Zaloguj się, aby obserwować  
explotion

Jeśli masz FireFox wciśnij 1, Jeśli masz Opere wciśnij 2, Jeśli masz Internet Explorator wciśnij Alt+F4

164 postów w tym temacie

Nie wiem, czy ten temat był już może poruszany i nie wiem, jak sformułować zapytanie dla wyszukiwarki. Co tam.
Ekonomistą nie jestem. I nie do końca rozumiem, po co Microsoft się męczy i tworzy taką tandetę, jaką jest IE.
IE jest darmowy.
Nikt nie kupuje Windowsa dla IE.
W IE nie ma żadnych reklam, na których MS by zarabiał.
Dziury w IE są tak słynne, że są one głównym czynnikiem, wpływającym na złą sławę MS.
Czemu więc MS się męczy i tworzy własny program, który nie daje mu żadnych korzyści, zamiast zwyczajnie podpisać kontrakt z Moziilą albo Operą i umieszczać domyślnie w windzie którąś z tych przeglądarek. Wydaje się, że nawet sam Microsoft mógłby na tym zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 18:52, sig. napisał:

flash get zawiera spyware, rozejrzał by sie raczej za czymś innym

Polecam Free Download Manager. Szybszy, bezpieczny i interface niemal ten sam co w fg.

A przy okazji, korzystam z FF od... no bardzo dawna ;]
<Graffis wciska "1">
1
^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111
FIREFOX RULEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!uwielbiam liska jest the best!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam of course FireFoxa <wciska [1]>.Opery nigdy nie miałem (i nie chcę mieć), a IE sprawia wrażenie wolniejszej. Nie wierzycie?? Oto wyniki ładowania strony http://pl.wikipedia.org/wiki/Strona_g%C5%82%C3%B3wna
IE 6.0 : 6,4 s
FF 2.0 : 1,8 s

Ten prosty test pokazuje, że IE jest 3,5 raza wolniejszy od FF. Może nie jest to bardzo miarodajny test, może IE 7.0 jest szybsza, ale ja wole FireFoxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niewiem jak to jest z ie 7, ale wersje wczesniejsze miały ten feler że najpierw ładowały całą stronę a potem ją wyświetlały. podczas gdy konkurencja wyświetla elementy strony jak tylko zostaną odebrane, więc zawsze będzie szybsza (bo możesz przeglądać stronę jak się jeszcze np grafiki ładują albo końcówka przy długiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proponuje zerknąć na datę posta na który odpowiedziałeś (ze szczególnym uwzględnieniem roku), pozatym ja odpowiadałem a nie pytałem (jako użytkownik Linuksa korzystam z kget)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować