Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

„El Presidente” powraca! CD Projekt wydawcą Tropico 3!

11 postów w tym temacie

gralem w demo i powiem ze nie wciagnelo mnie mnie tak jak jedynka tej gry :)
poczekam na full wersje i opinie innych (w tym recenzje :) ) i wtedy moze sie skusze na zakup, ewentualnie jak spadnie do tanszej serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, zagrywałem się w dwie pierwsze części. ;) Mam nadzieję, że cena będzie w miarę znośna, wtedy na pewno Tropico pojawi się w mojej kolekcji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem demo już z tydzień temu, ale jeszcze nie zainstalowałem. Jakoś mnie nie ciągnie, chociaż pierwszą część ubóstwiam. No cóż, będzie trzeba sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 17:39, Citkowsky napisał:

szkoda, że to CDP wydaje to. Jakby cenega wydała to bym się zastanowił nad zakupem a
tak to trudno.

że zadam głupie pytanie, jaka różnica? Tłumaczenia na zbliżonym poziomie (nie znaczy że zawsze dobrym..), czas wydawania patchy też (czytaj - tragiczny), nawet ceny, choć Cenedze ostatnio bliżej do EA. Gra to gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 18:32, dark_master napisał:

że zadam głupie pytanie, jaka różnica? Tłumaczenia na zbliżonym poziomie (nie znaczy
że zawsze dobrym..), czas wydawania patchy też (czytaj - tragiczny), nawet ceny, choć
Cenedze ostatnio bliżej do EA. Gra to gra.


Jak znam Citkowskiego to chodzi raczej o punkty do Kompanii Graczy. Jak gre wydaje CDP to tych punktow on nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 18:32, dark_master napisał:

> ......................


dokładnie chodzi o to o czym wojman wspomniał. Ta gra nie jest pozycją dla mnie must have i naprawdę kilka innych rzeczy musiałoby mnie skłonić do jej zakupu. A jedną z tych rzeczy byłyby pkty do KG. A tak to podziękuję za grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ach, fakt. Zapomniałem o KG, bo sensowne nagrody pojawiają się raz na pół roku i to za śmieszne liczby pkt liczone w tysiącach. Starczy że już drugi rok z rzędu nie mam na co wydać swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 19:14, dark_master napisał:

ach, fakt. Zapomniałem o KG, bo sensowne nagrody pojawiają się raz na pół roku i to za
śmieszne liczby pkt liczone w tysiącach. Starczy że już drugi rok z rzędu nie mam na
co wydać swoich.

Czyżby? Jak jakoś nigdy nie miałem problemu z upłynnieniem punktów KG(mp3 Creativa, parę fajnych ksiązek). Jak by nie patrzeć KG to jeden z najlepszych Programów Lojalnościowych w Polsce. Wypada naprawdę rewelacyjnie w porównaniu do nowego Paybacka czy PremiumClub.

Co do samego Tropico3, jak CDP wyda to w wersji Polskiej na x-pudle to na pewno kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować