Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #104: Które odsłony serii Need for Speed lubisz najbardziej?

74 postów w tym temacie

Porsche tak nisko? Powinien być przynajmniej na 2 pozycji. I Most Wanted na 1 miejscu?! Ta gra się zapętlała po pierwszych 2 godzinach aż do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepszy był NFS Porsche 2k. Moje odczucia co do NFS są takie, że w porsche można było wymieniać części silnika, zawieszenia itp i części tych było naprawdę mnóstwo, a kupując najlepsze i najdroższe dawało się odczuć różnicę podczas jazdy. W późniejszych odsłonach NFS pojechali o bandzie, i można było wymieniać np maskę na maskę z dziurą z boku, z dziurą po środku, maskę z dziurą i kolorowym paskiem, i zwiększały się jakieś gwiazdki określające "fajność" naszego auta. Beznadzieja i totalny crap. Późniejszych wersji nawet nie chciało mi się sprawdzać, odgrzewane kotlety mielone z mięsa sprzed 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko Underground 1 ;) kolejne części mają to wieeeelkie i nuuuuudne otwarte miasto, które tak naprawdę jest po guzik, bo nie ma w nim nic do roboty ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo... najlepszy zdaniem 2/3 forumowiczów NFS Porsche (patrz inne tematy o NFS, zapowiedzi i takie tam) zajął zaszczytne... czwarte miejsce! brawa

P.S Oj, sorki, jeszcze lepiej, nie trzeba śledzić innych tematów, wystarczy zerknąć na ten...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Porsche 2000. Absolutnie wspaniałe, jadąc 100km/h starą 356 czułem się niesamowicie ;) ,a dziś się grzeje 350 Bugatti Passatem, eee Veyronem ;) i człowiek popija herbatkę, patrzy drugim okiem na TV bo nudy. . .
2. Need For Speed 2. Moja młodość i niesamowity Ford GT40 chyba, już nie pamiętam, no i ta muza w stylu old skulowego techno była po prostu świetna.
3. Need For Speed Undeground 2. To już nie to samo, ale grywalne jak dla mnie, zrobić drechowóz, pomalować na zielono, wsadzić nitro ;). Absurdalne, ale jakoś skutecznie mnie wciągało.

Most Wanted też fajny, ale robił się nudny bo w kółko to samo, jak w wenezuelskiej telenoweli. No i najlepsze chyba dźwięki silników, po Porsche oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zrozumiem dlaczego Carbon jest powszechnie uważany za gorszego od Most Wanted. Może dlatego, że mało wprowadził? Jak dla mnie to Carbon jest lepszy. Fakt, był krótki i ten znikomy tuning mnie wkurzał. Grało mi się w niego znacznie przyjemniej niż w MW. Zaznaczyłem jeszcze u2 bo w niego grałem dłuuuugo i ofc nfs III hot pursuit bo była to jedna z moich pierwszych gierek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 13:29, TommyGunPG napisał:

Pierwszy Underground. Grałem w niego najdłużej i wracałem trzykrotnie. Chyba czas wrócić
po raz czwarty - skręcam zatem 50 zł. :)

ja do Undergrounda już z dobre 10 razy wracałem, może i sam tuning nie jest "fajny" czy coś, ale sam gameplay po prostu wszystko miażdży. w żadnym późniejszym NFSIE akcja nie jest tak szybka. soundtrack też świetny auta dobrze dobrane. czekam na Undergrounda 3 w stylu Undergrounda 1, najlepiej to jak sam gameplay by wzieli z UG1, tuning i auta z UG1,UG2,MW. bo później EA już w Carbonie czy Pro Streecie/Undercoverze odbiło z autami egzotycznymi bo fani narzekali i teraz zamiast tuningowania Golfa czy jakiegoś Nissana to mamy Lamborghini i inne Bugatti Veyrony czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Most Wanted. Dla mnie najfajniejszy NFS choć go nie przeszedłem w całości. Carbon był ok, ale to już nie to samo. Undergroundy w mojej opinii były do kitu, ProStreet nie wiele lepiej a w Undercover i wcześniejsze niż Underground nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh....:)Wdl. mnei to Most Wanted powinien byc na 2 miejscu poniewaz gra byla naprawde spoko gra tez a poscigi po prostu muaaa.....i fajne nitro ^^ale byly trudnosci z prowadzeniem samochod nietrzymal sie drogi...bardzo moglo to czlowieka wkurzyc na zakretach ale bardzo lubie przechodzic w tej grze kampanie menu jej zadzi jak i cala reszta....ale na 1 miejsce zdecydowanie powinnien byc Undercover....grafa bardzo dobra....auto bylo latwiej prowadzic....fajna fabula.....i dobre wyscigi :)jedyne co mi sie w niej niepodoba to to ze poscigi....jest tylko 1 rodzaj aut zcigajocych cie najbardziej mi sie w tym niepodoba wlasnei to ze jest tylko jeden rodzaj aut policyjnych niej ak w Most Wanted ze tam masz az 7 :)Shift....hmmm....Shift wdl. wyscigi za bardzo duzo rzeczy w nei dali ale bardzo fajne jest to ze jest strasznie duzo aut do wyboru :)dobra juz ise za bardzo rozgadalem...wiec: 1.Undercover 2.Most Wanted 3.Carbon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Porshe 2000, po prostu finezja, ach, za dzieciaka grałem w to całymi dniami. Most Wanted za możliwości tuningu, znakomitą grafikę i nawet ciekawy pomysł na fabułę. No i ProStreet. Nie wiem, co Wam się w nim nie podoba. Jazda na torach, i co z tego, fajnie się jeździło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować