Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo Legends - pierwsze fragmenty

15 postów w tym temacie

Oglądałem te fragmenty parę dni temu i muszę przyznać, że wygląda świetnie. Uwielbiam takie kolaboracje zachodnich franczyz z japońskimi artystami. Animatrix był lepszy od drugiej i trzeciej części filmu, a ostatnie anime do batmana też bardzo miłe dla oka.
Trzymam kciuki za halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery wygląda to marnie. Sama kreska i sposób rysowania przypomina mi klasyczne Gundamy czy Macrossa (zwłaszcza kilka pierwszych sec. trailera). Do tego, sama animacja ruchu i walk jest między średnia, a słabą. No i do tego niedopracowane tła, skoro już robili anime na postawie gry to mogli użyć CG zamiast dawać ręczne ale słabej jakości. Może i będzie to dobra pożywka dla fanów Halo ale osobiście w tym nic specjalnego nie widzę. Chyba że reszta tych odcinków będzie miała wyższy poziom. A gramowi gratulujemy po raz kolejny szybkości u nas w temaci o m&a ten trailer był już wrzucony po 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wcześniej było wspominane ale czy każdy odcinek będzie robiony przez inne studio czy wszystkie przez te same?
Osobiście jestem bardzo na tak za tym projektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Angielski dubbing w anime! Aaa ratuj się kto może!
Nie podobają mi się rysunki postaci i animacje ich ruchów. Dla fanów Halo może być ciekawe, ale dla maniaków anime może być tylko niewielką ciekawostką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości obejrzę. Nie nastawiam się na nic wielkiego. Pewnie będzie jak z innymi anime na podstawach gier np. Devil May Cry, czyli będzie się to dało nawet przyjemnie obejrzeć, ale nie będzie to pewnie jakiś hicior przeez duże H (moje zdanie, nie bić!).

Co do stylu rysowania to mamy pięć studiów więc może się zmienić. Mi na razie bardziej zalatuje Macrossem niż Gundamem, ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda część jest robiona przez inne studio w zupełnie innym stylu. Całość będzie jak Animatrix. We wcześniejszych zapowiedziach był trailer zawierający próbki wszystkich odcinków, które bardzo się różniły kreską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kreskę i animację to widziałem lepsze, ale też nie należy do najgorszych. Prawdopodobnie wśród fanów anime przejdzie bez większego echa. Tym niemniej, z czystej ciekawości, obejrzałbym sobie serię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo Anime ? Chyba się skuszę. Gra mi nie podeszła, ale anime to już inna bajka :P. Postać koło okna widoczna we fragmencie poniżej wygląda podobnie do Spike''a z Cowboy Bebop czy mi się wydaje ;). A kreska faktycznie nie powala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 10:58, Wasieq napisał:

Prawdopodobnie wśród fanów anime przejdzie bez większego echa. Tym niemniej, z czystej
ciekawości, obejrzałbym sobie serię.

Ale wiesz, jak chcesz Japończyków zachęcić do kupna gry to promocja w postaci anime jak znalazł (A obstawiam, że MS chce dzięki temu promować markę Halo w Nipponie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować