Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rewolucja rozpoczęta! Gram.pl - raj dla graczy!

352 postów w tym temacie

Dostałem 180 wPLN i to jest wiecej niz się spodziewałem. Jak większość żałuję, że nie można opłacić gry całkowicie z wPLN ale zbytnio to mnie nie zdziwiło.To działanie nakręca do dalszych zakupów a nie jednorazowego wydania wirtualnej kasy i długiego zastoju. Jak już ktoś wcześniej powiedział - marketing polega na zacheceniu klienta do dokonywania zakupów a nie rozdawania towaru za darmo.
Narazie poczekam na nowe propozycje gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:07, GamBeaT napisał:

może komuś sie to podobać ale ja to tu nie widze żadnych rewelacji ;) nawet krok wstecz ;]


czyli jaki krok wstecz? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie skorzystałem z sklepiku gram.pl :-) jako, że miałem półtysiąca wPLN-ów (dokładnie 505 :P- słownie brzmi lepiej;-)) to zakupiłem sobie dwa kubki. I suma sumarum zapłace za nie 9,70 zł :D

Wirtualne pieniądze to forma programu lojalnościowego. Dla mnie cały ten system jest ok.
Płace za gry i dostaje bonusik.
To bardzo miłe ze strony CDP, że dali wPLN-y za zarejstrowane gry, wcale nie musieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa! Za wirtualną ka$kę zamówiłem już kubek termiczny, fajny gadżet.
Mam nadzieje że wirtualne pieniądze przyczyną się do większej popularności kupowania legalnych kopii gier w Naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No świetnie, minęło już 7 godzin od premiery, a ja dopiero teraz zaczynam...
Strona jakaś taka jasna, łatwa w obsłudze (bardzo intuicyjna), spodobała mi się na pierwszy widok, ale jeszcze wszystkiego nie zdążyłem zczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krok wstecz:

- wg.mnie baze danych forum dałoby się przenieść na nową platformę ;)
- forum na 1 rzut oka poza grafiką nic się nie zmieniło... nawet cofnęło... brak profili userów, kalendarza, urodzin, ostatnich wizyt, ilości userów na stronie
- brak personalizacji witryny
- dobrze że mam jave to mi działają zakładki, ale założe się że są tacy którzy mają z tym problem
- brak obrazków niektórych moich zarejestrowanych gier
- komentarze dołączone do forum....

To chyba tyle jak na 1 rzut oka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super stronka. W ogóle CDP jest najlepszym dystrybutorem w Polsce! Dostałem aż 270 wPLN! Wydałem już większość na gadżety :D. Zostało mi jakieś 80 wPLN, ale sie nie martwię bo jak kupię następną gierkę to znów mi trochę dojdzie na konto. Wielkie dzięki CDP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest PIĘKNIE !.Siedzę już ładnych kilka godzin na "mojej" platformie internetowej i czas jak z bicia trzasł.Pierwsze wrażenia :wizualnie świetnie,architektura platformy przyjazna - baz najmniejszego kłopotu nawet nowicjusz dotrze do pożądanych zagadnień,lub materiałow.Rozwiązania związane ze sklepem,"wirtualną kasą" i sprzedażą "używek" jak mówia bracia Słowianie - pierwyj sort !!.Rewolucja w pierwszym etapie powiodła się jak najbardziej - TAK TRZYMAĆ I PROSZĘ O WIĘCEJ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:25, GamBeaT napisał:

- wg.mnie baze danych forum dałoby się przenieść na nową platformę ;)

A po cholere ? Przeciez to sie wiaze z kosztami a w przypadku technologii Microsoftu z cholernie duzymi kosztami. Nie lepiej zainwestowac w cos innego ? Gram.pl jest dla graczy a nie dla cdprojektu. Skoro dotychczasowa baza ciagnie to wszystko bez problemu to po co zmieniac ? Dla idei ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:25, GamBeaT napisał:

- wg.mnie baze danych forum dałoby się przenieść na nową platformę ;)

Przepraszam za poprzedni post. Tobie chyba chodzilo o dane z forum :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm 625 wPLN na starcie to chyba dobry wynik? :) Tylko coz ja poczne z tak ogromna pula pieniedzy? ;P Szkoda, ze nie mozna w calosci placic w wPLN, ale jednak patrzac na takie rozwiazanie ze strony CDP, byloby to raczej zwiazane z niemalymi stratami ;) Gratulacje za inicjatywe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Zdążyłem już zczaic większość i musze powiedzieć ze nie jest za dobrze, strona sporo straciło w stosunku do poprzedniej. Szczególnie forum utraciło na atrakcyjności(nie ma wizytówek), jakoś okropnie blado wszystko wygląda. Oby jak najszybciej zostało wszystko poprawione tak żeby się podobało użytkownikom.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, ładnie tylko dlaczego Webmajstrzy nie sprawdzili swojego dzieła pod innymi przeglądarkami, a nie tylko pod staruteńkim IE.
Ja rozumiem, że profesjonalni Designerzy nie są tani no ale jeśli nie macie pieniędzy by wynająć profesjonalną grupę tworzącą dobre strony WWW to byście przynajmniej dali na czekolade jakiemuś 12-latkowi, a on by wam zoptymalizowałkod nie tylko pod IE ale i pod Operę, Mozille Firefox (tak, tak to też są przeglądarki naprawdę i niektórzy nawet uważają, że lepsze od IE, ale taka rewolucja to już chyba by Wam się nie zmieściła w głowach ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej na nowym forum podoba się to, że można sprzedawać/kupować urzywane gry. Fajna też jest Wirtualna Kasa. Ja za cztery gry z extraklasyki i Gothica II: Noc Kruka dostałe 50 PLN! Wielka radość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować