Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Żebrowski jako Herkules w grze God of War III

62 postów w tym temacie

szczerze mowiac wolalbym wersje kinowa bo oryginalny glos kratosa jet nie do zastapienia...
mam jednak nadzieje ze polski oddzial sony nas miel zaskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... inicjatywa może i fajna, ale dla kogoś kto jeszcze nie grał w GoW. Po przejściu wszystkich poprzednich części bardzo trudno będzie się przestawić na lokalizację inną niż oryginalna. Oby były dwie do wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 17:38, gnysek napisał:

Jarosław Boberek zagra Kratosa. To jest pewne :D

Albo Kopczyński ;P

A na serio: nie ma szans, na ukazania się GoW3 na ps2? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pokazuje praktyka, nie nazwisko czyni dobry dubbing, a dobry reżyser, materiały produkcyjne i zespół.

PS. A jednak Gram.pl wciąż nie może się pozbyć mańji wspominania o Wiedźminie. Patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem gry po angielsku jeżeli mam napisy ale polski dubbing to jest to. Jeżeli jest dobrej jakości to poprawia przyjemność płynącą z gry. Im więcej takich przedsięwzięć tym lepiej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra, wygląda na to, że będe musiał importować. Sony traktuje nas jak niemców z tymi dubbingami, do tego nie dając nam nawet opcji wyboru... Na szczęście jest jakaś szansa na kilka wersji językowych na jednej płycie.
Tokkarian-> żartujesz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 18:15, Vojtas napisał:

PS. A jednak Gram.pl wciąż nie może się pozbyć mańji wspominania o Wiedźminie. Patologia.


Nie, po "wycieku" filmiku z dwójki znowu płacą nam grubą kasę za każde użycie słowa "Wiedźmin" w niezwiązanym z grą newsie ;]

Zwyczajnie Żebrowski mi się skojarzył z Wiedźmakiem, jako że jestem świeżo po obejrzeniu serialu...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 18:38, Renor_Mirshann napisał:

jestem świeżo po obejrzeniu
serialu...


Ja na Twoim miejscu chciałbym jak najszybciej zapomnieć o tym ;)

Ale wracając do samego newsa - na Kratosa obstawiam Pudziana - podobno zrezygnował z roli Terminatora właśnie na rzecz tej polonizacji. Choćby dla niego warto zainwestować w tą grę. A teraz już na serio - pan Michał o ile się nie mylę nie ma zbyt dużego doświadczenia z dubbingiem gier, więc można się spodziewać małego powiewu świeżości (przynajmniej jeśli brać pod uwagę jedynie dubbing), ale prawdopodobnie pojawią się także doskonale znane nam głosy - Jarosław Boberek czy nieśmiertelny "polecam i pozdrawiam" Piotr Fronczewski (którego głos wprost uwielbiam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!!!! Na Boga Wojny!!! To jest GOW III według mnie powinien pozostać w oryginalnej wersji. Ewentualnie dwie wersje językowe do wyboru. Po Infamous (całkowicie po polsku) mam wstręt do naszego ojczystego języka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować