Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rewolucja rozpoczęta! Gram.pl - raj dla graczy!

352 postów w tym temacie

No miodas :)
Mam nadzieję, że pakiety z Wiedźminem niedługo będą i że pojawi się więcej gierek w sklepiku :) czekam na W3 :) Stronka jest boska :D No i mam nadzieję, że serw będzie szybszy, bo pamiętam, że z CDP zawsze transfery u mnie były niskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też prawda , zawiodlem sie mam tylko 3 gry i tylko 40 wPLN :( jak zobaczylem ze SWAT 4 za 99 WPLN myslalem ze sie poplacze , moj kolega ma 240 wPLN na start bo ma wiecej gier... temu to dobrze :( i malo rzeczy w sklepie wszystko wyprzedane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... Trochę się zawiodłem ,że nie płacimy w całości wirtualnymi pieniędzmi.
Ale taki marketing ;).

Cieszmy się ,że chciaż będzie te "40zł" taniej za gre :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 12:53, Darek Jedi napisał:

No i Nas przerobili!!! W wywiadzie z Marcinem Hajkiem była mowa o płaceniu za gry w całości z wPLN.
Sami zobaczcie:
http://czat.wp.pl/zapis.html?T[page]=1&id_czata=2254

Marketing
CDP po prostu Nas oszukał :(


Sorry, ale nic takiego nie bylo powiedziane. Tez spodziewalem sie czegos o czym piszesz ale to chyba byloby zbyt piekne. Fakt max kwoty wPLN jakie mozemy zaplacic za dana gre sa troche za niskie jak dla mnie. Np. taki Hugo, ktory kosztuje 49.90 PLN mozna wziac za 39 wPLN a inne gry, nawet te stare jak Gothic 2 czy Światynia Pierwotnego Zla to ledwo 15-18 wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech sie Pan Marcin odniesie do tej wypowiedzi:

Cytat z czata:
"Ile średnio trzeba będzie kupić gier i o jakiej wartości, aby za wirtualne zakupy kupić grę na gram.pl?

Marcin_Hajek: Dobrym przykładem jest gra Dungeon Siege 2, w której znajduje się 45 wPLN - wchodząc do naszego sklepu wystarczy wybrać grę o zbliżonej wartości i ją kupić. Jak wiemy, w naszej ofercie znajduje się bardzo dużo gier z tego segmentu cenowego."

Pierwszy lepszy przyklad:
Football Manager 2005
sklep gram.pl
99zl - 30 wpln = 69zl + koszta wysylki

Pierwszy lepszy empik
69zl

Zadna promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 12:53, Darek Jedi napisał:

No i Nas przerobili!!! W wywiadzie z Marcinem Hajkiem była mowa o płaceniu za gry w całości z wPLN.
Sami zobaczcie:
http://czat.wp.pl/zapis.html?T[page]=1&id_czata=2254

Marketing
CDP po prostu Nas oszukał :(


Zapraszam do sklepu - możesz kupić grę SWAT4, płacąc 99 zł w Wirtualnych Pieniądzach.
Tego typu oferty będą pojawiały sie w sklepie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem pobieznie ten wywiad i jakos nie znalazlem nic o kupowaniu gier tylko za wPLN ... jedynie to :

KHRoN: Czy będzie można łączyć wirtualne i rzeczywiste pieniądze? Np.: dopłacając różnicę ceny gdy powiedzmy zabraknie nam parę złotych?

Marcin_Hajek: Naturalnie. Taka właśnie jest idea wirtualnych pieniędzy. Jeśli masz na koncie tylko 30 wPLN, a chcesz kupić grę za 99 PLN, dopłacasz różnicę w gotówce (69 PLN) i kupujesz grę.


Nikt nie oszukiwal, staral sie nie wspominac o "drobnych" niedomowieniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zapraszam do sklepu - możesz kupić grę SWAT4, płacąc 99 zł w Wirtualnych Pieniądzach.
>Tego typu oferty będą pojawiały sie w sklepie codziennie.

No, to zescie mnie pocieszyli ;). A juz zamowilem SWATa4, dobrze, ze nie potwierdzilem, hehehe ;). Poczekam na cos lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do Segiu: 5 PLN za tytuł NXK, 10zł za konto, za droższe nie wiem, bo nie chce mi się liczyć:)
do Colidor: mylisz się, mam o 50zł więcej (patrz post wyżej), tylko co mi z tego? W wPLN można płacić tylko za 33% ceny, 66% trzeba płacić w pieniądzach zupełnie niewirtualnych. Czyli dla mnie jest nieopłacalne kupowanie w tym sklepie (za tyle samo mogę kupić w znajomej hurtowni bez kosztów wysyłki). Może kiedyś przynajmniej używki będzie można za to kupić (a ktoś będzie je potrzebował)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przydała by sie możliwość płącenia wplnami za przesyłke, bo nexa zwycajnie sie nie opłaca (wyjdzie drożej niż w sklepie). no chyba że będzie coś ciekawego w takiej promocji jak aktualnie swat jest, bo inaczej moje plny będą odłogiem leżeć (zamiast bulić za gre w dniu premiery wole poczekać aż w taniej seri wyjdzie, od razu ją odbugują....., i mam pewność że warto.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 13:05, Seqiu napisał:

Ja mam 6 gier zarejestrowanych z czego 5 extra klasyk i mam 45 wPLN.
Wie ktoś czym się kierowano przy przydzielaniu wPLN?


Nie wiem, ale wydaje mi sięże przy przenoszeniu kont przeniesli tylko rejestracje gier, które kasę dodawały. ja na przykłąd zarejestrowałem FSW i dostałem 35PLN. Za to za TRS2004 zarejestrowałem ale kasy nie było. Pewnie biorą pod uwagę cene i wiek gry. BO TRS2004 drogi nie był... DS2 - tak, choćza DS2 dostałem 40wPLN a miało być45, ale tam 5 w tą czy w tą...

Co do TRS2004 którą kupiłem dawno temu, naprawdę dawno, patrzę a ona nie była zarejestrowana, no to biorę rejestrować i tu ciekawostka! WinXP pamiętał wpis sprzed chyba 2 lat, i sam uzupełnił mi numer rejestracyjny!!! LOL. Czyli wtedy rejestowałem, ale przy przenoszeniu konta, zgubili to chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować