Zaloguj się, aby obserwować  
UthersonL

STAR WARS Knights Of The Old Republic - wątek pomocy

86 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2005 o 19:52, Pharaun Mizzrym napisał:

Mam pytanie. Jak mogę romansować z Bastillą ??


Musisz z nią odpowiednio rozmawiać, być szczerym. Aby rozwijać ten romans musisz z mieć coraz wyższy poziom, musisz zdążyć go rozwinąć przed porwaniem na Lewiatana bo później nie masz już szans, no przed walką z Malakiem jest jeszcze możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 19:52, Pharaun Mizzrym napisał:

Mam pytanie. Jak mogę romansować z Bastillą ??


kiedy w pewnym momencie gry Bastilla przejdzie na ciemną stronę(ty bedziesz po jasnej) itd. będzie na tej gwiezdnej kuźni i będzie cośtam robiła. kiedy do niej podejdziesz będziesz musiał cośtam z nią walczyć i ją nawrócić na jasną stronę i cośtam ci powie że cię kocha czy coś takiego nie pamiętam już dawno grałem w tą grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 19:52, Pharaun Mizzrym napisał:

Mam pytanie. Jak mogę romansować z Bastillą ??


Wątek ten jest rozwijany gdy jesteś mężczyzną (w grze of course) i dużo z nią rozmawiasz. O ile dobrze pamiętam romans "rozkręca" się też dopiero po pewnym czasie (czyt. zaawansowaniu w grze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba odpowiednio rozmawiać z Bastillą.

A na kuźni pod sam koniec gry to trzeba uważnie wybierać co się mówi. Inaczej będziesz musiał ją zabić i będzie po romansie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 19:52, Pharaun Mizzrym napisał:

Mam pytanie. Jak mogę romansować z Bastillą ??


Dokładnie to jest tak, że jeżeli będziesz dużo z nią rozmawiał to po pewnym czasie gdy weźmiesz ją do drużyny to gdy ją zagadasz powie, że porozmawiacie sobie na statku...Musisz się udać na statek a ona Cię poprosi o przejście gdzieś gdzie będziecie sami...Wtedy sobie pogadacie i sie cmokniecie.Do tego jeżeli grasz na jasnej stronie to możesz powiedzieć, że ją Love w gwiezdnej kuźnie on powie Ci to samo przejdzie z powrotem na jasną strone, no i tyle tego romansowania...Oczywiście trzeba grać meszczyzną bo inaczej nie ma szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją dla Hulasa na maanan.Mam zabić 3 gości.Dwóch już zabiłem ale mam problem z Trzecim.Jest on na kashyyk w krajinie cienia znalazlem go i z nim walczylem ale potem zmienil się w tacha(taką malpe)i uciekl Jak mam go teraz znalezc i zabić .Prosze o szybką odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 10:14, ktoś napisał:

Mam problem z misją dla Hulasa na maanan.Mam zabić 3 gości.Dwóch już zabiłem ale mam problem
z Trzecim.Jest on na kashyyk w krajinie cienia znalazlem go i z nim walczylem ale potem zmienil
się w tacha(taką malpe)i uciekl Jak mam go teraz znalezc i zabić .Prosze o szybką odpowiedz.


facet stoi po środku takiego okrągłego obszaru i musisz patrzeć na anzwy tachów,ale jeśli odbrze pamiętam to jeśli podejdziesz w jego pobliże to sam sie ujawni,
ale chybaiwesz jak sie ksończy to zadanie.Bo ja tą gre przeszełem 4 razy każda możliwą droga i zrobiłem chyba wszytkie zadania możlwie do wykonania.ale i tak nie ma takiej potrzeby bo długo przed końcem dostaje sie 20 lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem.
Gra strasznie się zacina gdy wychodze na zewnątrz z enklawy Jedi na Dantooine.
Wie ktoś jak to rozwiązać? Wiem że trzeba coś tam w jakimś pliku zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 23:00, Vidmol napisał:

Ja też mam problem.
Gra strasznie się zacina gdy wychodze na zewnątrz z enklawy Jedi na Dantooine.
Wie ktoś jak to rozwiązać? Wiem że trzeba coś tam w jakimś pliku zmienić.


Wiecie jak to załatwić ? Help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 13:22, Vidmol napisał:

> Ja też mam problem.
> Gra strasznie się zacina gdy wychodze na zewnątrz z enklawy Jedi na Dantooine.
> Wie ktoś jak to rozwiązać? Wiem że trzeba coś tam w jakimś pliku zmienić.

Wiecie jak to załatwić ? Help

Nie za bardzo wiem o co chodzi...
Może masz po prostu za słaby komp i za wysokie ustawienia grafiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 13:31, Ballonik napisał:

> > Ja też mam problem.
> > Gra strasznie się zacina gdy wychodze na zewnątrz z enklawy Jedi na Dantooine.
> > Wie ktoś jak to rozwiązać? Wiem że trzeba coś tam w jakimś pliku zmienić.
>
> Wiecie jak to załatwić ? Help
>
Nie za bardzo wiem o co chodzi...
Może masz po prostu za słaby komp i za wysokie ustawienia grafiki?


Nie. To jest błąd. Komp mam dobry, nawet jak wezme wszystko na minimum i tak sie tnie.
Już kiedyśto naprawiałem ale nie pamiętam jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 13:22, Vidmol napisał:

...
Wiecie jak to załatwić ? Help


Spróbuj wyłączyć animacje trawy u mnie to pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem z kodami okno do którego się je wpisuje za żadną cenę niechce się włączyć. Robiłem wszystko zgodnie z instrukcją ale nic z tego "otworzyć plik swkwotor.ini zmienić Enablecheast=0 na enablecheast=1 ale nic z tego co mogę zrobić żeby kody działały ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 11:39, wojtósio napisał:

Acha jeszcze coś gdy gram swkotor komputer co pewien czas się restartóje o co chodzi ???


Albo grzeje ci sie procesor lub karta grafiki albo masz za mało RAM`u (przy 256 czasami się tak dzieje przy 512 niema z tym problemów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować