Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jedi Knight i klasyczne przygodówki LucasArts w serwisie Steam

17 postów w tym temacie

A o tym, ze te gry mozna nabyc Direct2Drive to nie ma ani slowa. Jesli juz kupowac elektronicznie to wlasnie w Direct2Drive, a nie badziewiastym Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 14:44, Nikt634 napisał:

Niby czemu Steam jest badziewiasty??


Wymaga instalacji w systemie swojego kretynskiego klienta.
Wymaga podlaczenia do sieci gdy tylko najdzie cie ochota na odpalenie gry.(*)
(*) Mozesz teoretycznie przejsc w tryb offline - tylko kazdorazowo gdy bedziesz chcial sprawdzic oferte steam i tak trzeba bedzie wejs online. A pozniej znowu offline. I tak w kolko.
Kretynska opcja autopatchowania, domyslnie wlaczona. A nawet jak jest "wylaczona", to - jesli dobrze pamietam problemy przy okazji np. ETW opisywane na forum - i tak dzialala jak wlaczona.
Ach - no i zapomnialbymo swoim ulubionym - przepelnienie serwerow autoryzacyjnych. Mniam.

A na D2D czy Gamersgate - po prostu zaciagasz sobie gre na hdd, aktywujesz ja jeden jedyny raz podczas instalacji i cala reszte masz z glowy. Jak dla mnie - i widac tez pewnie Wojmana - steam jest duzo bardziej upierdliwy i niewygodny od rozwiazan na d2d czy gamersgate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 14:34, Wojman napisał:

A o tym, ze te gry mozna nabyc Direct2Drive to nie ma ani slowa. Jesli juz kupowac elektronicznie
to wlasnie w Direct2Drive, a nie badziewiastym Steamie.

tak ale: This product is only available for purchase in the United States and Canada.
mi się steam podoba i nie mam żadnych z nim problemów
a pakiecik Stars Wars Jedi Knight Collection jest już na steamie bestssellerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 15:22, Llordus napisał:

Wymaga podlaczenia do sieci gdy tylko najdzie cie ochota na odpalenie gry.(*)
(*) Mozesz teoretycznie przejsc w tryb offline - tylko kazdorazowo gdy bedziesz chcial
sprawdzic oferte steam i tak trzeba bedzie wejs online. A pozniej znowu offline. I tak
w kolko.

gdziebyś nie chciał wejść to musisz odpalić jakąś przeglądarkę, to jak z poziomu gry do sklepu?

Dnia 17.09.2009 o 15:22, Llordus napisał:

Kretynska opcja autopatchowania, domyslnie wlaczona. A nawet jak jest "wylaczona", to
- jesli dobrze pamietam problemy przy okazji np. ETW opisywane na forum - i tak dzialala
jak wlaczona.

nie działa, nie działa jak wyłączysz

Dnia 17.09.2009 o 15:22, Llordus napisał:

Ach - no i zapomnialbymo swoim ulubionym - przepelnienie serwerow autoryzacyjnych. Mniam.

u mnie brak takiego problemu a mam parę lat steama, nie ma rzeczy bez wad i pewnie będą udoskonalać serwis a i nikt nikogo nie zmusza do używania steama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 16:05, FPSProjekt napisał:

gdziebyś nie chciał wejść to musisz odpalić jakąś przeglądarkę, to jak z poziomu gry
do sklepu?

Ale tylko w przypadku steama jak zapomne go "wylaczyc" (czyli przejsc offline) to pozniej moge miec problemy z odpaleniem gry.
Bo albo padnie im serwer, albo padnie moja siec, albo jescze pare innych rzeczy. I nie chodzi o to, ze to musi sie stac na 100% - ale o sama swiadomosc, ze tego typu problemy sie zdarzaja zdecydowanie zbyt czesto.

Dnia 17.09.2009 o 16:05, FPSProjekt napisał:

nie ma rzeczy bez wad i pewnie będą
udoskonalać serwis a i nikt nikogo nie zmusza do używania steama ;)

Tyle ze jedyna zaleta steamu jak dla mnie jest dostepnosc tytulow, ktorych nie ma gdzie indziej. Np. Vampire the masquerade, czy jak sie wlasnie okazuje pakietu Jedi Knight.
To troche malo, zeby przekonac sie do regularnych zakupow, wiec jak tylko moge to kupuje wszedzie byle nie w steamie.

Dnia 17.09.2009 o 16:05, FPSProjekt napisał:

This product is only available for purchase in the United States and Canada.

No i tym mnie rozwalili. Swoja droga - ciekawe z czego wynikaja tak debilne ograniczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 16:11, DaemonOfPain napisał:

niech zrobia lepiej multi w sw: the focre unleashed, a nie bawią się w odgrzewane skamieniałe
kotlety(chociaz jedi academy i jedi outcast sa niezle)


Weź nie bluźnij kolego. To są same hity, które już są niedostępne w wersjach pudełkowych, a tak wiele osób może skorzystać z oferty i się z tymi grami zapoznać po raz pierwszy lub na nowo.
Chętnie zagrałbym w IJ and the Fate of Atlantis, słyszałem, że świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pieknie, tyle ze np. Jedi Knight nie jest spachowany jakos specjalnie do dzialania z nowymi kartami graficznymi. Na forum steama radza grac w trybie software. Zwykle parcie na kase po najmniejszej linii oporu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no coraz fajniejsze gierki i pakiety pojawiają się na Steam''ie.
Warto zainwestować w kolekcje Jedi Knight.
Co do Steam''a to używam go już ładnych parę lat i nigdy problemów nie miałem, dlamnie osobiście Steam to świetna platforma i sposób dystrybucji cyfrowej.
Jedynym minusem Steam''a jest waluta w jakieś można w polsce kupować...euro:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 14:34, Wojman napisał:

A o tym, ze te gry mozna nabyc Direct2Drive to nie ma ani slowa. Jesli juz kupowac elektronicznie
to wlasnie w Direct2Drive, a nie badziewiastym Steamie.

prawda, D2D jest lepszy od STEAMa, ale nie mozna tak na STEAM narzekac... ja np. nie mialem problemu w E: Total War ze STEAMmem tylko z grą... -,- i steam tak, momentami troche wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować