Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Free Realms trafi na PS3

15 postów w tym temacie

Przecież Free Realms jest naprawdę niezłym MMO. Kto grał na PC, ten wie, o czym mówię. Bardzo miluśka, przyjemna i grywalna produkcja, tak na 8, może 8.5 w dziesięciostopniowej skali. Polecam zobaczyć samemu, wystarczy poszukać na google. Gra jest już wydana na PC i jest w pełni darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 19:15, dark_darek napisał:

wszyscy Ci co grają w to i w wowa powinni isć do disneylandu, lepszy fun będą mieli :P

Czyli mówiąc prościej nierealistyczna grafika = kiepska gra. Ciekawy pogląd nie powiem. Można go nawet uznać za dwuznacznego bo obie produkcje to MMO, które zabierają duuuuuużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 19:15, dark_darek napisał:

to takie simsy w grafice wowa -> czyli totalna porażka :)


od kiedy to grafika jest wyznacznikiem jakosci? nie rob z siebie prymitywa

Dnia 17.09.2009 o 19:15, dark_darek napisał:

wszyscy Ci co grają w to i w wowa powinni isć do disneylandu, lepszy fun będą mieli :P


a Ty powinienes sobie odpuscic pisanie komentarzy, dla dobra ogolu :) bedziemy mieli "lepszy fun" bez Ciebie :P

wracajac do newsa: oblookalem screeny na necie i wyglada to przyzwoicie - troche simsowate, ale do simsow nic nie mam (pod wzgledem gameplayu i stylistyki). do dzis nie wiedzialem ze taka gra instnieje na PC a pare mmo zaliczylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 20:31, EmperorKaligula napisał:

> to takie simsy w grafice wowa -> czyli totalna porażka :)

od kiedy to grafika jest wyznacznikiem jakosci? nie rob z siebie prymitywa


1. ja Ciebie nie obrażam i tylko wyraziłem swoje zdanie o stylu graficznym który zarówno w wowie jak i free realms jest bardzo zbliżony, i mi się totalnie nie podoba :)

2. o wowie moge napisać kilka wad które są bardzo istotne i spowodowały że więcej niż dwa tygodnie nie wytrzymałem, ale to nie miejsce na te dyskusje

@palpatine -> /sign




Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 22:44, dark_darek napisał:

1. ja Ciebie nie obrażam i tylko wyraziłem swoje zdanie o stylu graficznym który zarówno
w wowie jak i free realms jest bardzo zbliżony, i mi się totalnie nie podoba :)


wyraziles swoje zdanie ? te czasy schodza na psy... a ja tylko wyrazilem zdanie odosnie osob, ktore oceniaja gre po grafice - sa dla mnie prymitywni

Dnia 17.09.2009 o 22:44, dark_darek napisał:

2. o wowie moge napisać kilka wad które są bardzo istotne i spowodowały że więcej niż
dwa tygodnie nie wytrzymałem, ale to nie miejsce na te dyskusje


to nie jest temat o wowie, na miejscu by bylo jakbys napisal kilkanascie argumentow odnosnie Free Realm (dlaczego jest "zly) a nie wypisywal glupoty na pozioime "totalna porazka" -.-, ale z czystej ciekowsci spytam (jestem pewien ze w razie czego i tak sklamiesz) grales w free realms ? czy oceniasz mmo bez nawet uruchomienia go ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie grałem i nie zamierzam bo :

1. ta gra nie jest typową grą mmorpg z rozbudowanymi elementami pvp na poziomie who, aoc i czy innych darmowych bądź płatnych produkcji, a obecnie mnie tylko interesuje w grze pvp - pve jest tylko dla mnie dodatkiem

2. jak już wspomniałem, grafika mi się nie podoba

3. pisząc o kimś że jest "prymitywny" bo ocenia grę po grafice, obrażasz tymi słowami, ale Ciebie to nie interesuję bo kulturą nie grzeszysz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować