Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rewolucja rozpoczęta! Gram.pl - raj dla graczy!

352 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2005 o 10:00, Geriko napisał:

Ta cena gry SWAT byla bledem na stronie !!!!!


to zaden blad. jak juz wspominalismy, tego tupu ofery beda pojawialy sie na naszych stronach dosc czesto, wiec wystarczy odiwedzac nasz sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 10:15, ReMiller napisał:

Nazwa wPLN jest nieco chybiona, bo kojarzy się z błędem połkniętej spacji w zwrocie "w PLN". Osobiście sugerowałbym to zmienić
na coś innego, bo teraz wygląda to fatalnie.


A mi osobiście bardzo sie podoba, fajnie to wymyslili i w zapowiedziach fajnie wygladalo. Podchodzilem do tego wszystkiego z dystansem, wiec potraktowalem to wszystko jak fajny zart. Nalezy miec zdrowe podejscie do wszystkiego ;) hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 10:28, Fajek napisał:

> Ta cena gry SWAT byla bledem na stronie !!!!!

to zaden blad. jak juz wspominalismy, tego tupu ofery beda pojawialy
sie na naszych stronach dosc czesto, wiec wystarczy odiwedzac nasz sklep.


Zaraz zaraz, wczoraj bylo mowione ze codziennie, a dzis, ze dosc czesto? :>
Cos tu nie gra, bedzie dzis super oferta czy nie, jesli tak to kolo ktorej mozna sie spodziewac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 10:28, Fajek napisał:

> Ta cena gry SWAT byla bledem na stronie !!!!!

to zaden blad. jak juz wspominalismy, tego tupu ofery beda pojawialy
sie na naszych stronach dosc czesto, wiec wystarczy odiwedzac nasz sklep.


Jak dosc czesto??
Zaraz, zaraz mialy byc codziennie!
Tzn, ze dzis nie bedzie zadnej oferty? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 10:35, Dudeczek napisał:

> > Ta cena gry SWAT byla bledem na stronie !!!!!
> > > to zaden blad. jak juz wspominalismy, tego tupu ofery
beda pojawialy
> sie na naszych stronach dosc czesto, wiec wystarczy odiwedzac nasz sklep.

Jak dosc czesto??
Zaraz,
zaraz mialy byc codziennie!
Tzn, ze dzis nie bedzie zadnej oferty? :(


beda bardzo czesto :) dzis naturalnie tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie strasznie podba cale to gram i wirtualna kasa! mam troche wPLNów, moge sobie kupic wsyzstkie gierki w znacznie nizszych cenach niz w sklepie, a jak trafie na promocje za 1PLn to juz w ogole!
generalnie baaaardzo mi sie to podoba co robi CD Projekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 10:28, Fajek napisał:

> Ta cena gry SWAT byla bledem na stronie !!!!!
to zaden blad. jak juz wspominalismy, tego tupu ofery beda pojawialy
sie na naszych stronach dosc czesto, wiec wystarczy odiwedzac nasz sklep.


Jak to nie byla pomylka to jest najglupszy pomysl pod sloncem.
Wchodzenie do sklepu 5 razy dziennie by zlabac wydanie gry ktora mozna kupic w calosci w wPLN.
Nie latwiej zrobic jak bylo oglaszane przed premiera ze wszyscy kupia za swojew wPLN''y ile maja i beda kupowac gry z nastepnymi wPLN na nastepne . Po co tak kaszanic dobry pomysl !!! Moze jednak zmiejszyc ilosc wPLN w pudelkach gier a w zamian udostepnic mozliwosc kupowania za wPLN bez obraniczen i podzialow !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 10:47, Geriko napisał:

Jak to nie byla pomylka to
jest najglupszy pomysl pod sloncem.
Wchodzenie do sklepu 5 razy dziennie by zlabac wydanie gry ktora mozna kupic w calosci
w wPLN.
Nie latwiej zrobic jak bylo oglaszane przed premiera ze wszyscy kupia za swojew wPLN''''y ile maja i beda kupowac
gry z nastepnymi wPLN na nastepne . Po co tak kaszanic dobry pomysl !!! Moze jednak zmiejszyc ilosc wPLN w pudelkach gier
a w zamian udostepnic mozliwosc kupowania za wPLN bez obraniczen i podzialow !!!!!!


Staramy sie dopasowac do wszystkich klientow, ktorzy kupuja nasze gry - dlatego wlasnie mamy zroznicowana oferte. Nie wszyscy dysponują iloscia wPLN aby moc pozwolic sobie na zaplacenie nimi za cala gre - tak naprawde jest to całkiem niewiele osob. Tymczasem jest bardzo duzo ludzi, ktory maja kilkadziesiat wPLN''ów i juz teraz chcieliby z nich skorzystac. Dlatego za WSZYSTKIE gry mozesz placić wPLNami, dzieki czemu kazdy znajdzie cos dla siebie, a łowcy okazji rowniez beda zadowoleni - mowie tu o grach "za 1 wPLN"

ja ze swej strony moge obiecac iz, pracujemy nad wszystkimi elementami gram.pl, staramy sie je dopasowac do wymagan Was, graczy i naszych klientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie jest zaden argument. Wczesniej byla mowa ze jak ktos nie bedzie mial wystarczajacej ilosci to moze doplacic roznice tak jak jest teraz. Dlaczego jak ktos ma wystarczajaca ilosc wPLN nie moze jej wykorzystac na co chce tylko jest ograniczany ? Te wasze okazje za 1 PLN to zadne okazje po prostu dajecie gry ktore juz sie nie sprzedaja a dzieki temu ludzie beda odwiedzac wasz sklep. Sprytne zagranie to wam trzeba przyznac. Oddac to co zalega dzieki temu przyciagnac klienta i sprzedac znacznie drozej niz w innych sklepach lepsze tytuly. Nie tak to mialo wygladac. Z waszych wypowiedzi wynikalo calkiem co innego teraz tylko mydlycie ludzia oczy. Jasno wynikalo z czata ze za 45 wPLN bede mogl kupic gre z tego przedzialu (czat wp).
Dla ludzi co czekaja na dzisiejsza okazje: dzis pewnie bedzie Tribes Zemsta bo przed chwila na gram.pl ukazala sie na chwile reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sho -->

jak juz wspominalem, to dopiero pierwszy dzien - poczekaj miesiac, dwa i wtedy zobaczysz jake gry i w jakich cenach sa w ofercie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK poczekam, tylko zeby znowu sie nie okazalo ze to tylko zapowiedzi bez pokrycia :)
Wydawalo mi sie ze na poczatku powinno sie zachecic ludzi a nie dopiero po 2 miesiacach ale to nie ja jestem specem od marketingu.
Pozatym moja ksywka to sho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sho --> przepraszam, za przekrecenie ksywki :)

sklep to przedsiewzięcei dlugoterminowe i jego atrakcyjnosc ma byc wlasnie w ujeciu dlugookresowym. dlatego prosze jeszcze raz o oceny dopiero po jakims czasie, gdyz dopiero wtedy bedziemy mogli pokazac na co nas stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 11:13, Fajek napisał:

Sho -->

jak juz wspominalem, to dopiero pierwszy dzien - poczekaj miesiac, dwa i wtedy zobaczysz jake gry i w jakich
cenach sa w ofercie. :)


Ja nie wiem jak mozna cos krytykowac z zalozenia jak cos dziala dopiero 24h :] Wiadomo, ze sa zalety i wady calego portalu i chyba nikt nie oczekiwal, ze wszystko bedzie za darmo. Mysle, ze jak bedzie tak jak jest, czyli znizki raz mniejsze raz wieksze przy uzyciu wPLN oraz oferta dnia to bedzie ok. Oby tylko ofertami dnia nie byly zawsze tytuly ktore sie slabo sprzedaja, ale np gierki bardzo dobre, ale juz ktore sa od kilku miesiacy w ofercie CDPROJEKTU i np maja trafic do jakiejs niskobudzetowej serii. Wtedy gdyby na gram.pl mozna bylo kupowac takie wyprzedazowe serie byloby fajnie. Tak jak np to jest na wirtus.pl gdzie mozna kupic mnustwo gier w super cenie glownie z oferty cdprojektu wlasnie takich ktore np powedrowaly do extraklasyki, albo wkrotce to zrobia.
Ja osobiscie teraz czekam na jakies konkursy ;P
Teraz mam czas bo jestem od kilku dni na L4, ale pozniej juz nie bede mogl bawic z Wami w godz. dopoludniowych, dlatego tez mam nadzieje, ze oferty specjalne nie beda sie pojawiac w takich ilosciach, ze dla wracajacych z pracy nioe bedzie szans na to zeby z nich skorzystac!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z tą akcją CD Project-u, ale gdybym chciał kupić np. Driv3r to kosztuje on prawie 50 zł. 15 mogę odliczyć z wirtualnej kasy fajnie 35 zł za grę na 5 płytkach! Ale gdy doliczę koszt wysyłki (nie mam żadnego konta więc liczę zapłatę przy odbiorze) to cena nadal będzie wynosić prawie 50 zł. Jeśli nie ma różnicy to wolę iść do sklepu i kupić grę na miejscu, niestety za 50 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 12:35, fina napisał:

co z grami na PS2 czy tez beda takie promocje ??? powinny byc tez codziennie takie jak na PC


oczywiscie beda - nie chcemy tylko wrzucic wszystkiego na raz, zeby promocje nie zginely w odmentach naszego sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no widze ze z Enthusia to juz prawie sie udała promocja :)
skad wiadomo ile wPLN jest w grze ??? jak ja zarejestruje to ile kasy dostane ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 12:47, fina napisał:

no widze ze z Enthusia to juz prawie sie udała promocja :)
skad wiadomo ile wPLN jest w grze ??? jak ja zarejestruje to
ile kasy dostane ???


no Enthusia to faktycznie interesująca propozycja. oczywiscie mozecie spodziewac sie kolejnych.

o ilosci wirtualnych pieniedzy informujemy na pudełkach z grami (taka zołta naklejka w rogu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysl z wirtualna kasa xD Dzieki takim korzyscia wiecej osob bedzie kupowac orginaly. zeby inne firmy na cos takiego wpadly xP

Przypomnialem sobie ze przeciez Nintendo ma takie cos(oczywiscie nie dostepne dla polakow:() gwiazdki xD W kazdej grze jest 250 i za nie mozna kupowac gadzety i gry ale tylko czasami xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować