Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bogate wydanie gry Risen – tylko w Polsce!

36 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2009 o 19:43, NecroVisioneR napisał:

Co do obsuwy,dwu tygodniowej-czy cenege kiedykolwiek pisala czemu tak dlugo?Ehhh...nie
wierze ze napisy tyle im zajmuja,chociaz kto tam ich wie,im[cenedze] po prostu odwalilo,kilka
niezlych gier wydanych[i tych ktore zostana wydane] przewaga nad CDP i koniec,ehhh..i
ten zalosny prowokujacy naglowek.


Pisała. Chcę wydać grę z poprawkami. Ale znając życie to podpucha by zyskać czas na skończenie polonizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 19:49, Xanas napisał:

Ja kupie ale chyba poczekam aż cena spadnie tak do 50 zł. Pewnie po mojej maturze juz
taka cena będzie juz :D


W takim razie trochę sobie poczekasz. To w końcu duchowy następca Gothica 3, a ten jeszcze dziś kosztuje te 60zł. To samo będzie z Risenem, nie łudź się nawet na cud ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 19:43, NecroVisioneR napisał:

Pomysl o MM,Empikach i innych sklepach,gdzie cena produktu=cena detaliczna.


http://www.empik.com/risen-pc-multimedia,prod19610132,p
Nie przypominam sobie, żeby w MM cena jakiejś głośnej premiery, tak jak Risena, była równa cenie detalicznej.
A jak ktoś się postara to sobie znajdzie sklep gdzie cena będzie wyższa niż 139zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 19:52, Woo-Cash napisał:

> Ja kupie ale chyba poczekam aż cena spadnie tak do 50 zł. Pewnie po mojej maturze
juz
> taka cena będzie juz :D

W takim razie trochę sobie poczekasz. To w końcu duchowy następca Gothica 3, a ten jeszcze
dziś kosztuje te 60zł. To samo będzie z Risenem, nie łudź się nawet na cud ;P



Cud to moje drugie imię :p

A i tak będę miał po maturze. starzy kupią mi jesli zdam pewnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście bardzo bogate wydanie. 64-stronicowa instrukcja w większości wypełniona obrazkami, opisem instalacji, podziękowaniami i spisem członków ekipy tworzącej grę to marzenie każdego gracza. Któż przejmowałby się takim drobiazgiem jak brak soundtracka? Dwutygodniowy poślizg - powinniśmy cieszyć się, że tak mały, bywały przecież większe. A cena? Cóż, podobno nasz kraj jako jedyny oparł się kryzysowi, żyje nam się lepiej, więc na cenę też nie powinniśmy narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 19:55, Mistic napisał:

> Pomysl o MM,Empikach i innych sklepach,gdzie cena produktu=cena detaliczna.

http://www.empik.com/risen-pc-multimedia,prod19610132,p
Nie przypominam sobie, żeby w MM cena jakiejś głośnej premiery, tak jak Risena, była
równa cenie detalicznej.
A jak ktoś się postara to sobie znajdzie sklep gdzie cena będzie wyższa niż 139zł.


W Saturnie gra może kosztować 99 - 109 zł.
Ech ... a miał być soundtrack ... cóż,podstawowe wydanie Gothica 3 też nie było szczególnie bogate - oprócz gry,płyty making off i instrukcji,był jeszcze poradnik i mapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 20:28, lis_23 napisał:

Ech ... a miał być soundtrack ... cóż,podstawowe wydanie Gothica 3 też nie było szczególnie bogate - oprócz gry,płyty making off i instrukcji,był jeszcze poradnik i mapa.


Jeśli nie podobała Ci się premierowa edycja G3, to nie wiem czego oczekujesz od podstawowego wydania. ;]
Co do newsa - żenada, żenada, żenada. Making of jako podstawa dla określenia 'bogata' to trochę za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Panowie z Cenegi powtarzacie się aż do znudzenia...
Zawaliliście sprawę lokalizacją gry, znaczy jej sposobem... Następnie traktowaniem klienta w sposób gorzej niż naganny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 20:34, Shlafrok napisał:

> Ech ... a miał być soundtrack ... cóż,podstawowe wydanie Gothica 3 też nie było
szczególnie bogate - oprócz gry,płyty making off i instrukcji,był jeszcze poradnik i
mapa.

Jeśli nie podobała Ci się premierowa edycja G3, to nie wiem czego oczekujesz od podstawowego
wydania. ;]


Ale ja nie napisałem,że mi się nie podobała,tylko że była ona tylko odrobinę bogatsza od edycji premierowej Risena / soundtrack był tu tylko w wersji kolekcjonerskiej / - fakt,faktem jest taki,że Gotic 3 miał jeszcze coś - dubbing ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny - smieszne to jest. Z zagranicy mozna zciagnac za mniejsze pieniadze - nowke sztuke:
http://www.dvd.co.uk/Games/Risen-PC/RISENPC/product.htm

Swoja droga - do tego fascynujacego opisu powinni jeszcze dorzucic informacje o:
- prawdopodobnie wprowadzonych bledach do gry podczas lokalizowania
- opoznionym wydawaniu (lub niewydawaniu) patchy
- opoznianiu (lub braku) wydawania dodatkow do gry.
Wtedy opis bylby kompletny. A tak - ktos moze ulec zludzeniu, ze robi interes z "powazna" firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ma być edycja specjalna? Jeżeli tak, to niedługo będziemy mieli jako megabonus 15 stronową instrukcję...
Mass Effect w wersji zwykłej oferował już więcej (koszulka, kilka pocztówek, poradnik, instrukcję, płytę z materiałami o tworzeniu gry), podobnie Wiedźmin.

"Miło jest nam zauważyć, że tak bogate wydanie gry Risen będzie dostępne jedynie w Polsce."
Hmmm, czyżby w innych krajach wrzucali po prostu płytę do koperty i tak wydawali grę? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować