Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Witcher 2: Assassins Of Kings - pierwszy materiał filmowy!

239 postów w tym temacie

Jest dobrze, na prawdę dobrze. Tylko, że jeden rodzaj QTE na bossa to troszkę za mało jak na razie; powtarzać w kółko to samo aż się chłopaka ubije? Niesmacznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tym razem CD Projekt wyciągnie wnioski z premiery Wiedźmina i nie będzie już takich problemów z zamówieniem gry na gram.pl. A co do samej gry, to warto by było, żeby w dwójce znalazły się ulepszenia z Edycji Rozszerzonej. A jak to będzie, wyjdzie to w przysłowionym praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z trwogą w oczach patrzę jak wchodzimy w kolejną erę "hej tu gram.pl i od poniedziałku do niedzieli będziemy dawać newsy z Wiedźmina, olewając wszystkie inne gry bo wiemy, że on jest jedyną prawdziwą na rynku a reszta się nie liczy".... Panie widzisz a nie grzmisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Cool! Isn''t it?", ale tak naprawdę to WTF??? WIEDŹMIN - POSTRACH POTWORÓW I CO NIEKTÓRYCH LUDZI W KUCYKU?!?!?! Mam nadzieję, że dadzą opcję zmiany fryza albo coś w tym stylu. Toż biały wilk nie wygląda na wojownika, tylko na hmmm... clowna? (To jest moja opinia i jak komuś się nie podoba to ma problem.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Cool isn''t it?" - Strasznie nienaturalnie i zabawnie to zabrzmiało :) No, it''s not. Graficznie jest nieco lepiej niż podstawka, gra będzie na pewno dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne to co mnie się nie podobało to fryzura, ta z jedynki była zaj...a. Klimat jest wypaśny taki mroczny, a rzucanie przeciwnikami mniam i do tego beczki. Czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hym... A ten Podtytuł "Assasin of the Kings" może nawiązyć do outra Wiedźmina 1, bo

Spoiler

przecież tam widać jak jakiś zabójca chce króla Foltesta zabić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 10:58, kuba124 napisał:

"Cool! Isn''t it?", ale tak naprawdę to WTF??? WIEDŹMIN - POSTRACH POTWORÓW I CO NIEKTÓRYCH
LUDZI W KUCYKU?!?!?! Mam nadzieję, że dadzą opcję zmiany fryza albo coś w tym stylu.
Toż biały wilk nie wygląda na wojownika, tylko na hmmm... clowna? (To jest moja opinia
i jak komuś się nie podoba to ma problem.)


litości...
polecam Sagę - tam można Geralta spotkać "rozpuszczonego", w kucyku, a nawet w opasce.
w kucyku biegał za to przez całe sześć części komiksu -> http://www.gram.pl/upl/artykul/20071025133136.jpg


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje nic innego, tylko czekać na oficjalną zapowiedź prac nad dwójką. To nagranie sprawiło że będę dzisiaj chodził w dobrym humorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reakcje NPC po stłuczeniu beczki są nawet fajne, choć wydały mi się trochę sztywne, i obawiam się, że po pewnym czasie będą się powtarzać i szybko się to znudzi, ale jako ciekawostka jak najbardziej.
Fajnie wygląda walka, widać, że to mocno ulepszony system z jedynki, który już wtedy wydawał mi się bardzo intuicyjny.
Cykl zmiany i nocy raczej na mnie wrażenia nie zrobi, bo to już było wielokrotnie, choćby nie wiem jak bardzo był ulepszony.
Alfa zdaje się być bardziej mroczna od pierwszego Wiedźmina, ale może to po prostu wrażenie wywoałne przez pogodę itp.
Filmik przekazuje dość zdawkowe info, czekam na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować