Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rewolucja rozpoczęta! Gram.pl - raj dla graczy!

352 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2005 o 12:34, mdag napisał:

no nieźle, 95 wPLN.
Ta kaska była przyznawana na podstawie zarejestrowanych gier ?


Chyba tak, ja mam 90 wPLN. Bo na jakiej innej podstawie mieliby ją przyznawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że sobie Guild Wars kupię, ale widzę, że i tak prawie stówkę musiałbym dołożyć... Może później będą jakieś lepsze atrakcje...

Choć za samą ilość wPLN należą się duże brawa - ok. 50% tego, co za zarejestrowane gry dałem :) - rezultat konkursów i poprzednich promocji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 12:32, Cheed napisał:

Wiecie ile dostał użytkownik, który nie miał zarejstorowanej żadnej gry?

Prawdopodobne nic, zresztą ja też dostałem trochę kaski, a nie miałem zbyt wiele zarejestrowanych gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to się troche zawiodłem- myślałem, że jeżeli uzbieram odpowiednią ilość wPLN to sobie kupie grę i nic nie doplace, a tu okazuje się, że i tak naijcześciej będę musiał jeszcze dołożyć ponad polowe wartości. Byloby zbyt pięknie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny układ stronki ... i najważniejsze że nie została "przecudowana".
Jak na mój gust wszystko jest czytelne i proste ;-) BRAWO! ;-)

Wirtualnych PLN-ów całkiem sporo ... 300 to jest niemało jak sądzę, ale szkoda że zakup większości tytułów to i tak spory wydatek prawdziwej kasy (zwłaszcza jak się doliczy koszt dostarczenia). Z zapowiedzi wywnioskowałem że jeśli mi tylko starczy wPLN to kupię KAŻDY tytuł płacąc TYLKO za przesyłkę.... no ale cóż widocznie się myliłem ;-/
na WOW-a przyjdzie mi jeszcze poczekać ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narprawde jesteście najbardziej kozacką firmą w europie. Nigdy nie spodziewałbym sie ze pierwsza w europie firmą która takie coś przeprowadzi będzie polska firma. Szacun, szacun i jeszcze raz szacun prosze ja was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie forum i to bardzo, podobne do poprzedniego... które też było OKROPNE jedyne co mi sie podobało to ta wyszukiwarka, dobór tego co chcemy widziec... ale układ jest okropny.. Moim zdaniem lepiej bylyoby załozyc forum wygladam i ukladem podobnym np. do PHPBB czy INVISION BOARD..

Oprócz forum... wszystko jest CUDOWNE! Świetna robota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasu Nocy Kruka moje posty byly tu mocno krytyczne , dostalem 335 wPLN to moze znowu cos w tym ........ cdprojekcie kupie i znowu bedzie mnie trafialo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że w wPLN opłaca się kupować droższe gry... bo co to za rożnica czy zapłacisz 6 zł mniej za grę która kosztuę 19,99 jak i tak dopłacisz za przesyłkę, jednak za gry które są po 150 zł taki zakup na gram.pl zaprawde się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 12:49, -Elk- napisał:

Hehe LOL mam 450 wPLN!!!


--> No to ja chyba na razie jestem najlepszy. Jak zerknąłem na swoje konto to zauważyłem, że u mnie kwota zgromadzona wynosi... UWAGA! ... 645 wPLN.

I co ja zrobię z taką kasą? :P

Trzeba bedzie korzystać ile wlezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szybko? Uczucia mieszane: jak zwykle poślizg z czasem, nie do końca rzetelna informacja co do zasad działania wZŁ, wyrzucenie na śmietnik historii tego co było... Mam odczucie, że ze względu na towarzyszy... ups, obywateli, znowu zacznie się wyścig szczurów o tytuły ;)
Natomiast na pewno na plus - szybsze działanie, choć tu radość może być przedwczesna ze względu na małą objętość póki co. Zobaczymy, jak to będzie wyglądało po dodaniu x postów, x obrazków, x avatarów.

Aha, okienko dodawania postów i pokazywanie komentarzy do newsów jako wątków na forum powoduje, że czuję się jak w domu - na innym forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować