Zaloguj się, aby obserwować  
mariowsad

Co zrobisz w takiej sytuacji - gra [M]

598 postów w tym temacie

Przebieram się za Gimliego i spuszczam mu wpierdol.

Występujesz w przedstawieniu Władca Pierścieni i jesteś Balrogiem. Most Khazad- Dum jest nad prawdziwą przepaścią. Niechcący potykasz się i wisisz na jednym palcu, a masz na sobie 50 kg stroju + masa własna. Co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorę pepeszkę do każdej ręki i nawalam aż beton się sypie od spadającej amunicji.

Stoisz w bardzo niewygodnej pozycji i wtedy Bóg ci się ukazuje, mówiąc, że jeżeli drgniesz, zginiesz w męczarniach

Spoiler

(w szklanej doniczce w dnie jest dziura, wsadzą twojego fiuta w nią tak, że będzie sterczał w środku, a na końcu zaleją go kwasem siarkowym; resztę tortur sam wymyśl)

. Możesz jednak oddychać, byleby nie machać kończynami ani nie oderwać nóg od ziemi. Co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że obraz Boga, który mi się rzekomo objawił jest efektem konspiracji największych mocarstw świata (m.in. USA, Rosja). Kryptonimem tej konspiry jest nazwa "Blue Beam". Korzystając z wiedzy o złowieszczym projekcie wyjmuję moje "narzędzie" z doniczki, chowam w majty po czym wyjmuję super lokalizator, którym wychwytuje źródło nadawania hologramu Boga. Następnie wysyłam do satality nadającej rakietę, którą zachowałem na czarną godzinę (tuż za Archangielskiem)... Rakieta niszczy satelite. I to wystarczyło żeby przerwać sieć transmisji na cały glob. W odwecie rząd USA chce zniszczyć twoje państwo... co robisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Co ty wyciągnąłeś z doniczki i włożyłeś w majty? Chyba każdy wie, co jest bronią każdego mężczyzny...

do FoZz''a^

Zawieram pakt z Anglią, buduję wehikuł czasu, przenoszę się do czasów bostońskiej herbatki. Zabijam wszystkich podpisanych na Deklaracji Niepodległości i podpisuję Deklarację Podległości. Nie ma pierwszych Stanów, nie ma USA i nie ma kłopotu xD

Spoiler

Co zrobisz w takiej sytuacji- dla FoZz''a


Wrogowie ukradli twoje "narzędzie" z doniczki i jesteś pozbawiony męskości. Co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 18:06, Loleksy napisał:

Spoiler

Co zrobisz w takiej sytuacji- dla FoZz''a



Na wieść o wehikule czasu znajduję Cię, a następnie zabijam bo nie chcesz oddać. Wsiadam do wehikułu i cofam się na sekundy przed kradzieżą. Patrząc na oszołomioną na mój widok postać z przeszłości skręcam kark "porywaczowi". Wracam do przyszłości i ciesząc się do końca życia z moim "narzędziem" w świecie pełnym harmonii i pokoju - nawiązanie do Twojej wypowiedzi na temat likwidacji mocarstwa USA :)

I teraz najważniejsze choć nie wiem czy wogóle potrzebne pytanie... Co Ty z tym zrobisz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedząc dzięki dołączonej do wehikułu Kroniki Dziejów aż do Apokalipsy o wszystkich wydarzeniach wyżej opisanych, usuwam siebie z tej historyi.

Zgrywasz z neta płyty z grami i sprzedajesz przed kościołem zdesperowanym moherom. Ksiądz Biskup zauważa cię, a ma kontakty w policji. Mówi, że oprócz dożywocia dostaniesz exkomunikę. Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 18:56, Loleksy napisał:

Wiedząc dzięki dołączonej do wehikułu Kroniki Dziejów aż do Apokalipsy o wszystkich wydarzeniach
wyżej opisanych, usuwam siebie z tej historyi.


Tak czy owak... Zginiesz! :P

Dnia 27.11.2009 o 18:56, Loleksy napisał:

Zgrywasz z neta płyty z grami i sprzedajesz przed kościołem zdesperowanym moherom. Ksiądz
Biskup zauważa cię, a ma kontakty w policji. Mówi, że oprócz dożywocia dostaniesz exkomunikę.
Co ty na to?


A propo księdza... pokazuję mu nowy patent na Wii Mass we Pray i mówię, że opylę mu za promocyjną cenę. Odliczę VAT :). Ksiądz daje mi spokój, ale mohery dalej w natarciu... co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuje odgarnąć śnieg za pomocą siły woli

Firma X robi konkurs gdzie moża wybierać nagrody gwarantowane . Wybrałeś nagrody gdy po pewnym czasie firma X zabiera ci nagrody mówiąć że oszukiwałeś co robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 14:45, FiZbAn09 napisał:

Próbuje odgarnąć śnieg za pomocą siły woli

Firma X robi konkurs gdzie moża wybierać nagrody gwarantowane . Wybrałeś nagrody gdy
po pewnym czasie firma X zabiera ci nagrody mówiąć że oszukiwałeś co robisz ?

jestem wściekły i daje sobie z tym spokój

masz przed sobą żywego karpia w wannie i rodzice Ci kazali go zabić co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 21:36, FiZbAn09 napisał:

Pytam czy może sushi nie zrobimy :D

Masz do wyboru ps3 , xbox360 elite i dobrego piecka . Możesz wybrać tylko jedną platformę
. Co robisz ?

Wybieram piec ale do basu!
Masz do wyboru bas 4 lub 5 strunowy co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 20:05, Xanten napisał:

Masz do wyboru bas 4 lub 5 strunowy co robisz?


Kupuję (niebasową) gitarę elektryczną :)

Ktoś łapie cię na ulicy mówiąc "proszę mi oddać wszystkie swoje oszczędności". Co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 01:29, Rixigo napisał:

> Masz do wyboru bas 4 lub 5 strunowy co robisz?

Kupuję (niebasową) gitarę elektryczną :)

Ktoś łapie cię na ulicy mówiąc "proszę mi oddać wszystkie swoje oszczędności". Co robisz?


Tluke go w gebe z prawej reki,jak padnie i sie rusza to mu poprawie z lewej nogi i ide dalej przed siebie...;)

Wchodzisz do bloku,a w klatce stoi 4 typow i gwalca dziewczyne... co zrobisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 11:35, Marked_One napisał:

Wchodzisz do bloku,a w klatce stoi 4 typow i gwalca dziewczyne... co zrobisz ?

Krzycze: "jedziesz stary!" :D

Podpalasz fajerwerke i uciekasz nagle patrzysz że butelka sie przewróciła i jest skierowana w twoją strone co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2009 o 10:01, mariowsad napisał:

Podpalasz fajerwerke i uciekasz nagle patrzysz że butelka sie przewróciła i jest skierowana
w twoją strone co robisz?

uciekam gdzie pieprz rośnie

masz bilet na euro 2012 i przypadkiem się potargał, Co robisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 19:46, Czarek188 napisał:

Wygrałeś 10 000 000 PLN w totka. Co w takiej chwili robisz?

Cieszę się :D
Boli cię głowa a masz napisać wypracowanie na 10 stron .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować