Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Valve walczy o Left 4 Dead 2 w Australii

15 postów w tym temacie

i bardzo dobrze gdbysmy musieli gry sprowadzac zza granicy portale aukcyjne by poprostu kwitly podejrzewam ze w australli tez sobie radza tak samo jak niemcy niie wydaja u nich gier albo je okrajaj a oni sobie z tym radza spokojnie :D

[A ten link referencyjny to po co? - M - H]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się zastanawiam, bo przecież w Steamie grę można kupić bez pudła, sam kod. To przecież tak czy siak, w Australii będą kupować L4D2. Wystarczy tylko mieć jakiś system płatniczy międzynarodowy, jak PayPal czy coś takiego, i można kupić taki kod, przynajmniej tak mi się wydaje. Ja kupiłem kod do L4D, coś za 49zł na allegro. Kod e-mailem przyszedł po paru godzinach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 18:54, kotlecik5 napisał:

do tego mają klasyfikacje wiekową 15+ czyli traktują 15 latków już jako dorosłych

Nie, nie rozumiesz. Kategoria 15+ to taka dziwna nazwa na kategorię 15-18. Oni po prostu NIE MAJĄ kategorii 18+. Jeśli jakaś gra nie nadaje się dla graczy poniżej 18 roku życia, to nie dostanie ŻADNEJ kategorii (czyli nie będzie tam sprzedawana). Wynika to z chorej koncepcji, że gry są tylko dla dzieci, więc gry które dla dzieci się nie nadają nie muszą mieć swojej kategorii i być sprzedawane. Na tym polega właśnie problem z Left 4 Dead 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej wątpię aby w L4D było znacznie mniej przemocy niż w L4D2 ale chyba najrozsądniejszym rozwiązaniem byłoby dodanie nowej wyższej kategorii wiekowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

L4D dopuścili? Chyba tylko zerknęli, palnęli 15+ i patrzyli dalej. L4D2 pewnie tego szczęścia nie miał no i bajerancko... A zmodyfikować grę będzie twórcom bardzo, ale to bardzo ciężko. Żeby komisji oczywiście toto przypasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować