Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Witcher 2: Assassins Of Kings - pierwszy materiał filmowy!

239 postów w tym temacie

WSZYSTKO SUPER POZA : te efekty krwi zakrywaja genialne animacje walki (szczerze to brzydkie jakieś takie) ,nadal nie ma pochew na miecz. Aha no i żeby można było wybrać fryzurę Geralta. Nic nie mam do kucyka nawet bardziej mi sie podoba ale lepiej zeby byl wybór np: przy medytacji rozpuscic włosy lub spiać i potem biegać. System walki stary i dobry nic do niego nie mam. Fajnie by było jendak żeby było odbijanie miecza od miecza przeciwnika gdy za szybko klikniemy LPM albo przeciwnik sparuje cios.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom wiele można wywnioskować oglądając film. Silny deszcz, ciemne i zimne kolory, ludzie w innych zbrojach niż Temerczycy. Dla mnie to wygląda na nadmorski, północny klimat - obstawiam więc Kovir. Południowe krainy to na pewno nie są - za zimno jak na na Nilfgaard i Cintrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest wersja alfa czyli gra może się o 380 stopni zmienić

, a Ten co to opublikował albo był zdrajcą , albo gra CD RED na spekulacje

po oglądnieciu filmiku można stwierdzić że gra się zapowiada ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest Keadwen. Można się tego domyślić - wystarczy znać sagę Sapkowskiego(oczywiście wystarczająco dobrze) i zwracać uwagę na nazwiska w grach.

To jest wersja alfa, więc nie napalam się za bardzo. Mam nadzieję, że poprawią balans walki - nie chcę biegać kimś kto rąbie 10-20 potworów(nawet jeśli to utopce) i wychodzi z tego bez szwanku(nawet jeśli to wiedźmin). Osobiście liczę na to, że poziom gry w 2 na trudnym będzie przynajmniej tak ciężki jak na flash mode 1.04.

Walka - nie zmieniła się, prócz QTE. Sam nie wiem co o tym myśleć - z jednej strony fajnie, dynamicznie ale... Klikaj jak ci każą? Brrr....

Fryzura Geralta - miał taką w sadze, miał w komiksie a niech ma i w grze! I ktoś już wcześniej wspomniał, że naszemu zabijace coś się ostatnio przytyło.

Smok - Geralt w swoim kodeksie moralnym miał wyryte : nie zabijać smoków. Wątpię, żebyśmy musieli z nim walczyć.

Na razie wygląda to nieźle, ale nie genialnie. Czekam na dalsze informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bluźnij, lepszy porządny kucyk w stylu Eskela niż jakis menel z grzywą. Poza tym Geralt w książkach nosił najczęściej opaskę, więc i tak bliżej >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 23:27, Baluk25 napisał:


Fryzura Geralta w dwójce ssie. Tamta była lepsza :<

Idź pan stąd, jak głosi przysłowie, i poczytaj książkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 22:26, Krondar napisał:

Boże broń... QTE... a ja liczyłem na dobre RPG, a nie łupankę w stylu "Szybko klikaj"...
:/


No ja też nie jestem wielkim fanem QTE, ale może to jeszcze bardziej zdynamizuje walkę? Chociaż podczas filmików wolę się zrelaksować i oglądać niż być napiętym bo "a nuż trzeba będzie coś kliknąć (typu "kliknij kombinację "a g y 4 7 4 f !" by Geralt skoczył!

@Jan_Czarny
To nie żadna zdrada, a marketing chłopcze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mi ktoś przypomni kto zaatakował Aedirn wraz z Nilfgaardem to będziemy wiedzieć gdzie znajdował się nasz wiedźmin. Na początku widać fragment dialogu, w którym ktoś mówi o setniku Zywiku czyli bliżej znanemu jako Polgarniec, który właśnie brał udział w tak zwanej pomocy ziemiom rdzennie należącym niegdyś do państwa, w którym służy. Wybaczcie niektóre wyrazy, ale klawiatura mi świruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kowal155 Zyvik nie był czasem dziesiętnikiem Półgarńca? Znawcą nie jestem, ale niedawno czytałem i wydaje mi się, że to były 2 postacie, a nie tak jak można wnioskować z twojego posta jedna.

Mnie bardziej ciekawi jak rozwiążą problem levelowania postaci. W pierwszej części mamy typową amnezję, ale powtórne stosowanie tego samego chwytu jest bez sensu. Więc będziemy na samym początku mieli średnoi wypasionego wiedźmina, jakąś pulę talentów do wykorzystania przy "tworzeniu nowej postaci" czy może trzeba nam odkopać stare save''y z gry bo one będą źródłem informacji o nowym-starym Geralcie? No i na filmiku nie widać nigdzie srebrnego miecza, jak Wiedźmin go stracił (oczywiście zdaję sobie sprawe, że to alfa i cały ten etap może nie znaleźć się w ostatecznej wersji gry)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 16:38, Malcollm napisał:

polecam zastosować Hype by Bethezda oni swojego gniota Fallout 3 dzięki superowskiemu
hypowi sprzedali w milionach egzemplarzy


I tak każdy wie, że Fallout 3 sprzedał się tak dobrze dzięki temu, że mogliśmy wybrać 30 różnych rodzajów bród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 01:30, Volvox napisał:

I tak każdy wie, że Fallout 3 sprzedał się tak dobrze dzięki temu, że mogliśmy wybrać
30 różnych rodzajów bród :)

Ah jak ja to dobrze pamiętam, jak to pewien Tom podniecał się nad pewnymi brodami - to dlatego tez Wieśiek sprzedał się tylko w 1,2 mln egzemplarzy nasz geralt nie ma brody - uh szkoda, może napiszmy petycję do CD-P Geralt ma mieć to wyboru 55 rodzajów bród/wąsów etc....
10 mln sprzedanych egzemplarzy gry gwarantowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 06:36, Stl1982 napisał:

Gra będzie świetna :) I tyle

Świetne to ja mam majciory takie aerodynamiczne - testowane w tunelu aerodynamicznym specjalnie dopasowywane - nie - gra będzie do d..y i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w książce ma taką samą/podobną, ale czy to znaczy że w grze ma mieć taką samą?

Btw: Sam idź, najlepiej do Dominika, sam wiesz po co 3>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 07:46, Baluk25 napisał:

Wiem, że w książce ma taką samą/podobną, ale czy to znaczy że w grze ma mieć taką samą?

Gra ma jak najbardziej odwzorowywać świat i klimat z książek więc... myślę że tak. Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem nowego Geralta to też mną trzepnęło o podłogę, ale po chwili zacząłem się już przyzwyczajać. Podoba mi się ta zmiana. Chociaż nie ukrywam, że wiedźmin dostał typowo damską fryzurkę :P Wolałbym już żeby miał pełnego kucyka, jedną wielką kitkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Można by oczekiwać, że o tak ważnym tytule,"

phi ciekawe dla kogo, na pewno nie dla mnie, a ten pomysl QTE jest jak podobny do God of War..

znowu pewnei zacznie sie ta zalosna kampania jak to bylo z jedynka, gdzie nie wszedlem na JAKIKOLWIEK polski serwer wpieprzali tego wiedzmina cholernego!

nawet news byl o jakims FPP i walneli tam tez cos o wiedzminie.

jak kamien sie podnioslo to wyskakiwal ten cholerny wiedzmin.

fajnie ze polska gra jest w jakis sposob popularna i ja reklamuja ale dla mnie taki mass effect jest np o wiele lepszy i ME2 jest dla mnie TAK wazna gra a nie wiedzmin, wiec nie podoba mi sie jak zalozyliscie z gory kazdy, ze czeka na to..

i prosze mi tu nie bluzgac, ze sobie napisalem swoja opinie, mam do tego prawo i argumentow na zasadzie: "nie jestes patriota" (bo nie jestem ale to swoja droga), "jak mozesz tak mowic wiedzmin jest de best" nie przymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować