Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Producenci SW: TOR zapraszają na betę

46 postów w tym temacie

Ej ludzie help, przechodzę przez pierwszą, drugą i trzecią stronę, dochodzę do czwartej (scan), skanuje mi kompa pokazuje wyniki i .... No właśnie co dalej mam zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się udało! Najpierw zarejestrowałem zwyczajne konto bez bety, później zalogowałem się i stamtąd metodą prób i błędów w końcu mi się udało. Wypełniłem dane na stronie konta, wróciłem na główną stronę i z linku w newsie zarejestrowałem się do bety, teraz tylko mieć nadzieję, że mnie wybiorą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 16:12, blackbeaver napisał:

Mnie się udało! Najpierw zarejestrowałem zwyczajne konto bez bety, później zalogowałem
się i stamtąd metodą prób i błędów w końcu mi się udało. Wypełniłem dane na stronie konta,
wróciłem na główną stronę i z linku w newsie zarejestrowałem się do bety, teraz tylko
mieć nadzieję, że mnie wybiorą :D


Właśnie tak zamierzam zrobić. Już się zarejestrowałem (z zaznaczonym no, thanks), terazczekam na linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Congratulations, you have completed the sign up process to test Star Wars: The Old Republic. Click below if you wish to update your information.

Trzeba po prostu trafić na odpowiedni moment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się jeszcze wczoraj koło 11 udało. Trzeba jak napisał Lamb3rt trafić na moment. Czasem wywalało juz po drugim acceptcie potem już udawało się regularnie dochodzić do danych osobowych, potem do scanu i tak cierpliwie po jakiejś czterdziestej próbie się udało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 10:45, Afgncap napisał:

Mi się jeszcze wczoraj koło 11 udało. Trzeba jak napisał Lamb3rt trafić na moment. Czasem
wywalało juz po drugim acceptcie potem już udawało się regularnie dochodzić do danych
osobowych, potem do scanu i tak cierpliwie po jakiejś czterdziestej próbie się udało:D


Miałem podobnie.

Aha - chyba pobiłem jakiś rekord tymi mejlami.
254 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jednak lipa, stronka konfig systemu skanuje, skanuje i nie może coś skończyć. 20 minut to lekka przesada... Padli ofiarą własnej popularności :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@igor8472

Też tak miałem, musisz wejść na link co tam podali zrobic upgrade java, wyłaczyć przeglądarkę i spróbować jeszcze raz. U mnie podziałało i zescanowało w kilkanaście sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że będzie ich na tyle mało, żeby nie spotykać dzieciuchów, noobów(nie mylę z newbie) i innych pseudograczy piszących "Daż mosze item za fri?"

Do betatesterów się już raczej nie dostanę, ale warto spróbować. Jedna z gier na którą czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 19:54, Bartlord napisał:

skan nie trwa dłużej niż 20 sekund, jeśli czekasz dłużej, to pewnie się zawiesiło.

Wygląda na to że problem jest na stronce.Wczoraj próbowałem jeszcze z kilkanaście razy i nic.A dziś pojawia się komunikat "Scan Error".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować