Zaloguj się, aby obserwować  
Smok_Wawelski

Petycja: Wiedźminie (2) nie brudź nam monitorów

69 postów w tym temacie

Do CDP-RED

Z niecierpliwością oczekuję drugiej części Wiedźmina, jednak po obejrzeniu gameplaya obawiam się, iż po każdej walce będę musiał czyścić monitor. W związku z tym zwracam się z uprzejmą prośbą do szanownych Twórców o zaimplementowanie możliwości wyłączenia efektu krwi bryzgającej na ekran. Ideałem byłaby możliwość ustawiania "krwawości" walk na kilku poziomach.

Z wyrazami szacunku
Smok Wawelski

P.S. 1
Myślących podobnie uprasza się o dopisywanie do niniejszego tematu.

P.S. 2
Myślących inaczej uprasza się o _nie_ dopisywanie się do niniejszego tematu - załóżcie swój własny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 10:53, Smok_Wawelski napisał:

Do CDP-RED

Z niecierpliwością oczekuję drugiej części Wiedźmina, jednak po obejrzeniu gameplaya
obawiam się, iż po każdej walce będę musiał czyścić monitor. W związku z tym zwracam
się z uprzejmą prośbą do szanownych Twórców o zaimplementowanie możliwości wyłączenia
efektu krwi bryzgającej na ekran. Ideałem byłaby możliwość ustawiania "krwawości" walk
na kilku poziomach.

Z wyrazami szacunku
Smok Wawelski

P.S. 1
Myślących podobnie uprasza się o dopisywanie do niniejszego tematu.

P.S. 2
Myślących inaczej uprasza się o _nie_ dopisywanie się do niniejszego tematu - załóżcie
swój własny.


Gdybyś czytał Sagę o Wiedźminie i Opowiadania, to byś wiedział że książki też są dosyć brutalne, więc czemu gra miałaby być grzeczną bajeczką? Co Ci krew przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 11:27, oskiiq napisał:

Wiedźmin bez krwi ? Czy ktoś pomyślał jak to będzie wyglądać?


Nie chodzi o brak krwi, ale o efekt bryzgania krwii na ekran. Czasami dzięki temu widać tyle, ile przez zaparowane okulary. Krew niech tryska po postaciach i ścianach, ale niech nie osiada na ekranie, jeśli ktoś tego nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra pewnie będzie świetna, ale obawiam się, że nie będzie przypominał wiedźmina z sagi Sapkowskiego co widać po samym tytule "Assassins Of Kings"(jak ktoś nie czytał to powiem, że nigdy tego by nie zrobił tzn. został zabójcą Królewskim). Wiedźmin bez Krwi to tak jak "Mecz bez piwa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój angielski może nie jest genialny ale wydaje mi sie że podtytuł w tłumaczeniu na polski to; "Zabójcy królów", co by raczej znaczyło raczej że Geralt tropi jakąś oragnizację zabójców czy coś w ten deseń.
Gra o Wiedźminie bez krwi?! To prawie jak strzelanka bez pistoltów, czy RPG bez rozwoju postaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, jak jest "s" na końcu rzeczownika angielskiego to znaczy, że jest to liczba mnoga.
Assassins- zabójcy
of- coś jak "od"
Kings- królowie
Czyli "Zabójcy (kogo?) Królów", tak jak "Lord of the Rings"- Władca (czego?) Pierścieni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeee tam.
Krew w Wieśku jak dla mni to normalka, zresztą nawet realistyczniej, bo co to się dzieje, jak Ci Geralt wychlaści z Wiedźmińskiego miecza w tętnicę ?
Niech modzi zamkną ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdecydowanie za. Nie wiem, czy grę chcą dostosować pod amerykańskich nastolatków, jednak efekt tego bryzgania po monitorze jest straszny i zupełnie niepotrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AH, widać niezbyt dokładnie czytam. W takim razie ja byłbym za opcją zmniejszania ilości krwi (na ekranie), bo mnie szczerze to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krew w takich grach to dla mnie element niezbędny. Wiedźmin bez krwi? Eeee... Opcja wyłączenia może być, ale pod warunkiem, że to będzie OPCJA. Może powinny wyskakiwać kolorowe plamki jak w Tekkenie 3? lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 11:27, oskiiq napisał:

Wiedźmin bez krwi ? Czy ktoś pomyślał jak to będzie wyglądać?

właśnie, efekt bryzgania dodaje adrenaliny i Wiedźminowatości ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 10 minut usiłuję sobie przypomnieć, czy w "jedynce" była krew i nic mi na myśl nie przychodzi. A ma ktoś link do filmiku, w którym ukazany jest gameplay z tym elementem (najlepiej na YT, gramowego gameplaya/trailera widziałem tylko kawałek, strasznie mulił) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 20:01, Ranveld napisał:

Mi po obejrzeniu filmiku się wydało, że owy efekt rozbryzgu krwi na ekran monitora jest
tylko w cutscenkach, więc nie widzę problemu.

Właśnie, ja też nie wiem o co cho, a na pewno będzie opcja wyłączenia tego nawet jakby było tylko i wyłącznie w cutscenkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować