Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obrazki z gry S.T.A.L.K.E.R. Call Of Pripyat - DX 10 kontra DX 11

112 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2009 o 16:28, NikiNicoo napisał:

zakup nowego Radzia - ok. 1500zł
zakup nowego Stalkera - ok. 100zł
zakup nowego systemu (Win7, bo przecież tylko tam można odpalić DX11) - ok. 400zł
mina gracza, który nie ujrzy różnic gołym okiem przy szybkiej rozgrywce - bezcenna
Typowy w00t i pwnd w jednym, made by M$ + Ati/Amd
I jak tu byc pecetowcem? Zaraz miliard gier będzie wymagało DX11 i Win7 do odpalenia
i kolejne wydatki wynoszące około trzykrotności kupienia chociażby i używanej konsoli
+ przesuwanie premier o kilka miesięcy w celu rzekomego "dopracowania" doprowadzają do
kompletnego szału coraz większą ilość osób. Jeżeli będzie tak dalej bo przecież PCtowcy
to samo ZUO i NIKT NIE KUPUJE ORYGINALNYCH GIER, to PC Gaming zemrze w ciągu jednej dekady,
a my będziemy mieli coraz mniejszy wpływ na rynek gier. I co na to poradzisz baco...


Oj kolega przesadzasz... ;) Jakby PC GAMING miał zemrzeć to już by to zrobił, a piractwo właśnie m.in. napędza PC GAMING ale zarazem hamuje... taka mała ironia :P WoW i Simsy tak szybko się nie poddadzą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu, wprowadzanie DX 11 popatrzcie ile lat minęło między 9 a wprowadzeniem 10. Jak dla mnie nowy STALKER w bardzo nikłym stopniu będzie wykorzystywał nowego DX, bo takie poprawki kosmetyczne myślę że mogliby uzyskać w DX 10 jakby wprowadzili nowe łatki niż robienie nowego DX. Tyle od mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co płacić 1500 za radka skoro i tak do 2010 spadnie do ok 1100-1200PLN i po co kupować stalkera do testów skoro można go pobrać z neta po co kupować oryg win 7 jeśli okaże się totalnym niewypałem tak jak vista lepiej pobrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Nie samym WoWem i Simsami człowiek żyje.
AC2, Dirt 2 i wiele, wiele innych tytułów (często prawdziwych must-have''ów) jest przedkładanych począwszy od kilku dni do kilku miesięcy. Możesz rozwinąć myśl o Piractwie i napędzaniu PC Gamingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 16:41, NikiNicoo napisał:

/ciach/

Nie samym WoWem i Simsami człowiek żyje.
AC2, Dirt 2 i wiele, wiele innych tytułów (często prawdziwych must-have''ów) jest przedkładanych
począwszy od kilku dni do kilku miesięcy. Możesz rozwinąć myśl o Piractwie i napędzaniu
PC Gamingu?


Hmmm... najprościej rzecz ujmując ludzie kupują kompy żeby piracić (oczywiście nie wszyscy) xD Albo mi się tylko wydaje ;P

P.S.
Dobra, dobra, wiem... głupoty mówię xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten DX11 to jest porażka, równie dobrze mogli to nazwać DX10.2... przecież powinna być jakaś różnica jak pomiędzy DX9 i DX10, a nie że człowiek się 5 minut musi patrzeć na obrazki, żeby różnicę zobaczyć >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczną robić gry tylko na DX11 to pewnie zobaczymy różnicę. O ile w ogóle zaczną, a MS nie będzie zbyt szybko tworzył nowych wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 16:55, kotlecik5 napisał:

Ten DX11 to jest porażka, równie dobrze mogli to nazwać DX10.2... przecież powinna być
jakaś różnica jak pomiędzy DX9 i DX10, a nie że człowiek się 5 minut musi patrzeć na
obrazki, żeby różnicę zobaczyć >.>


Zrozum,że Stalker to stary tytuł i na starym silniku - możliwości directx 11 zobaczymy dopiero w jakiejś nowej grze robionej od początku pod directx 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 15:40, Principes napisał:

> Ehem... To między tymi obrazkami jest jakaś różnica? "Przypuszczam, że wątpię" -
DX10
> i DX 11 to nabijanie w butlę ludzi, którzy rzucają się na nowe karty graficzne w
nadziei
> na jakieś zmiany. Prawda jest taka, że to jest koniec, szczyt możliwości przy DX9
i Visty
> z DX10 i W7 z DX 11 to wielkie g... i próba ponownego sięgnięcia do kieszeni ludzi.


Przypominasz mi "znawców", którzy z uporem maniaka trzymali się rękami i nogami DX8,
gdyż DX9 postrzegali jako "nabijanie ludzi w butelkę" - do czasu, aż zobaczyli gry stworzone
wyłącznie pod DX9, a nie DX8 "z nakładką DX9".
Ta sama historia dotyczy Windows 98 i Windows XP - "XP to nabijanie w butlę ludzi, 98
jest DA BEST!!".


Tylko że pomiędzy 8 i 9 różnica była, tutaj jej po prostu nie ma. Nie zajmuję poza tym "stanowiska znawcy", bo nim nie jestem, tylko zwykłego użytkownika-gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Jedyna różnica między tymi screenami to lekko inny odcień ... te z DX11 wydają się o 5% ciemniejsze :P Czyli tak naprawdę na razie DX11 nie wprowadza nic ciekawego, chociaż ponoć optymalizacja będzie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeślii nie widać różnicy, po co przepłacać ?Czy ktoś widzi jakieś znaczące różnice, oprócz delikatnie innych odcieni kolorów ? Nawet te trudno dostrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 16:34, misiek891 napisał:

Po co płacić 1500 za radka skoro i tak do 2010 spadnie do ok 1100-1200PLN i po co kupować
stalkera do testów skoro można go pobrać z neta po co kupować oryg win 7 jeśli okaże
się totalnym niewypałem tak jak vista lepiej pobrać :D


Idąc twoim tokiem rozumowania - po co kupować za pół roku za 1100-1200, skoro można ukraść już dziś (będzie za darmo).
A odpowiadając na twoje pytanie po co kupować Stalkera czy Windowsa. Kupować należy, ponieważ twórcom należy się zapłata za ich pracę. To że nie masz pieniędzy nie jest dobrym powodem aby kraść.

Wróć do nas jak zrozumiesz czym jest kradzież
Tymczasem BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować