Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe dzieło twórców Gothica - Risen w sklepie gramer.pl

29 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2009 o 23:58, Colder napisał:

Tam piszę że języki do wyboru ale PL to tylko napisy. Nie będą mówić po polsku... No
cóż, czy to nie jest normalne w przypadku Cenegi??


Niestety dla Cenegi takie rzeczy są normalne. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna cena ... 109 mając zarejestrowane Gothic 2 Złotą Edycje i Gothic 3. Gdzie indziej sporo taniej bez promocji, więc podziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając twórców Gothica, Risen na pewno będzie miał bardzo ciekawą i rozbudowaną fabułę. Natomiast cena jest stanowczo za wysoka. Taka gra powinna kosztować góra 90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymam się do dema i pełnej recenzji gry. Jak na razie , cena za duża jak na mój budżet i ogólnie też za droga. Polonizacja kinowa - litości !!! Gdzie głos naszego Beziego ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam na Edycję Kolekcjonerską jeżeli w ogóle taka wyjdzie. Jestem fanem G1 i G2, dlatego też mam nadzieję, że się nie zawiodę tym produktem. P.S. Szkoda że nie ma dubbingu. Fajnie by było gdyby Stary Beziu podkładał głos pod główną postać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to świetnie się popisali z wersjom językowom
mam dać 109 zł za grę która nawet nie będzie po polsku i która nie dorówna grywalnościom do gothica
bo po 5 minutach grania nie będzie mi się chciało czytać napisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 15:26, Damian0712 napisał:

no to świetnie się popisali z wersjom językowom


ja proponuję jednak czytać napisy, w ogóle czytanie pomaga ogarnąć zawiłości gramatyki :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam madzieję, że twój post jest pewnego rodzaju szyderstwem piętnującym brak polskiej wersji językowej w innym wypadku człowieku "na miły Bóg" zajrzyj czasami do słowniczka ortograficznego:
wejsją językową
grywalnością
Pełna lokalizacja czy też nie, mnie osobiście to nie przeszkadza, czekam do tego 16.10 na ten tytuł, i wiem, że będę się dobrze bawił

Laid_back Praca administratora/konsula/moderatora na tym forum pewnie jest pracą wysokiego ryzyka, zwlaszcza dla oczu, mam nadzieję, że macie "zakładowego" okulistę do którego chodzicie na badania, ja osobiście czytając niektóre posty przecieram oczy ze zdziwienia, a wiadomo, jak za bardzo się będzie trzeć, to można jakieś choróbsko złapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować