Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi polska premiera gry – TRINE!

15 postów w tym temacie

czy cena bedzie rowniez zaporowa co wersji angielskiej ? jesli tak to ja podziekuje :( co najwyzej moglo by byc cos kolo 60zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że będzie niższa cena niż na Allegro, ostatnio (parę miesięcy temu chyba) kosztowała więcej jak 139zł. :]
Ale jak cena sugerowana będzie 59zł a w sklepach za 52zł to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 15:00, Mike_Wraith napisał:

> Ale jak cena sugerowana będzie 59zł a w sklepach za 52zł to czemu nie?
20 zł więcej.
http://sklep.wirtus.pl/produkt/495870


To jest w ogóle pewna informacja? Przecież w samym newsie piszą, że informacje o cenie podadzą już niedługo, więc nie wiem skąd Wirtus miałby informacje już teraz. Ale jeśli faktycznie, będzie kosztować to tyle, to na pewno nie kupię tego w premierowej edycji. Najwyżej jak wejdzie do Platynowej/TopSeller. Wiem że kiedyś kupię na pewno. 83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 01:04, Dante_Syn_Spardy napisał:

Też słyszałem o tej grze wiele dobrego tylko podobnież szybko się nudzi no i cena zaporowa.


Gra jest typowo casualową produkcją. Idealnie nadaje się na kilkunasto-kilkudziesięciominutowe "partyjki", natomiast do dłuższego grania już nie bardzo. Ja od paru dni pomykam sobie w Trine na zmianę z Shadowgrounds: Survivor - levelik w Trine, levelik w S:S. Spłukać, czynność powtórzyć.

75 zł za ten tytuł to rzeczywiście sporawo. Dla typowego gracza z Europy Zachodniej 20 euro to żadne pieniądze, dla nas - 75 zł to jednak już konkretna kwota. Biorąc pod uwagę fakt, że za te pieniądze można kupić już całkiem niezłe tytuły (Dawn of War 2 w sklepie gramowym kosztuje 50 zł), Trine wypada dość blado, niestety.

Gdyby gra kosztowała 10 euro, podejrzewam, że nikt nie miałby wątpliwości, czy ją kupić. Zresztą Shadowgrounds widziałem ostatnio w Media Markt za 20 zł, nie widzę więc powodu, dla którego za jakiś czas Trine nie miałoby się ukazać w podobnej cenie. Ewentualnie jakiś zestawik obu tytułów...

Tak czy siak, uczciwi gracze na razie pewnie się ograniczą do demka. A piraci, jak zwykle, nawet się nie zainteresują ceną pełnej wersji, bo po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! To oznacza, że nawet jeśli teraz nie kupię to kiedyś Trine wejdzie do eXtra Klasyki, więc koniec końców będzie normalna cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 09:15, Statix napisał:

Słuszne rozumowanie ;-) Ale czekać tak długo ?

To zależy jak będzie się sprzedawać wersja premierowa. Jak słabo to szybko będzie schodzić do następnych reedycji więc może za pól roku jak dobrze pójdzie będzie za 25 zł :). Pomarzyć zawsze można ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować