy rodzaje prawdy. To akurat jest g*wno prawda, bo znam masę świetnych gier które na finansowe łopatki położył brak reklamy, a także dwa razy więcej syfu, który dzięki reklamie sprzedawał się jak bułeczki i jeszcze zbierał świetne oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 11:57, Ghost12345 napisał:

polecam iść do MM i wypróbować grę na stoisku z PS3. Nie wiem czy w innych miastach też
tak jest, ale ja miałem fart i zagrałem przed zakupem. MM w Rybniku.



Ile Shift w media m kosztuje? chodzi o wersję na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 11:57, Ghost12345 napisał:

polecam iść do MM i wypróbować grę na stoisku z PS3. Nie wiem czy w innych miastach też
tak jest, ale ja miałem fart i zagrałem przed zakupem. MM w Rybniku.


tjaa, to w tym rybniku pewnie dzieciokow w wieku gimnazjalnym masz jak na lekarstwo.. u mnie w lodzi, jak konsole sa wlaczone, to nie sie do nich nawet dojsc nie da, zawsze jakies gowniarze graja zamiast odrabiac lekcje w domu :P
a pozniej panowie z obslugi sie wkurzaja i wylaczaja sprzet na dobre ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro IGN.com wystawił nowej odsłonie na PC/PS3/X360 9/10 to niewątpliwie Shift odzyskał honor NFS''ów jedna chyba nie taki jak większość graczy się spodziewała. Pozostaje czekać na rozwój wydarzeń związanych z grą tj. dalsze oceny z recenzji, opinie graczy no i samą sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ta gra to badzewie mam ją i juz gram model jazdy jest do bani bez kierownicy lepiej nawet nie podchodzic bo wylecicie z trasy na pierwszym zakrecie chcieli zrobic symulacje ale im nie wyszlo bo na symulacje jest za latwa a na zrecznosciowke za trudna zagracie zobaczycie dla mnie to zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej argumentów przemawia do mnie za kupnem gry, i chyba właśnie to zrobię. Jeżeli gra naprawdę przywraca blask serii, to nie będę żałował ani jednej złotówki, wydanej na ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 14:27, MisioKGB napisał:

Dzisiaj natomiast gra trafia do sklepów w Europie, a jutro zadebiutuje w Polsce.

No tak bo przecież Polska w Europie nie leży. ( ;-; )


Gra już jest w sprzedaży w Polsce - wczoraj widziałem ją na trzy platformy w Empiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować