Zaloguj się, aby obserwować  
jagiel79

Football Manager 2006-PROBLEM!

16 postów w tym temacie

Czy ktoś może mi pomóc w rozwiązaniu problemu? Mam oryginalną grę.Zainstalowałem ją.Wszystko by było OK,gdyby nie to,że w dziale sprzedaży zawodnika,gdzie proponuje się zawodnika innej drużynie,nie mogę zaproponować danego zawodnika nikomu,prócz innym graczom prowadzącym drużyny,(tzn.nie ma tam odnośników, np. sugerowanych klubów przez asystenta, ważniejszych klubów itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hejka, w fm 2006 nie musisz zaznaczać klubów , tym zaimie sie twój asystent/trener/zarząd??/ ale jak ktoś będzie chciał go kupić, to złoży ofertę. Jak nie będzie to dostaniesz odpowiedź, że nikt nie chce go kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o powyższego zawodnika,to tylko wybrałem,tak dla przyk ładu,pierwszego lepszego,żeby lepiej ująć temat. Skoro mówisz,że jest ok,to przyjżę się mu bliżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie mówiąc to 3\4 ligi brazylijskiej jest o.k a sporo nawet bardziej niż ok. Tylko uważaj - <tu motto jednego z twórców gry> "Don''t play kids" zawodnik musi dojrzeć, zgrać się , dorosnąć<jak np. freddy adu czy sergey kisliy>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W FM 2005 ,chyba to trochę szybciej się działo,albo odnoszę takie wrażenie.... A jeszcze mam pytanie z innej beczki:Jeżeli chodzi już o samo FORUM,czy można usówać stąd wiadomości zamieszczone przez siebie? Szczerze powiedziawszy,raczej nie korzystam z "FORUM" dlatego nie za dużo o tym wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja korzystam od kilku tygodni i też nie mam o tym pojęcia:) ale chuba się nie da. Polecam jeszcze fabio Santosa z Sou Paulo i ediego johnsona z dallas. PS Używasz dodatków do gry?<updaty, graficzne, programy>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co jeszcze nie używam jeżeli chodzi o FM 2006. Do FM 2005 owszem korzystałem... W FM 2006 gram dopiero od kilku godzin,także...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po porostu jagiel, nie naciskaj "Druzyny prowadzone przez graczy", trlyko po prostu złóż ofertę, a oferta popłynie do wszystrkich klubów w grze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to lepiej zapuść stronkę CM REVOLUTION i zrzuć RobiRobson UPdate v3.0<transfery aktalne na dzień dzisiejszy> oraz oficjalny path<bodajże 6.0.3 UWAGA jak go instalujesz, to uaktualnia również zapisane gry i robi też to samo co pathe 6.0.2 i 6.0.1> głupio tak trochę grać ze starymi danymi. Jak chodzi o face packi i inne graficzne rzeczy, to ładuj się nasortitoutsi.net - tam jest wszystko jeśli idzie o grafę. polecam. Czasem trudno się tam dostać, bo serwery i m padają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować