Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bardzo dobra sprzedaż PlayStation 3 Slim

15 postów w tym temacie

Ja juz pozbylem sie starej wersji PS3 by kupic Slim i tak samo robie z PSP 3004 na PSP GO! ;D
Ale przyznaje ze gdyby Sony wanlelo ODRAZU! taka cene razem ze zestawem gier i oczywiscie w wersji SLIM to by bylo co innego do rozmowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić, wiadomo, że jeśli coś jest mniejsze, lżejsze i chyba nawet ładniejsze to szybciej schodzi niż coś co waży więcej (6kg) i jest 2 razy grubsze ;) Brak mi w Slimie co prawda srebrnej "nici" na wierzchu i ładnego napisu Play Station 3, ale gdybym miał kasę to bym kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam fata ktory moim zdaniem jest ladniejszy ale i tak chyba bym wymienil na slima ze wzgledu na duzo mniejszy pobor pradu...Chce sie ktos zamienic ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna jest ta slim. Ja to najchętniej chciałbym mieć X''a i PSa, ale jako że na obie mnie nie stać to nie kupię żadnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja co mam powiedzieć.. kupiłem fata na początku sierpnia... że też tak długo trzymali w tajemnicy premierę slim... inna rzecz, że fat wygląda dużo lepiej... a teraz to poczekam sobie na PS4 slim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam, aż mi zreperują HDMI mojego wysłużonego chlebaczka, ech...Co będzie szybciej - Uncharted 2 czy moje PS3 ;). Ach te emocje :P

W wersję Slim planuję zaopatrzyć się na początku przyszłego roku. Ładna jest, taka minimalistyczna. Nie lubię wodotrysków ( chyba, że chodzi o grafikę w grach :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cena w gram jest dobra, bo cena 1,349,- to i była w starszej wersji PS3 a jak slim to, i cena powinna być około 1,200 góra, ale tak sobie myślę bo jest troszku gier które są tylko na nią, a w sumie miałem PSX, PS2, to i wypadało by uzbroić się w PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować