Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield Heroes ma 2 miliony użytkowników

19 postów w tym temacie

Gra przyjemna i zabawna, niestety po paru godzinach staje się też nudna.
Teoretycznie można grać z doskoku, ale wtedy zdobycie przyzwoitego poziomu trwa stanowczo za długo, no i mikropłatności też stają się średnio opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna, ale snajperzy są zbyt mocni i gra nimi traci esencję "snajperowości". Szkoda bo nie zbyt pasuje mi gra pozostałymi klasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra mnie zawiodła ogólnie, jak patrze na ten "dodatek"...to Q_Q. Poprawiony powinien zostać SnAjPeR, dodana mapa- czyli teraz są 3-4? -nieźle jak na grę z roczna obsuwą... po 3 cheaty, cheaty i jeszcze raz cheaty :-o ale w pracy jak szefu nie widzi można pograć na aimie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym ja, który gry nie rusza od dobrego miesiąca, czy nawet więcej. Pewnie tak samo jest z 2/3 tych zarejestrowanych graczy. Gra szybko się nudzi i to fakt, gdyby były jeszcze jakieś inne tryby gry i więcej map byłoby wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 16:32, xxAPOSTELxx napisał:

Dwa miliony zarejestrowanych fajnie ale pewnie połowa przestała grać po tygodniu...


dokladnie, tak tez bylo ze mna ;) nabilem jakies tam poziomy roznymi klasami i sie wiecej nie chcialo - szybko sie znudzila

ilosc aktywnych graczy - ciekaw jestem ile to jest, bo jak w to gralem to ze znajomymi - w 5-6, a po tygodniu kazdy rzucil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 17:26, RedSqll napisał:

Gra mnie zawiodła ogólnie, jak patrze na ten "dodatek"...to Q_Q. Poprawiony powinien
zostać SnAjPeR, dodana mapa- czyli teraz są 3-4? -nieźle jak na grę z roczna obsuwą...
po 3 cheaty, cheaty i jeszcze raz cheaty :-o ale w pracy jak szefu nie widzi można pograć
na aimie:-)


Snajper poprawiony? :< Po co? Albo przestałem łapać ironię, albo z Tobą coś jest nie tak ;p
Co do map, to myślę, że za dużo nie grałeś skoro nie udało CI się zliczyć, że aktualnie jest ich 4, a 30 będzie 5 ;)
Gra z roczną obsuwą? Nie zagląda się w zęby darowanemu koniowi, jak mówi przysłowie.
Cheaty...Wyolbrzymiasz, albo jesteś z tych, którzy nie potrafią odróżnić prawdziwych cheatów od tzw. "skilla" ;p

Osobiście gierka przypadła mi do gustu i lubię sobie od czasu do czasu "popykać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinni soldiera poprawić. Najgorzej idzie mi gra nim. Po nim jest commandos, a najlepiej mi się gra gunnerem (którego dodatkowo wzmacniają).

Szkoda, że dopiero teraz wchodzą rangi, bo mam w nicku umieszczoną rangę. Będzie Captain KapitanJanJansen.

No i mogli by dać możliwość usuwania postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodawanie większej ilości postaci jest za BF więc robią na tym biznes ;) Ale nie ma problemu założyć drugiego konta - zresztą inna sprawa, że ludzie by exploitowali robiąc nowe postacie i nabijając sobie VP.

Nie miałbym nic przeciwko poprawieniu soldiera choć imo jest najlepszą klasą ;D Daje rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla snajpera usunąłbym/znerfił? ten skill który daje dodatkowy dmg.. no ale ok. Każdą postać wbiłem na 10-13 lvl tak więc trochę spędziłem czasu w grze i uważam, że 4 mapy to za mało... w dodatku czas 1 mapy jest za krótki(często 5 min) chyba że to zmienili... Co do skilla -tak wiec podziwiłabyś mojego młodszego(13lat) brata ze statystykami 27/0 (jakoś admini nie kickowali..) ? Każde dziecko może ściągnąć sobie niewykrywalnego wallhacka, no ale to kwestia gustu czy gra się podoba czy nie.. no nie? Jedyną pozytywną rzeczą w tym update jest chyba porządek z friend list.
P.S Darowanemu koniowi? Dlatego nie gram w to.. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>.................

Nie ma czegoś takiego jak ,,czas mapy". Zaczyna się od bilansu 50:50 i gra się aż któraś z drużyn zejdzie do 0. Żadnego limitu czasowego nie ma.

A tak btw, to mam 24lvl na snajperze^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie ma. 5 min to średni czas mapy, a to trochę mało. Zresztą niektórzy np. maja słabsze komputery i np logują się po 1 minucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 18:27, RedSqll napisał:

Wiem, że nie ma. 5 min to średni czas mapy, a to trochę mało. Zresztą niektórzy np. maja
słabsze komputery i np logują się po 1 minucie...



To już ich wina. Jak tu się logują 1min to w innych ,,normalnych" grach zapewne nie szybciej.
Mapa w 5min? Baaaaardzo rzadko tak jest. Czasem jedna mapa potrafi trwać i 20min przy pełnej obsadzie na serwerze oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować