Zaloguj się, aby obserwować  
kuba121

Splinter Cell 1

155 postów w tym temacie

Wczoraj gdy grałem w SC wszystko było ok. Dzisiaj włanczam go i po pociskach zostają czarne kratki. Dlaczego tak się dzieje? Nie zmieniałem żadnych sterowników.

20070113193403

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 18:43, lukasz11111 napisał:

w "ambasada chińska" nie mogę znaleść łącznika. Gdzie on jest? wiem tylko że czeka na chyba
dachu.

Jeśli dobrze kojarzę jest to niedaleko końca, po tym jak podsłuchałeś rozmowę w budynku i samochodzie? Jeśli tak, to przemknij się (albo ogłusz strażników nabojami ogłuszającymi - jeśli jeszcze masz, bo mi zabrakło :P) i przejdź przez mur w miejscu, gdzie nie ma zasieków, po prawej powinna stać Cohen... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łącznik jest na jednym z dachów przy jakimś transparencie świecącym na czerwono, aby sie tam dostać trzeba przejść kanałami, następnie praktycznie przy wyjściu z kanału stoją drabinki budowlane, po nich na dach i tam jest łącznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 19:33, lukasz11111 napisał:

to chyba jeszcze nie to, bo nie przypominam sobie żadnego samochodu.

Tak, pomyliłem się - myślałem, że jesteś przy końcu planszy, przepraszam za pomyłkę...
Sooldier napisał poprawną drogę do łącznika. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 19:25, sooldier napisał:

łącznik jest na jednym z dachów przy jakimś transparencie świecącym na czerwono, aby sie tam
dostać trzeba przejść kanałami, następnie praktycznie przy wyjściu z kanału stoją drabinki
budowlane, po nich na dach i tam jest łącznik


mam tylko jeden problem wszystkie włazy są zamknięte ( tak misię wydaje ). Są chyba 3 nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aby wogóle dojść do tego włazu musisz jak zaczynasz misję przejść w lewo, tam o ile dobrze pamiętam jest jakieś przejście w inną dzielnice, a później to już idziesz prosto ażdo płotu, za nim powinien być właz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 19:49, sooldier napisał:

aby wogóle dojść do tego włazu musisz jak zaczynasz misję przejść w lewo, tam o ile dobrze
pamiętam jest jakieś przejście w inną dzielnice, a później to już idziesz prosto ażdo płotu,
za nim powinien być właz


dzięki za pomo jutro spróuje to przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobć w 3 misji w budynku CIA... po wyjściu z pomieszczenia z głównym serwerem stoje przed rzwiami podwójnymi samo otwierającymi się( wcześniej przez nie wchodziłem) i jak wychodzę to włącza sięalarm i koniec... help... nie możliwe żeby mnie ktoś zauważył bo wszsytkich wcześniej usunąłem HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 00:20, Kubeczek77 napisał:

Co mam zrobć w 3 misji w budynku CIA... po wyjściu z pomieszczenia z głównym serwerem stoje
przed rzwiami podwójnymi samo otwierającymi się( wcześniej przez nie wchodziłem) i jak wychodzę
to włącza sięalarm i koniec... help... nie możliwe żeby mnie ktoś zauważył bo wszsytkich wcześniej
usunąłem HELP

Możliwe, że czegoś nie zrobiłeś, ja też miałem taki problem. Może nie ukryłeś jakiegoś ciała? W tej części SC system działa tak, że jeśli zostawisz jakieś ciało na widoku (tj. w pełni oświetlone, albo na środku korytarza itd.) to i tak zostanie znalezione, nawet jeśli załatwisz wszystkich przeciwników. Po prostu staraj się chować ciała w cieniu. Proponuję wczytać wcześniejszego save''a i nie zostawiać nawet najmniejszego śladu po ogłuszonych przeciwnikach (przynajmniej u mnie to pomogło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy okazji tego systemu:

to i to znalezienie ciala odbywa sie momencie gdy przejdziesz jakis punkt/lnie. mozesz czekac 2 h i nie znajda ale wystarczy krok do przodu i znajduja ciala. Ja jak gralem w SC to pamietam ze moje sejwy byly takie:
ajkhdlijkah\\kdfkljadfjkf\\jhdaljhjkahdfkls\\
nie chce mowic ze jestem jakos BARDZO walniety, ale zdarzaly sie czesto sytuacje pod koniec ze mi sie sejwy powtarzaly;P co parenascie sekund robilem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 19:55, czad93 napisał:

to i to znalezienie ciala odbywa sie momencie gdy przejdziesz jakis punkt/lnie. mozesz czekac
2 h i nie znajda ale wystarczy krok do przodu i znajduja ciala. Ja jak gralem w SC to pamietam

I to mnie najbardziej irytowało kiedy grałem w Splintera (Pandorę też). Na przykład taka sytuacja: Skradam się do strażnika, już mam go złapać i przesłuchać, kiedy rozlega się alarm "Znaleziono ciało - misja zawalona" i od nowa, bo save''ów zbyt często nie robiłem... ;(

Dnia 02.05.2007 o 19:55, czad93 napisał:

ze moje sejwy byly takie:
ajkhdlijkah\\kdfkljadfjkf\\jhdaljhjkahdfkls\\

:D ja z braku pomysłu jak je nazwać, pisałem nazwę pomieszczenia, w którym się znajdowałem... Najczęściej stan gry zapisywałem w łazience. ;)

Dnia 02.05.2007 o 19:55, czad93 napisał:

nie chce mowic ze jestem jakos BARDZO walniety, ale zdarzaly sie czesto sytuacje pod koniec
ze mi sie sejwy powtarzaly;P co parenascie sekund robilem:P

A ja nie, często przechodziłem misję po kilka razy zaczynając od nowa, wściekając się i klnąc niemiłosiernie, ale za każdym razem akcje wychodziły mi coraz lepiej... Gra mnie wciągnęła, i to bardzo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden mały problem .Mam zadanie , "odszukaj agenta Blausteina na komisariacie " i utknąłem w tym momencie .Pomóżcie bo nie wiem czy się wracać czy trzeba coś tu zamieszać .Dodaje zrzutkę gdzie w tej chwili jestem .

20070512143207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować