Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo 3: ODST - recenzja

11 postów w tym temacie

No ja bym z chęcią sięgnął, ale niestety lokalne empiki i mediamarkt, chyba nie lubią zarabiać, bo gry nawet kilka dni po premierze nie widać na półkach... A późnej kwęczenie, że sprzedaż gier na konsole leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a ja sadze...hmm.. ta gra to prawdziwy sukces. Wlasciwie dzieki M$.. bo gdyby nie ich Xbox sadze ze na PS2 gra.. przyjela by sie inaczej. No ale co to mowic o przeszlosci. Gra widac ze jest warta wydania ciezkich pieniedzy i dziwne ze nie ma nigdzie w wielkich sklepach : Empik czy Media Markt tej gy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 21:55, Lucas_the_Great napisał:

Panie przewodniczący, panie przodowniku... zamiast marudzić, że gry nie ma w stacjonarnych
sieciach, możecie zawsze kupić na miejscu, tu gdzie marudzicie ;)

Reklama sponsorowana ;]
Halo to halo i wokół niego musi być szum. A najnowsza część potwierdza że jest to gra wielka, dla Amerykanów bo w Europie jest to zwykła dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nie wiem skąd te narzekania na grafikę, wygląda naprawdę świetnie. Nie wiem czy to przez to że gracze zostali rozpieszczeni Crysisem czy coś innego ale mnie to jednak zastanawia. Uprzedzając pytania i prośby - mam dobre okulary.
Samej gry nie nabędę, próbowałem się przekonać do części trzeciej, z mizernym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaucz - jakościowo Halo jest wielkie wszędzie. ;] A i poza USA gra się sprzedaje nieźle - trójka zeszła w 4mln egzemplarzy "w świecie" (a 6mln w Stanach, niemniej w dalszym ciągu cztery bańki to ekstra wynik).

SpecShadow - jeśli chodzi o grafikę, to jak się przyglądałem różnym krajobrazom, to widać, że zamysł artystyczny jest ekstra, skala jest świetna, ale z pomocą innego silnika możnaby na tej konsoli wcisnąć znacznie więcej polygonów, czyniąc grę znacznie bardziej imponującą. Niemniej gra jest rzeczywiście śliczna (przez większość czasu), ale śliczna w sposób podstarzały, jeśli wiesz o co chodzi.

Co do samej recenzji - dziwi mnie użycie sformułowania "na przejście kampanii dla jednego gracza potrzeba, według zapowiedzi, około ośmiu godzin" - nie można było podać własnego czasu ukończenia gry? Ogólnie też dziwi mnie przywoływanie (nie tylko w tej recenzji, ale wszędzie) faktu, że ODST są bardziej krusi od Master Chiefa. Może i jest to prawda, ale ODST jest znacznie łatwiejsze niż trójka na odpowiednim poziomie trudności (konkretnie porównuję poziomy trudności Heroic). Zapewne wynika to z faktu, że w trójce często gęsto odbywały się pojedynki z kilkunastoma Brute''ami naraz, przez co znacznie łatwiej było zgarnąć guza w ODST ma się z reguły do czynienia jedynie z dwoma-trzema Brute''ami naraz, większa ilość rzadko się zdarza.

Ogólnie jednak dobra recenzja świetnej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę troszkę inaczej, po jakiejś godzinie grania gra po prostu mnie znudziła, całość jest jakaś jałowa i plastikowa, nawet tryb multiplayer jak na dzisiejsze czasy jest po prostu mierny. Moja wersja gry powędruje na dniach na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować