Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Producenci SW: TOR zapraszają na betę

46 postów w tym temacie

Mi się podoba, że wybrali kreskówkowy styl graficzny. Z tego co widziałem po gameplayach to animacje postaci też są bardzo ładnie zrobione, pewnie będzie kupa ludzi narzekających, że cukierkowo ale jeszcze więcej będzie mam nadzieję graczy. Jakoś wątpię, że uda mi się wcisnąć na beta testy pewnie odpalą o 3 nad ranem i później już nie będzie miejsca. Życzę tylko, żeby z "pogramianiem" wowa poradzili sobie lepiej niż panowie odpowiadający za WAR i AoC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę na bank będę nawet czekał do 5 nad ranem kto chętny niech da tutaj znać to może się zgadamy i zarejestruję ze swojego kompa kilka chętnych osób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś nie bardzo stronka działa, dobrze zrobiłem że zarejestrowałem się 2 tyg temu żeby kod na zniżke KOTOR-a 1 na direct2drive.com dostać :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 00:00, igor8472 napisał:

Coś nie bardzo stronka działa, dobrze zrobiłem że zarejestrowałem się 2 tyg temu żeby
kod na zniżke KOTOR-a 1 na direct2drive.com dostać :-).

To tu chodzi o to samo konto? Ja już mam chyba od miesiąca czy dwóch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, nijak nie udało mi się przejść poza etap podawania danych osobowych. Przy próbie przejścia dalej zrywało połączenie z serwerem.

Nota bene:
"SWTOR.com is currently unavailable while we perform scheduled maintenance. Please check back again soon!"

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strona wchodzi, ale nie idzie się zarejestrować, wpisuję wszystko po kolei, wysyłam skan i wysyła mnie do pierwszej strony rejestracji, żebym wpisał dane, które wpisałem na początku(że niby ich nie wpisałem) i tak w kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście jest nadzieja, gdyż okazuje się jednak, że testerzy nie będą wybierani na zasadzie kto pierwszy ten lepszy
Please note that we will not be choosing testers based on what order they have signed up. Your patience during this process is greatly appreciated.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować