Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Witcher 2: Assassins Of Kings - pierwszy materiał filmowy!

239 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2009 o 16:20, Berkel napisał:

Te kończące fragmenty w walkach wyglądają jak żywcem zerżnięte z AC

warto wspomnieć że są niemal identyczne jak w pierwszym wiedźminie tylko tym razem pokazane z bliska, a sam wiedźmin pojawił się PRZED AC. Co prawda dwa tygodnie, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 09:53, dark_master napisał:

@Princeps - wiedźmin to nie gra o statystykach, z geralta też nigdy nie był żaden dyplomata..
sam lubię NWN czy zwłaszcza Tormenta, ale w grze opartej na talentach i z narzuconym
bohaterem takie "dodam sobie 20 punktów do blefu" zupełnie by nie pasowało (no chyba
że grałoby się bezimiennym wiedźminem, ale nie po to stwarzali kult geralta by teraz
z niego rezygnować. Na marginesie szkoda że dodali mu tę ''wstążkę'' we włosach. Niby
taka była w książce, ale lepiej wyglądał bez niej).

Fajnie, ale to ma być cRPG czy gra zręcznościowo-przygodowa o wiedźminie Geralcie? Nie ma sensu upychania na siłę cech i punktów doświadczenia jeżeli sprowadzają się tylko do wymachiwania mieczem i nawalaniem "mocami". Twórcy Widźmina powinni się w końcu na coś decydować. W pierwotnej wersji gry mieliśmy właśnie grać "bezimiennym" widźminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książkowy Geralt na pewno nie zagadywał potworów na śmierć stosując retorykę. Nie przekonywał strzygi, żeby oddała mu swoje zęby zamiast zjadać ludzi. Wiedźmin to wiedźmin. Białowłosy potwór masakrujący Wiewiórki na Thanedd. Rzeźnik z Blaviken. W książce oczywiście nie walczył przez 3/4 zawartości, to by było śmieszne. Z drugiej strony co ty byś chciał robić innego w grze o Geralcie? Pić piwo z Jaskrem i gadać jacy to wiedźmini są niepotrzebni przez kilka godzin? Książka =/= gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Geralt nie nauczył się przez ten czas skakać i pływać, a przynajmniej przechodzić przez mikroskopijne krzaczki (pozrawiam bagna z części pierwszej), żeby skrócić poruszanie się po mapie o jakieś 90%, to za uja pana Wacława nie ruszę.
Poza tym - łaaaaał, Wiedźmin, łaaaaał, CDP znowu będzie się rajcować, wstawiać "delikatne" reklamy gdzie popadnie i chwalić się, ileż to nagród nie dostali. Fantastycznie. Gdyby nie ta cała "kampania reklamowa", Wiedźmin by się prezentował dużo lepiej.
Poczekam. Jedynka była dobra, może chociaż dwójka będzie bardzo dobra. Najbardziej realistyczne lokacje w historii cRPG? Huehuehue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2009 o 17:30, michal_w napisał:

Fajnie, ale to ma być cRPG czy gra zręcznościowo-przygodowa o wiedźminie Geralcie? Nie
ma sensu upychania na siłę cech i punktów doświadczenia jeżeli sprowadzają się tylko
do wymachiwania mieczem i nawalaniem "mocami". Twórcy Widźmina powinni się w końcu na
coś decydować. W pierwotnej wersji gry mieliśmy właśnie grać "bezimiennym" widźminem.

cóż, mnie tego nie tłumacz. Swojją drogą ten projekt był tyle razy zmieniany że.. niestety, tm gdzie walkę prowadzi się bezpośrednio, nie ma miejsca na statystyki, a przynajmniej nie kojarzę naprawdę DOBRZE wykonanej w ten sposób gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2009 o 16:38, Malcollm napisał:

Jak łatwo zauważyć jest to bardzo wczesna wersja

Wiem, ale to niczego nie zmienia. Animacje tworzy się na bardzo wczesnym etapie produkcji. Teraz to by musieli zmienić całą walkę (która na filmiku wygląda na element niemalże ukończony) - wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Jedyne co może się zmienić to tylko wszelkie "haczenie" animacji.
>- z drugiej strony jednak też sę zastanawiam

Dnia 18.09.2009 o 16:38, Malcollm napisał:

nad tym jak i czy wogóle zostaną pewne sprawy poprawione,

Biorąc po uwagę, że CDPR nie poprawił tych błędów w patchach do części pierwszej można przypuszczać, że te błędy nie zostanę poprawione w części drugiej.
>by jednak gra dobrze się sprzedała

Dnia 18.09.2009 o 16:38, Malcollm napisał:

polecam zastosować Hype by Bethezda oni swojego gniota Fallout 3 dzięki superowskiemu
hypowi sprzedali w milionach egzemplarzy

Marka robi swoje.

Dnia 18.09.2009 o 16:38, Malcollm napisał:

a do tego jeszcze jak wysoko była ta gra oceniana
- skoro taki gniot jak Fallout 3 dostawał 90/100 to przy dobrej reklamie to Wiedźmin
2 z tymi błędami które sam podajesz a które ewidentnie są zauważalne powinien też stać
wysoko:)

I tak będzie wysoko. Możliwe, że wersja PC "dwójki" sprzeda się lepiej niż "jedynka".
Cóż pozostaje czekać na jakieś świeższe materiały niż ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest! Nareszcie się doczekałem miodnie wygląda. Mam nadzieje że QTE nie będą powtarzalne no i fryzura troche nie pasuje (wiem w książce tak miał ale to głupio wygląda:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 20:22, Tajnos-Agentos napisał:

Quick Time Events+ rozdziałka 720p= wersja konsolowa?

Na Quick Time Events widnieje myszka więc chodzi o PC''ty.

Gra wygląda miodnie aż wstyd że nie mam jedynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 17:30, michal_w napisał:

> @Princeps - wiedźmin to nie gra o statystykach, z geralta też nigdy nie był żaden
dyplomata..
> sam lubię NWN czy zwłaszcza Tormenta, ale w grze opartej na talentach i z narzuconym

> bohaterem takie "dodam sobie 20 punktów do blefu" zupełnie by nie pasowało (no chyba

> że grałoby się bezimiennym wiedźminem, ale nie po to stwarzali kult geralta by teraz

> z niego rezygnować. Na marginesie szkoda że dodali mu tę ''wstążkę'' we włosach.
Niby
> taka była w książce, ale lepiej wyglądał bez niej).
Fajnie, ale to ma być cRPG czy gra zręcznościowo-przygodowa o wiedźminie Geralcie? Nie
ma sensu upychania na siłę cech i punktów doświadczenia jeżeli sprowadzają się tylko
do wymachiwania mieczem i nawalaniem "mocami". Twórcy Widźmina powinni się w końcu na
coś decydować. W pierwotnej wersji gry mieliśmy właśnie grać "bezimiennym" widźminem.

Co ty nie znasz się, ta gra idealnie odwzorowuje klimat książki i w ogóle, jedna z najlepszych w jakie gralem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:/ Na początku walka wyglądała genialnie, ale potem w walce z bossem to po prostu wciąż stare mało emocjonujące machanie mieczem w rytm 1-2-3-4-1-2-3-4... Jedyna różnica to dodane QTE. A zapowiadało się fajniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest nieźle, powiem więcej- gra jak na wersję alfa (czyli teoretycznie w sumie niegrywalną) prezentuje się równie dobrze co niektóre gry w dniu wydania- co więcej o ile orientuję się dobrze filmik pochodzi sprzed blisko pół roku, a skoro nawet nie znamy daty premiery to CD-projekt ma jeszcze mnóstwo czasu aby dodatkowo podrasować grę. Zapowiada się cud miód i orzeszki:) Fajny system zachowania npc-podobny do tego z Assasin Creeda, grafika ładnie dopakowana, przypomina mi trochę tą z najnowszego Call of Juarez- takie trochę zgaszone barwy idealnie pasujące do klimatu.Poprawione na oko modele postaci no i gameplay który aż prosi o grę na padzie:) Mam wielką nadzieję że Wiedźmin ukaże się na xboxa360,(a niech będzie nawet na ps3, a co mi tam nie jestem fanbojem:), Zlikwidowało by to problemy z optymalizacją,+myślę że na konsoli na której takich klastycznych europejskich rpg praktycznie nie ma gra byłaby wielkim hitem, co by opłacało sie i nam graczom, i CD-projektowi:) Trzymam kciuki, kupię w ciemno,
PS. Fryzura Wiesława na początku trochę mnie zdezorientowała, ale muszę przyznać że w sumie mi sie podoba, taka trochę w stylu Beckhama sprzed paru lat:) Taką miał zarówno w książce jak i w komiksie, czemu nie miełby mieć kucyka w grze:) No i na oko troche przytyło sie naszemu wiedźminowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika, system walki - zapowiadają się świetnie! Nie mogę się już doczekać na "dwójkę" ;] Jedynie nie podoba mi się nowy fryz Geralta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomina ci? xD
Daj spokój, człowieku, widzimy kawałek jakiegoś bliżej niezidentyfikowanego terenu a ty mówisz że przypomina to ci jakieś państwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować