Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Island priorytetem Techlandu

16 postów w tym temacie

nie wiem jak można grać w call of juarez... grafa ok ale grywalność gorsza niż superfrog na amidze...
techland jest słaby ;/ nie samą grafiką gracz zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fani rozczłonkowywania i rozwarstwiania żywych trupów będą zachwyceni.

Ale ja i tak czekam na Chrome2 i Warhounda a zwłaszcza tego drugiego. Screeny z gry sprzed dobrych paru lat wyglądają lepiej niż Crysis. Srsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak... Na calym swiecie srednia ocen ok. 75% ale widze ze koleszka objawil nam tutaj cala prawde o tym beznadziejnym Techlandzie...

Tak serio to gierka fajna. Przeszedlem wymienilem i sie ciesze ze ja kupilem :] Gdyby dopracowali multi gralbym na bank do teraz. Ale brak stalych serwerow i ciagle wyrzucanie z tych ktore sa, zniechecily mnie do tej gierki (na dluzsza mete oczywiscie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Feanor
no dobra, pomyliłem się.
gry techlandu są jak crysis... niby ładne i w ogóle ale to gry których za pół roku nikt nie pamięta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w miedzyczasie powstal taki L4D, ktory przejal palme pierwszenstwa jesli chodzi o tego typu gre... Nie wyobrazam sobie teraz FPS-a z zombie w jakiejkolwiek innej postaci tak wiec szczerze licze na to, ze Dead Islan bedzie wygladac i dzialac chociaz troche inaczej niz ww.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja akurat uważam, że L4D nie był zbyt zachwycający. Niby fajne, ale choooolernie nuuuudne!
Oby nie zrobili takiej monotonności w Dead Island

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie czemu ludnosc tak czepnela sie grywalnosci Crysisa i COJ, to juz jakies spaczenie chyba bo od jakiegos czasu kazdy mlodociany gracz ktory chce uchodzic za "pro" ew "znaffce" wjezdza na te tytuly chcac sobie podbudowac ego. Zenujaca sprawa. A co do obu gier obie moim zdaniem zasluguja na ocene ok 83%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ilu kopiach rezszedll sie CoJ:WK???!!!
wiecie co gierka mi sie bardzo podobala , jesli poczytacie wiecej o wojnie secesyjnej i sytuacji polityczenej i te pe w Ameryce , o Konfederacji i ''Jankkesach'' to gra nabiera dodatkowego smaczku! Serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować