Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry muzyczne to...

52 postów w tym temacie

Także uważam, że gry muzyczne to g. Ale nie życzę graczom porażenia prądem :P Każdy robi to co lubi.
"Ian McCulloch życzy grającym szybkiej śmierci" - Gdzie tam pisze, że koleś życzy komuś śmierci? Kilkukrotnie poraził mnie prąd i jakoś żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie fakt że czekam na natala który bardziej się opłaci niżosobne sprzęty to już bym kupił grę z gitarą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echo & the Bunnymen to legenda brytyjskiej sceny post-punkowej, ich muzyka ma na pewno większą wartość intelektualną, niż treść tego newsa. Nikt nie zna takich utworów jak ''The Killing Moon'' albo ''Lips Like Sugar''?

Nigdy nie grałem w gry muzyczne, ale z obserwacji innych osób muszę powiedzieć, że to istna strata czasu. Nie lepiej go poświęcić na naukę gry na prawdziwym instrumencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 16:12, hugg napisał:

w tej wypowiedzi nie jest napisane nigdzie, że życzy komukolwiek szybkiej śmierci...


Cóż, porażenie prądem z gniazdka dla mnie jest jednoznaczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 16:21, Undertaker napisał:

> w tej wypowiedzi nie jest napisane nigdzie, że życzy komukolwiek szybkiej śmierci...


Cóż, porażenie prądem z gniazdka dla mnie jest jednoznaczne...



Nigdy nie poraził cie prąd z gniazdka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 16:32, Undertaker napisał:

Gwarantuję ci, że gdyby poraził cię prąd o mocy takiej, jaką pobierał w chwili zwarcia
np. X360 to serce by ci stanęło...


Przesadzasz. Pobieralem juz raz moc prosto z gniazdka i jakos zyje. I znam wiecej takich osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 16:33, Jester napisał:

Przesadzasz. Pobieralem juz raz moc prosto z gniazdka i jakos zyje. I znam wiecej takich
osob.


A jesteś pewien, że "pobrałeś" tyle, co konsola czy obciążony komputer? :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować