Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #104: Które odsłony serii Need for Speed lubisz najbardziej?

74 postów w tym temacie

dlaczego Need For Speed - Porsche 2000 tak nisko?? Przecież to był najlepszy NFS teraz to już tylko odcinanie kuponów osobiście pohgrywam aktualnie tylko w GRID''a ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na Porsche i MW. Wahałem się między Hot Pursuit, a Undergroundem, w końcu nie wybrałem żadnego z nich.

@Myszasty, @destro177
Przecież Most Wanted był jedną z lepszych gier w serii, a na pewno najlepszym NFSem ostatnich lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 22:44, porckypizgus napisał:

Nie do wiary, mój ulubiony Need (Road Challenge/High Stakes) na ostatnim miejscu :(



Haha nie bo na przedostatnim, ja też na neigo głosowałem.


1.Need for Speed 4: Road Challenge - THE BEST GAME!!!!!!!!!!!!!!!

Jezuu to byłą gra, zagrywałem w nią godzinami, dniami, tygodniami, miesiącami haha, miałem wtedy z 10 lat, a jaka przykrość kiedy mi brat rozjebał moją oryginalną płytkę :(

Nie rozumiem tylko ejdnego dlaczego ludzie mając taki wybór, głosuja na te nowe NFS, to są totalnie beznadziejne gry, jeszcze tlyko NFS: Underground i Most Wanted trzymało jakiś poziom, ale powtarzam jakiś, a nie poziom wart oddania głosu, ludzie grafika to nie wszystko.

Myślę, że po prostu większość, nigdy nie miała okazji zagrać w stare hity i tak się rodzi kompletnie nieprawdziwa sonda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto grał w którą część NFS nie będę wnikał ale ja jestem z seria niemal od jedynki! i największa zabawe sprawiła mi gra NFS 3 Hot Pursuit gdzie pierwszy raz zastosowano pogonie policyjne i bardzo wiele aut była rownież mozliwość zamiany auta które sie lubiło na wóz policyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wylacznie NSF Porsche. Jedyny produkt od EA ktory byl zblizony do symulacji i przykul mnie na dluzej niz 2-3 tygodnie. Kto nie gral musi zagrac. Bo moim zdaniem nawet teraz (gdyby tylko ulepszyc szate graficzna) nie mialaby sobie rownych. Ten model zniszczen wplywajacy na prowadzenie wozu, tryb kariery gdzie zaczynamy od jakiegos rzecha z 60 roku a konczymy na najnowszych carrerach - dla mnie IDEAL!!! Na drugim miejscu postawilbym NFS II bo to byla moja pierwsza gierka wogole na kompa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie zaznaczył bym wszystkie, bo serie bardzo lubię mimo, że czasami nie była może jak powinna, ale jako prawdziwy fan tej seri od 1998 roku każdą część przyjmę z otwartymi rękoma.l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ja zagłosowałem tylko na "jedynkę". Grałem w nią naprawdę długo. Dwójka mi w ogóle nie podeszła, jakoś już nie czułem tego klimatu. Później to grałem już tylko w demo którejś z nowszych, Underground bodajże, jak siostrzeniec na gwiazdkę dostał kierownicę i wypróbowywał ją u mnie na kompie. Tak czy owak też mi nie podeszło.

@benq20
Nie wiem jak wyglądały te pościgi w 3, ale w 1 też policja była, więc ten Hot Pursuit nie był pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Bez dwóch zdań CARBON - najlepsze nocne uliczne wyścigi, do dziś w nią gram, posiadam dwa egzemplarze
2. UnderGround 2 - moim zdaniem do dziś trzyma klimat mimo lipnej grafiki, ma rozbudowane opcje tuningu z neonami i zmianami świateł + car audio włącznie
3. UnderGround - tak jak wyżej tylko mniej rozbudowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najlepiej głód prędkości zaspokaja MostWanted, ale numer 1 moim zdaniem to Underground 2. Z łezką w oku wspominam NFS II, z chęcią obejrzałbym reaktywację tej gry i za powrót, jaki nam obiecali do korzeni serii właśnie rozumiałem mniej więcej coś takiego, ponieważ Shiftem jestem całkowicie zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 16:02, luki-92 napisał:

1. Bez dwóch zdań CARBON - najlepsze nocne uliczne wyścigi, do dziś w nią gram, posiadam
dwa egzemplarze


Po cholerę Ci dwa egzemplarze? Grałem w demo - jak dla mnie z nowych części tylko Most Wanted się nadaje i klasycznie dalej jak pewnie większość uważam, że najlepszy był Porsche i oprócz tego NFS III HP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1Porsche - jak mi sie po raz drugi nie chciala zainstalowac to plakalem :D
2MW - Dla tych rozbitych wuzkow Policji!
3Underground - NAWET NAWET :D


W wiekszosc nie gralem :D Widzialem pare razy Hot pursuit i nawet fajne.

A jak nowy Shift???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie dali możliwości 4 opcji :/.
1. SHIFT. świetny motyw z przerabianiem seryjnego auta na rasowego wyścigowego potwora , grafika, przyjemność z grania i ilość samochodów. niestety uzależnia :/
2. Most Wanted. jedyny NFS który mnie przyciągnął na dłużej po Undergroundzie 1 , jednak nie z powodu poziomu trudności.
3. Underground/Porsche 2000.
W obie gry można było się zagrywać nawet po ukończeniu "fabuły" głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wyniki dokładnie odzwierciedlają ogólne przekonania graczy co do serii. Obydwa NFS Underground były bardzo udane, natomiast prawdziwy NFS skończył się na Most Wanted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem że najlepsze według mnie były # Need for Speed: Underground ze względu iż były to 1-wsze moje wyścigi które mi dawały na prawdę wielką frajdę kolejny był # Need for Speed: Underground 2 ze względu na dowolność jazdy można było ścigać się po autostradach grafa była bardzo dobra fajnie się po prostu grało no i Need for speed Undercover ze względu na świetną fizykę jazdy autka się dobrze trzymały drogi,grafa była świetna dowolność trasy we wyścigach niektórych bo niektóre mają trasę narzucaną ale jako 1-wsza gra w której czułem tą szybkość pomykając te 200-300km/h bo w innych tego odczucia nie było a nowy shit to crap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Shift - genialna gra, naprawdę ;)
2 Undercover - extra pościgi i całkiem fajna fabuła
3 Carbon ooczywiście ;) - wspaniały klimat nocnych, nielegalnych wyścigów ulicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować