Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rewolucja rozpoczęta! Gram.pl - raj dla graczy!

352 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2005 o 12:13, Vel Grozny napisał:

Zauważyliście, że pod adresem cdprojekt.info otwiera się teraz Gram?

>
Czytałem zapis rozmowy na czacie z Panem Marcinem i jak pamięć mnie nie myli pisał On o tym że strona CDP zostanie odchudzona a nie całkowicie zniknie? Czy to tylko tymczasowe przekierowanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zwiazane to jest dodatkowo z zarejestrowanymi grami na koncie ... razem z 2 dodatkami do NWN i Gothikiem 2 wyszlo calkiem sporo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za kazdą zarejstrowana gre uzytkownik dostaje 35 wPLN chyba.

Tak jak podejrzewałem w tych całych wPLN jest hak. Otórz nie można zapłacić za konkretną grę wirtalnymi pieniędzmi tak dużo ile się chce - do każdej gry jest określony maksymalny pułap jaką mogą stanowic wPLM - reszte trzeba dopłacić w normlanej kasie. O tym nie było mowy w zapowiedziach - chyba, że coś przeoczyłem. Ale i tak nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troszke szkoda ze calej giercy nie mazna kupic w wPLN mam 290 i zaq to moge kupic tylko Desperados :( ale do innych nawet polowe moge miec ze free :) jeee cdp rzadzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa ! Wirtualne pieniądze i dożywotnia gwarancja to bardzo dobre pomysły.
Zastanawiam się teraz jak rozdysponuję 125 wPLN (zarejestrowałem raptem 10 gier, z czego 6 z serii NXK) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 12:23, lukassssssss napisał:

Za kazdą zarejstrowana gre uzytkownik dostaje 35 wPLN chyba.

Tak jak podejrzewałem w tych całych wPLN jest hak. Otórz
nie można zapłacić za konkretną grę wirtalnymi pieniędzmi tak dużo ile się chce - do każdej gry jest określony maksymalny
pułap jaką mogą stanowic wPLM - reszte trzeba dopłacić w normlanej kasie. O tym nie było mowy w zapowiedziach - chyba, że
coś przeoczyłem. Ale i tak nieźle.


Masz rację - o tym też nie słyszałem. Słyszałem, że można dopłacić zwykłymi, jak brakuje wPLN. Cóż - marketing. Idę zobaczyć jak wygląda ten pułap...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieknie.. platforma juz jest.. i są pieniążki wirualne na koncie:)) teraz zaszaleję.. :P Jednak CDP jest jedynym Prawdziwym Dystrybutorem w tym kraju... Życzę coraz lepszych pomysłów ( w tym stylu) i . .nabywców - o tych przy takim podejściu nie bedzie trudno. :) Jest doskonale... dziękuję CDP. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano haczyk jest, co niestety w przypadku gier za 19.99, które były moim głównym polem manewru powoduje, że dla ludzi mających dostęp do normalnego sklepu, zakup i tak się nie opłaca wliczając koszta przesyłk (zniżka wynosi 6 wPLN a przesyłka z 12.90 albo 7.90 coś koło tego) Aczkolwiek ogółem dobry pomysł i sprawdza się w wypadku droższych produkcji. P.S. ja mam 85 wPLN ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu dość aktywnie uczestniczyłem w forum na cd projekt. Ale zrywam z przeszłością i ... dostałem 10 peelenów na dzieńdobry (wow). Stronka wygląda fajnie, przede wszystkim przejrzyście. Czekam tylko aż wszystko ruszy pełna parą aby dokładniej ocenić serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 12:26, ssendas napisał:

fiu fiu... 20 wPLN a, kiedy bedzie rejestracja ponownie dostepna?


Jest dostępna cały czas, wejdź do ustawień swojego konta. Tam się rejestruje gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

695 wPLN, czeka mnie więc sporo zakupów:)
A tak pytanie do administratorów: za gry zarejestrowane wcześniej dostaliśmy wPLN, w nowo wydawanych grach znajdują się wPLN, a co z grami dawno wydanymi które ktoś teraz kupi i zarejestruje - dostanie za nie coś czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony radość bo aż 185wpln ale z drugiej niestety rozczarowanie. Z poprzednich newsow wynikało że
za wplne bedzie można kupować gry, owszem można ale te które sie już niespecjalnie sprzedają. Ktoś zapomnial dopowiedziec że za lepsze tytuły będzie można tylko dopłacać. Niestety nie jest tak pięknie jak miało być. Nie ma nic za darmo niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No luzik, 160 zeta w wirtualnej kasie to nie tak malo, ale naprawde szkoda, ze i tak sobie nic nie kupie, bo ten glupi maxymalny pulap jezd...no ale w sumie inaczej byc nie moglo.
Ale tak BTW to chyba w wywiadzie ktos mowil, ze za przesylke bedzie mozna placic wirtualna kasa...a tak sie sklada, ze nie mozna. Jak to zatem z tym jest?
No i spojrzcie na ceny Desperados i Industry Giant II...za tyle to ja chetnie kupie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować