Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NCsoft skończy z grą Dungeon Runners

9 postów w tym temacie

Piotr Wiejak

Ci, którzy nadal męczą grę Dungeron Runners - sieciowego hack'n'slasha NCsoftu z opcją zabawy za darmo - muszą nacieszyć się nim do końca roku. Pierwszego stycznia firma wyłącza jej serwery. Kto płacił, może liczyć na nagrody.

Przeczytaj cały tekst "NCsoft skończy z grą Dungeon Runners" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze. Gra jest paskudna, prostacka i nudna. Zapowiadano miłego H&S z mikrotransakcjami, a wyszedł koszmarek z rozpaćkaną grafiką i zerową grywalnością od którego swego czasu odbiłem się po kilku godzinach grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NCSoft... W zasadzie ich jedyną dobrą grą było (jest) Guild Wars. Naprawdę fajniutkia gra tyle że bez opłat - za dużo to pewnie nie zarabiają... No a teraz Aion wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, że są firmy które eksperymentują ;O Inaczej byłoby nudno - nie prowadzą autodestrukcyjnej polityki - co się nie sprawdza, tego się pozbywają, ale ciągle starają się iść do przodu i za to należą się gratulacje dla NCsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NCshit znowu strzela sobie w stopę. AA, TR, a teraz DR. Ładnie budują zaufanie klientów do siebie. Kto kupi ich grę jak będzie miał na horyzoncie realną perspektywę zakończenia zabawy po paru miesiącach. Rozumiem firmy, które zamykają gry przynoszące straty, ale zamykanie gier dlatego, że zyski jakie przynoszą nie są dość zadowalające dla firmy, to zarówno głupota jak i chamstwo w stosunku do klientów, którzy wydali na nie pieniądze. Osobiście z fana NCs, który wykazywał zainteresowanie danym tytułem z powodu tego, że ma być wypuszczony przez tę firmę, zmieniłem się w osobę, która omija daną grę szerokim łukiem z tego powodu. Rok temu zastanawiałem się nad zakupem Aiona, a teraz wiem, że go na pewno nie kupię. GW2 rok temu była dla mnie pewniakiem. Jedną z gier obok SC2 i DIII, o których wiedziałem, że kupię jak tylko wyjdą. Aktualnie poważnie zastanawiam się nad jej zakupem.

W DR nie grałem, więc temat jest mi w zasadzie obojętny, ale założę się, że ta decyzja firmie popularności znowu nie przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować