Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

400 tysięcy chętnych na Aion

25 postów w tym temacie

Mam pytanie, jak myslicie, jaka bedzie cena bo premierze sklepowej? Poki co pre-order jest na allegro ale troszke drogi, czy jest szansa, ze cena sie zmniejszy czy nie ma co czekac i brac teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciekawe ile będzie kosztować sama gra i abonament. Bo zakładam, że jakiś mieć będzie. No i czy prepaid''y tak jak w WoW''ie będą w Polsce łatwo dostępne czy będzie trzeba za pomocą karty opłacać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena po premierze prawdopodobnie zostanie taka sama przez jakiś czas - polecam Direct2Drive, gdzie można kupić sam klucz za ~145 zł.
@Neonek: Abonament miesięczny to 12.99€, a prepaidy do Lineage 2 chyba były w miarę bezproblemowo dostępne u nas, więc z Aionowymi pewnie też tak będzie.

Co do premiery Aiona, ma jedną bardzo dużą przewagę nad WARem i AoCem. Gra wyszła w Korei już jakiś rok temu, co sprawia, że w przeciwieństwie do obu tych tytułów po wydaniu nie będzie się czuło jak w płatnej becie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co, hype na miarę WARa. Dopiero po miesiącu czy paru okaże się, czy ta liczba się utrzyma. Mają ten plus, że akurat Blizzard nie wypuszcza nowego dodatku, ani większego patcha.

"Co do premiery Aiona, ma jedną bardzo dużą przewagę nad WARem i AoCem. Gra wyszła w Korei już jakiś rok temu, co sprawia, że w przeciwieństwie do obu tych tytułów po wydaniu nie będzie się czuło jak w płatnej becie."
Ma też ten minus, że koreańskie gry... no właśnie ;) Standardy na świecie są nieco inne, i dostosowanie się do nich nie będzie aż takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KaPe, Lineage 2 trzyma się całkiem nieźle jak na swoje lata. A Aion co prawda ma koreańską ''duszę'', to jednak jest zdecydowanie bardziej zwesternizowany. No i od 30 lv PvP based, a tego trochę ludziom w innych grach brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pepsi co z tego, że się powiększy skoro np. zamknęli Dungeon Runners. Niech NCSoft inwestuje ile wlezie w Aion''a... to później nawet Guild Wars 2 im nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kotlecik5 tylko ciekawe co oni liczą za kupiony pre-order. Ja też miałem kupiony pre-order na gram.pl, ale po beta eventach nie dałbym złamanego grosza za kolejnego mega giga grind fest. I to jeszcze z abonamentem. Jest dużo DARMOWYCH gier tego typu i zdecydowanie lepszych niż przereklamowany Aion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TobiAlex - przykłady proszę i w czym te darmówki są lepsze, bo raczej na pewno nie w tym, że są darmowe
I gdzie w betach był grind fest? Beta była do lvl30, do tego poziomu nawet w wersji chińskiej nie było dużo grindu (zaczynał się zaraz potem), a wersja EU ma mieć dodane dużo questów. Widać, że chyba wiele nie pograłeś, więc nie oceniaj. Żeby była jasność - nie ubóstwiam Aiona i absolutnie nie uważam go za hit, tylko po prostu za kolejne dobre MMO, w którym miło spędzę czas ze znajomymi :)

Będzie w co pograć do czasu premiery GW2 lub T.E.R.A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do plusów - gra jest naprawdę bardzo dopracowana, rozbudowana, ma świetny support, bardzo dobrą wydajność (dużo osób - gra działa niesamowicie płynnie).

Co do reszty...hm...Fakt faktem to wszystko już było, do tego mimo że lubię mangę&anime to i tak pasuje. Nie chce mi się po raz setny bawić w to samo. Czekam na kolejną grę w której system walki będzie wymagał nieco zaangażowania (np. AoC). Ewentualnie zaoferuje jakiś ciekawy świat i bliższe europejczykom klimaty (The Secret World, SW:TOR ?).

A gra, na pewno odniesie (a w sumie można powiedzieć, że w Azji już odniosła) sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Będą one mogły rozpocząć rozgrywkę pięć dni przed pozostałymi."
A niby jak? ktoś mi wytłumaczy ? Można rozpocząc grę 5 dni przed oficjalnym otwarciem skoro nie mam klucza z retaila a jedynie z closed bety ? Jeśli można to nie ma problemu.
W innym wypadlu sklep gram dał ciała bo z informacji pracownika sklepu wynika że gra będzie +/- 22.09.09 więc 3 dni przed premerą. FAIL

ps. podpowiem że mój kolega ma już retaila w łapkach i się cieszy jak małe dziecko i nie jesto to sztuka zza granicy, więc w czym problem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lost paradise
To bardzo proste, headstart jest dla ludzi, którzy preorderowali grę/zamówili preorder box. Jeśli Twoje konto NCSoftu ma status preorder/standard, a nie Beta, znaczy to, że w headstarcie będziesz mógł wziąć udział. Dopiero żeby grać 25 potrzebny będzie kod z retaila (chyba, że ktoś zamówił sam kod, taniej, na d2d, ha ha :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować