Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista utworów z Band Hero

13 postów w tym temacie

A moze skonczycie z tym snobizmem muzycznym i narzekaniem na liste? Skoro robia taka liste a nie inna widac fani chca gejopunku i poprocka, osobiscie mi sie lista podoba, bo nie ograniczam sie do Kornów, Van Halenów i nie oceniam kapeli po tym czy jest tru i hardkor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie perfekcyjny byl dobor utworów w 3 - bylo troche lzejszej muzyki i troche ciezszej. Wszystko fajnie wyważone. 3 sprzedawala sie zreszta swietnie, niedawno o tym pisali. Zeby GH6 bylo takie jak 3, to byłbym mega-uber usy-tasy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy znajomi, którzy grywają w GH i BR i wielu forumowiczów uważa że najlepsza była lista z GH3 - Legends of Rock. Wg mnie jest to prawda - moze nie była to obszerna lista, ale za to żadnych zadnych słabych numerów, żadnych nudów, żadnych pseudorockowych czy pseudometalowych kapel. To była jakość zamiast ilości.

Pomysł na Band Hero jest dobry bo ta gra przeznaczona jest dla innego odbiorcy niż Guitar Hero - tak powinno być od początku, zamiast "zmiękczania" każdej kolejnej edysji serii GH (w GH5 dobrych utworów jest dosłownie 10-12 spośród ponad 80) powinni wydawać oddzielne gry takie jak ta.

A ja i moi koledzy czekamy na GH: Iron Maiden ostatecznie GH: Guns''n Roses bo na GH: Slayer czy GH: Death szans nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 17:31, marecky76 napisał:

Wszyscy znajomi, którzy grywają w GH i BR i wielu forumowiczów uważa że najlepsza była
lista z GH3 - Legends of Rock. Wg mnie jest to prawda - moze nie była to obszerna lista,
ale za to żadnych zadnych słabych numerów, żadnych nudów, żadnych pseudorockowych czy
pseudometalowych kapel. To była jakość zamiast ilości.

Pomysł na Band Hero jest dobry bo ta gra przeznaczona jest dla innego odbiorcy niż Guitar
Hero - tak powinno być od początku, zamiast "zmiękczania" każdej kolejnej edysji serii
GH (w GH5 dobrych utworów jest dosłownie 10-12 spośród ponad 80) powinni wydawać oddzielne
gry takie jak ta.

A ja i moi koledzy czekamy na GH: Iron Maiden ostatecznie GH: Guns''n Roses bo na GH:
Slayer czy GH: Death szans nie ma ;)


Mogłeś to tu napisać:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10803&u=1052

GH: GnR by było kupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 17:54, Dared00 napisał:

> GH: GnR by było kupą.
Bo ty tak mówisz i tylko twoje zdanie się liczy.

Wyraziłem swoją opinię ;) Nie mogę? Przepraszam, kotku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto jak poważnie twórcy podchodzą do "poważnego" tytułu na poważnie.
Osoba pokroju a''la Dody dorwała się do stanowiska nadzorującego ten tytuł...
Jak dla mnie seria traci tego "ducha''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować