Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rewolucja rozpoczęta! Gram.pl - raj dla graczy!

352 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2005 o 20:39, kNOT napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez D2T
> co za dziwny zbieg okolicznosci ze akurat obie osoby narzekajace w kazdym mozliwym miejscu
> (pan hern i
pan gambeat) sa bylymi pracownikami/wspolpracownikami cd-projektu.

Proszę nie sugerować czegoś, o czym Pan nie ma zielonego
pojęcia. NIGDY nie byłem współpracownikiem CDP. To jest pomówienie - ostrzegam, jest na to paragraf KK.


Hehe, to zaiste ciekawie wygląda - posądzenie o współpracę z CDP traktować jako pomówienie... Taka CBC - w jaki sposób współpraca z CDP kala? :P

Dnia 10.10.2005 o 20:39, kNOT napisał:


Proszę też porozglądać się po innych wątkach. Głosów krytycznych jest mnóstwo
i gwoli ścisłości nie zaczęliśmy ich ani ja ani Pan Gambeat. Wyrażamy własne opinie i należy tylko ubolewać, że są podobne
do tak wielu ludzi.


No, ja też narzekam, a o współpracę z CDP chyba nikt mnie nie oskarży? Zaczynam mieć wrażenie, że wszyscy powoli się nakręcają - jedni w pokazywanie palcem, co jest źle - inni w krzywienie się, że pokazywanie palcem jest niegrzeczne. Czy naprawdę tego chcieli twórcy tego portalu? Podziału na zagorzałych obrońców i przeciwników? Ta platforma naprawdę jest niedopracowana, jeśli weźmie się pod uwagę, że jak sami mówią pracowali nad nią przez rok, a w dodatku mogą skorzystać z doświadczeń zdobytych przez wcześniejsze trzy lata... Można wieszać psy na Hernie i GamBeacie, ale to nie zmniejszy ilości pytań - wręcz zwiększy ciekawość, dlaczego osoby niegdyś w jakiś mniej lub bardziej ścisły sposób związane z CDP są do firmy tak zrażeni.


kNOT ---> Post powyżej to pomyłka - chciałam napisać, że jest to rozmowa powiązana z tematem: część graczy uważa, że ten portal to raj, inni że nie raj. Przerzucają się argumentami, każdy zostaje przy swoim zdaniu, niemniej jakiś ogólny obraz sytuacji się klaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee, czemu odpowiedź na post Herna pokazuje jako odpowiedź na post kNOTa?? Tak to jest, jak się pisze w notatniku.

Ale zresztą ja nie o tym - gdzie jest post Herna?? Był, odpowiadałam na niego - i nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 22:11, Meghan_mph napisał:

Ta platforma naprawdę jest niedopracowana, jeśli weźmie się pod uwagę,
że jak sami mówią pracowali nad nią przez rok, a w dodatku mogą skorzystać z doświadczeń zdobytych przez wcześniejsze trzy lata...


Eeee... Nie znasz się... Nad stroną pracowali tacy wyjadacze jak Leo, który to nawet potrafi e-maila odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 16:39, Hern napisał:

Powiedz,
że PRL jest dla ciebie zabawny ludziom, którzy godzinami musieli siedzieć na nodze od taboretu (może spróbujesz sam przez


Rety, człowieku -- opanuj się. Zaraz się jeszcze okaże, że Obywatel i Robotnik obraża wiarę katolicką, prawa homoseksualistów, kojarzy się z dyskryminacją rasową, nawiązuje do prześladowań żydów, faszystowskich Włoch i jeszcze niewiadomo czemu.

Co się komu kojarzy - jego sprawa oczywiście. Jakby stopień był "Towarzysz" - można by się zgodzić, że skojarzenie z PRL-em jest najbardziej oczywiste. Ale "Obywatel"? A chwileczkę - w wolnym, demokratycznym państwie to nie ma obywateli? Chyba właśnie tak się nas, mieszkańców kraju, nazywa. Obywatele. Słowo to nie jest w żaden sposób negatywnie nacechowane, obraźliwe czy kojarzące się z czymś niewłaściwym.

Robotnik - tu też co najmniej przesada. Podobnie jak wyżej. Robotnik to - wg słownika języka polskiego - pracownik najemny wykonujący pracę fizyczną, nie posiadający narzędzi produkcji, utrzymujący się z płacy roboczej. Robotnicy oczywiście byli w PRL-u i tak samo są teraz w III RP i będą zapewne i w czwartej (jeżeli powstanie ;)), piątej, szóstej czy dziewiątej. Robotnik to osoba o niskim statusie społecznym, nazwa to dobra dla niskiego statusu na forum.

Mi osobiście "robotnik" skojarzył się na pierwszym miejscu z pszczołami robotnicami. No ale - oczywiście - każdy ma prawo do własnych skojarzeń. Natomiast robienie z tego wielkiego halo i wielkiej afery, uderzanie w takie wysokie tony "bo mi się skojarzyło" jest naprawdę przesadą. Tak mi się zdaje przynajmniej.

Zaraz mi tu ktoś napisze, że się podlizuję - bo taki już mamy charakter. Krytykowanie jest modne i w dobrym tonie. Ale ja nie lubie tej mody. Mody na nienawiść, na bycie anty i na czepianie się wszystkiego. Gram.pl jest pewną ofertą, jaką CDP kieruje do graczy. Całym pakietem ofert, wraz z forum, sklepem itd. Jest to jedna z bardzo wielu ofert tego typu - w sieci od groma jest sklepów internetowych, for dyskusyjnych czy serwisów newsowych o rozmaitej tematyce. Jeżeli ktoś jest taki anty-CDP, to przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by przestał korzystać z ich oferty. Może jak takich osób będzie dużo, to nawet uda im się firmie rzeczywiście zaszkodzić.

To nie jest tak "siedzieć cicho i chwalić, albo wyp...". Ale ktoś kto jest nastawiony totalnie anty i wyszukuje już takie wydumane argumenty jak z tym PRL-em naprawdę nie wiem co tu robią. Męczą się tylko... masochizm? A jak jednak chcą korzystać z serwisu to naprawdę CDP z pewnością chętnie wysłucha konstruktywnej krytyki i pomysłów na rozwój platformy, pozbawionych tego całego jadu i nieuzasadnionej niczym nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w kontekscie powyzszych wypowiedzi tytul tego tematu wyglada co najmniej dwuznaczne.
jednak jednego jestem pewien - mi sie te zmiany nie podobaja i jestem tu tylko z przywiazania do forum (chociaz nie wiem co bedzie dalej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko jesli chodzi o te gadzety to jak to jest ??
Placi sie za wysylke ?? czy wysylka juz jest w cenie produktu?
I jesli chodzi o "uzywki" a jesli ktos sklamal i wysle np mi bubel jak mozna dochodzic swoich praw na gram.pl??
pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 19:14, Illidan Shando napisał:

Placi sie za wysylke ?? czy wysylka juz jest w cenie produktu?

palci sie za wysylke

Dnia 19.10.2005 o 19:14, Illidan Shando napisał:

I
jesli chodzi o "uzywki" a jesli ktos sklamal i wysle np mi bubel jak mozna dochodzic swoich praw na gram.pl??

jak juz dojdzie to bubel to raczej nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2005 o 19:21, scooby01 napisał:

palci sie za wysylke

Dnia 19.10.2005 o 19:21, scooby01 napisał:

jak juz dojdzie to bubel to raczej
nie bedzie.



No ok placi sie a jest jakas ustalona stawka czy zalezy to od czegos?

I no moze nie bubel ale np bylo na uzywkach stan idealny a plytka nawet nie wystartuje w napedzie bo jest tak zrysowana to co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 19:26, Illidan Shando napisał:

No ok placi sie a jest jakas ustalona
stawka czy zalezy to od czegos?

http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=17

Dnia 19.10.2005 o 19:26, Illidan Shando napisał:

I no moze nie bubel ale np bylo na uzywkach stan idealny a plytka nawet nie wystartuje
w napedzie bo jest tak zrysowana to co wtedy?

zakup w uzywkach wiaze sie z takim samym ryzykiem jak na allegro, jedyna gwarancja jest oryginalnosc gry.
CDP nie bierze odpowiedzialnosci za stan gier w uzywkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować