Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Witcher 2: Assassins Of Kings - pierwszy materiał filmowy!

239 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2009 o 17:43, Czarek-k napisał:

Nie mogę się doczekać. Wydaje mi się, że geralt coraz barziej przypomina Żebrowskiego.

To chyba dobrze:) Pomijając jakość filmowego Wiedźmina, na która spuśćmy zasłonę milczenia to Żebrowski calkiem pasował na odtwórcę Wieśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geralt z gry jakoś bardziej odpowiada mi z wyglądu niż Żebrowski.Jeśli chodzi o włosy - twórcy nareszcie poszli po rozum do głowy - który doskonały zabójca potworów pozwala, żeby włosy latały mu przed twarzą i zasłaniały widok na choćby ułamek sekundy podczas walki? Chociaż miłym akcentem byłoby rozpuszczanie ich podczas medytacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys za negatywną krytyke Wiedźmina mozna było dostac bana .Zobaczymy teraz.
Po analizie tego filmiku ,musze stwierdzic że jest on tragiczny.Ale zaczne od początku.Wiedźmin 2 wygląda znów jest pseudo RPG,tak samo jak jedynka.Czyli znów to samo pseudo misje i pseudo wybory.I jak zwykle Polscy gracze sie jarają że to "RPG ever".
Nie kupie go 2010 roku ,wcyhodza do tego czasu RPG o wiele bardziej klasyczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak go kupię :P Jedynka bardzo mi się spodobała, w przeciwieństwie do niedawnego Divinity 2 które było po prostu nudne i nie miało w sobie nic co przyciągnęło by moją uwagę. Ale są też tacy, którzy powiedzą, że to nie THRU cRPG bo nie można używać spacji co 15sek wybierać spośród kilkuset zaklęć oraz przebierać w kilkudziesięciu jednego rodzaju...

A co do QTE za bardzo mi GoWem jedzie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobrze że poprawili grafikę. Bardziej mi się podoba również mroczny "design" gry oraz większa "epickośc". A co do QTE moim zdaniem dobrze że je wprowadzili i walki z bossami będą bardziej urozmaicone niż w jedynce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika:
Jest zajebista (mogą przebić Crysisa) i dobry jest ten klimat :p
Fizyka:
Widać że się starają
Npc:
Ooo...

i TAK TO KUPIE xD

(a to dopiero Alpha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 20:26, CJ300 napisał:

Grafika:
Jest zajebista (mogą przebić Crysisa) i dobry jest ten klimat :p
Fizyka:
Widać że się starają
Npc:
Ooo...

i TAK TO KUPIE xD

(a to dopiero Alpha

ja bym kupil nawet jakby wydali teraz wersje alpha, bo prezentuje sie niesamowicie, ciekawe jaki bedzie final ich prac!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 20:27, Kalejdoskop86 napisał:

ja bym kupil nawet jakby wydali teraz wersje alpha, bo prezentuje sie niesamowicie, ciekawe
jaki bedzie final ich prac!!! :)


Bez przesady, sama optymalizacja na poziomie alphy pozostawia wiele do życzenia. Może coś zmienią (a mam nadzieję, chociażby wyłączenie tych strużek krwi na monitorze), czy poprawią ''diamentowość'' włosów Geralta, jak kucyk lalki z barbie -.- może będzie bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 20:31, Arkads napisał:

> ja bym kupil nawet jakby wydali teraz wersje alpha, bo prezentuje sie niesamowicie,
ciekawe
> jaki bedzie final ich prac!!! :)

Bez przesady, sama optymalizacja na poziomie alphy pozostawia wiele do życzenia. Może
coś zmienią (a mam nadzieję, chociażby wyłączenie tych strużek krwi na monitorze), czy
poprawią ''diamentowość'' włosów Geralta, jak kucyk lalki z barbie -.- może będzie bardzo
dobrze.

ja i tak kupię, dawno nie wciągnęła mnie tak gra jak nasz Wiedźmak :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda, 1 była genialna (wg mnie, bez żadnych odp w stylu a to, a tamto. dla mnie ważne że spełniła moje oczekiwania i było wszystko co mi się podoba), ponad 4 razy przechodziłem, a to kostka skręcona, a to chory, trzeba było wolny czas miło wykorzystać. Mam nadzieję że 2 będzie lepsza, lub choć taka sama, wtedy będę szczęśliwy. Fabuła i NPC, to jest ważne. I żeby dubbing zrobili dobry, ze starymi głosami. I klimat, bo ten z 1 części był genialny, przez całą grę - no może ostatni akt. I tyle mi starczy. Żeby nie sknocili, będę przeszczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha. Dobre sobie, Crysisa przebić. Zapędziłeś się, kolego, pomarzyć dobra rzecz. Poza tym w takiej grze jak The Witcher grafa odgrywa trzeciorzędną, jak dla mnie, rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 13:44, Lucek napisał:

Wygląda mi to na odgrzewany kotlet :(


Mało powiedziane ;s jak zobaczyłem napis Wiedźmin 2 już miałem uśmiech na twarzy lecz 1 sekundy filmu i wiem że nic nie zostało poprawione co było frustrujące z 1 dalej będziemy czekać aż się zajara mega mieczyk i klikamy ;s ten sam silnik który jest największym malkontentem (grafika jest ładną ale ograniczenia dobijają tą grę) Wiedźmina jak by posiadał coś na miarę G4 gdzie świat jest otwarty to bym się rozpłyną a tak nie widzę w tym nic po za dodatek a żeby więcej kasy zarobić to postanowiono z tego zrobić pełno prawną cześć.

Ten kucyk u Geralta ściąć wygląda strasznie ;s może i było to w książce ale to co ma Geralt na głowie to kopia fryzy Vesemira z 1 najlepiej zostawić tak jak było ;p.

Lecz to tylko Alpha gdzie wiele może się zmienić do bety na + lecz silnik zapewne już nie a tego oczekiwałem po Wiedźminie 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 20:31, Arkads napisał:

> ja bym kupil nawet jakby wydali teraz wersje alpha, bo prezentuje sie niesamowicie,
ciekawe
> jaki bedzie final ich prac!!! :)

Bez przesady, sama optymalizacja na poziomie alphy pozostawia wiele do życzenia. Może
coś zmienią (a mam nadzieję, chociażby wyłączenie tych strużek krwi na monitorze), czy
poprawią ''diamentowość'' włosów Geralta, jak kucyk lalki z barbie -.- może będzie bardzo
dobrze.


Ja bym dał określenie jak: "Krwawy Ken z kucykiem" ale nvm. Mi te włosy nie przeszkadzają, a nawet podobają mi się lecz kwestia gustu to już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On mówił raczej o nienaturalnym "świeceniu" włosów Wieśka. Widzę po komentarzach że wiekszości ta zmiana fryzury nie przeszkadza, a nawet się podoba, i myślę że dobrze bo po pierwsze jest zgodna z kanonem książkowym, a po drugie logiczne jest że w czasie walki rozpuszczone włosy byłyby poważnym utrudnieniem. Mam nadzieję że pod koniec miesiąca CD-projekt powie coś więcej, lub jak to mowią różni spekulanci może się opłacać zainwestować w nowy numer CD-Action;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pseudo cRPG to był Fallout 3 tam nawet nie było namiastki pseudowyborów ani namistki pseudo questów - a widzisz podobno to jest The Best cRPG ever - więc skoro taki gniot jak F3 jest tak wysoko ceniony - a jego wartość cRPG-owości jest znacznie mniejsza niż Wiedźmina to znaczy, że Wiedźmin był/jest? the best cRPG of universe?
Dobrze pomijając te chore dywagacje <moje wlasne> napawdę było tak, że za krytykę Wiedźmina można było dostać bana? HoooHoooo sam tego nie uświadczyłem ale jeśli tak było to forum gram.pl zbliżyło się do forum GOL-u a wiadomo co trzeźwo myślący forumowicze, ci czy tamci myślą o forum GOL-a

Marekku
A to widzę, że kolega dziany jest, i gry sprowadza sobie z zachodu, z tego co się moja osoba orientuje, to Divine Divinity 2 nie miało jeszcze premiery w polsce, zatem albo kolega ma dobrego członka rodziny z zagranicy który mu specjalnie przysyła gierki ;) albo jedzie na torrentach - i tak dobrze wiemy jaka będzie odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować