Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest zapotrzebowanie na Batmana

23 postów w tym temacie

2 godziny temu zamówiłem sobie w sklepie internetowym wersję na xBoxa :) mówiłem sobie że nie będę kupował... nie będę... ale pobrałem pirata na PC... pograłem 20 minut i stwierdziłem że gra warta wywalenia na nią pieniędzy :) P.S. Demo mnie nie przekonało. Dopiero pełna wersja zrobiła na mnie wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może po tak spektakularnym sukcesie twórcy nauczą się, że świetna jakościowo egranizacja + znana marka = dużo większa sprzedaż niż kiepska produkcja + znana marka (vide wszelkiej maści Harry Pottery). I będzie więcej udanych tego typu gier, a nie robionych na ostatnią chwilę kitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że jedyna dobra gra z batmanem przed AA, to było LEGO... Jeśli ktoś strasznie potrzebuje batmana to polecam bijatykę MK vs. DC. Naprawdę niezła nawalanka jeśli ktoś nie jest hardcoreowym obijmordą, choć i dla takich jakiś combo challange się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Kupić teraz na pc za stówkę, czy poczekać na obniżkę ceny n a ps3 (i mieć wszelkie dlc i tym podobne). Chyba nie wytrzymam i kupię na kompa. Tyle, że trochę się boję o moc przerobową mojego GF 7900. Niby wyda, ale czy będzie płynne w rozdzielczości 1360x768? Z konsolą tego problemu nie ma, ale ta cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 20:05, k0rnas napisał:

W ''karfurze'' jest po 99zł wiec możesz spokojnie się za grę zabrać :)


Tylko Pile chce wersje na swojego ukochanego X360 :P A ta kosztuje "nieco" więcej jak stówkę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 20:17, czaczi87 napisał:

Hmmm... Kupić teraz na pc za stówkę, czy poczekać na obniżkę ceny n a ps3 (i mieć wszelkie
dlc i tym podobne).


Przecież wersja PC też ma DLC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś w końcu pękłem i zamówiłem tego cholernego Batmana :) Demo mi się strasznie podobało, więc mam nadzieję, że nie zawiodę się i na pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 20:48, arborek napisał:

W empiku widziałem wersję na xBoxa za 200 parę złotych. Szaleństwo!! ja kupiłem za 169
zł na xboxa :)

No i extra. A gra niedawno miała premierę więc można uznać że nowość.

Bo męczą mnie pseudo znawcy co gadają że trzeba płacić 199zł za gry na konsole. Toż to absurd. Jeśli komuś zależy by płacić 200zł no to faktycznie Empik to najlepsze miejsce. I niech się wzorują na ich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 21:03, Slappy napisał:

Bo męczą mnie pseudo znawcy co gadają że trzeba płacić 199zł za gry na konsole. Toż to
absurd.


Tak samo jak absurdem są teksty o komputerze do gier za 4000 najmniej, a jednak co wybucha wojna to takowe się pojawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wciąga jak bagno! Jest tak klimatyczna i mroczna jak na Mrocznego Rycerza przystało. Odkąd kurier przywiózł mi w piątek tak przez cały weekend nie schodziłem z gry. Efekty takie, że masa achiv''ów odblokowana i rozwiązane 238/240 łamigłówek Człowieka Zagadki (dopiero dzisiaj sobie przerwę zrobiłem). Poza tym Batman mile mnie zaskoczył. Po demie tego nie widać było ale śmiało można stwierdzić, że Arkham Asylum to w pewnym sensie gra free-roamingowa. Teraz nie mam żadnych wątpliwości, że ta gra zasługuje na miano gry roku, albo przynajmniej nominacji do tytułu spośród kilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować