Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rewolucja rozpoczęta! Gram.pl - raj dla graczy!

352 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2005 o 13:14, Seqiu napisał:

Trochę głupio, że nieprzenieśliście starych tematów na nowe forum.


No własnie bo to wiąże się z wysypem wątków "bo było na starym forum" bez jakiejś treści na temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, badzcie wyrozumiali. marketing nie na darmo nazywa sie "marketingiem"...

jak zobaczyli ze sa ludzie ktorzy maja po 450wPLN (uklony w strone snake_gmc) to nie mogli dac mozliosci placenia w 100% w wPLN!! rownie dobrze mogliby zaczac rozdawac gry za darmo ;-)

mimo wszystko uwazam ze gram.pl to bardzo innowacyjny pomysl i mam zamiar tutaj kupowac gry, tym bardziej ze jesli gra mi sie nie spodoba albo znudzi to moge ja wrzucic do uzywek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh nawet spoko, spodziewalem sie ze w dziale uzywki gre bedzie mozna kupic w ramach licytacji i zaplacic za nia wirtualnymi pieniedzmi a tam sa w zasadzie tylko ogloszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt jak zobaczyłem ile mam wPLN to mi szczena opadła... No ale inna sprawa ile ja tych gier już kupiłem to aż się sam zdziwiłem (zwłaszcza że dwie z nich mam po 2 sztuki kupione), na pewno puściłem na nie grubo ponad tysiąc:) WArto było... jak to z grami bywa (lub nie warto - tyle godzin życia zmarnowane hehe , who cares). Miło że CDP docenia takich klientów (raz dostałem Miły list z podziękowaniami, też mi bylo miło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 13:14, sig. napisał:

przydała by sie możliwość płącenia wplnami za przesyłke,


Niby mialo tak byc. Na razie widac nie jest :(

Dnia 06.10.2005 o 13:14, sig. napisał:

bo nexa zwycajnie sie nie opłaca (wyjdzie drożej niż w sklepie).


Nie zapominaj tez, ze w kazdym nexie tez dostaniesz kilka wPLN.

Dnia 06.10.2005 o 13:14, sig. napisał:

no chyba że będzie coś ciekawego w takiej promocji jak aktualnie swat jest, bo inaczej moje plny będą odłogiem leżeć


Np. Diablo2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A! Zawsze jest haczyk, zawsze, zawsze, zawsze!
Myslalem, ze bedzie rewolucja z cenami gier, a tak naprawde to inne sklepy jak Ultima po prostu zrobia promocje i ceny beda porownywalne i to bez zadnych wirtualnych pieniedzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej marketing działa podobnie jak pomoc techniczna CDP.

Jakiś czas temu zadzwoniłem z pytaniem co może być nie tak z grą The Settlers III ponieważ nie mam muzyki w grze. Usłyszałem odpowiedź: "w tej wersji gry USUNIĘTO muzykę ponieważ nie zmieściła się na płycie".

Podziękowałem Panu "kłamcy" za taka odpowiedź i poszedłem przewetowac instrukcję. Jak byk - "opcje muzyki".
Powód braku muzyki był prozaiczny: muza jest w formacie audio a ja włożyłem płytę do napędu który nie jest podłączony kabelkiem audio z kartą muzyczną.

Facet mógł mi po prostu powiedzieć że ma mnie gdzieś i nie wie co może być przyczyną błędu a nie KŁAMAĆ !!! I dziwicie mi się że postrzegam ich jako oszustów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie, wnoszę o opanowanie się. Ledwo nowe forum, a już cała strona wątków. w tym już 3 o DS2. Jeśli musicie założyć wątek, to coś w nim napiszcie. A nie wątek typu " TU zakładam wątek, moiżecie dodawać swoje opinie o (string ''nazwa gry'')" albo "ten wątek był na starym forum, więc go zakładam". To jest nabijanie postów, a właściwie tematów. Przyjdą ludzie z pracy, zobaczą swoje stare tematy itd. już nic dla nich nawet nie zostanie. Przepiszecie tematy wszystkie ze starego forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 13:20, Slave napisał:

heh nawet spoko, spodziewalem sie ze w dziale uzywki gre bedzie mozna kupic w ramach licytacji i zaplacic za nia wirtualnymi
pieniedzmi a tam sa w zasadzie tylko ogloszenia...

Niewiem czego się spodziewałeś... że jeżeli ktoś Ci odsprzeda grę to cdp zapłaci za tę grę za Ciebię.. to by było wspaniałe tyle, że nierealne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wywaidzie było jasno powiedziane że za przesyłkę można płacić wPLN

Cytat:
Wojman: Czy gra zakupiona za wirtualne pieniądze zostanie dostarczona bez dodatkowych kosztów, czy też może trzeba będzie opłacić koszty przesyłki?

Marcin_Hajek: To zależy od konkretnej transakcji, ponieważ będzie możliwość płacenia za przesyłkę wirtualnymi pieniędzmi, jeśli gracz dokona zamówienia za odpowiednią kwotę.

Nie wiem jak Wy ale ja czuję się oszukany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne sa jedynie wysokie koszty przesylki. Szkoda ze przy zamowieniach ponad pewna kwote nie biora na siebie kosztow. Wtedy mznaby kupowac w kilka osob, cena bylaby atrakcyjna (przy dodatkowych wirtualnych pieniadzach) a koszt przesylki nieistotny... Zreszta jezeli gry kupuje kilka osob to i tak mozna rozlozyc te koszty :-) Nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 13:28, Seba_uno napisał:

Jaki sklep sprzeda SWATA 4 za 1 PLN + przesyłka? CDprojekt się naprawdę się postarał. Nie tak prędko konkurencja dogoni CDP.


Tylko, ze ten SWAT to kropla w morzu. Jednak jak ktos napisal: codziennie beda takie promocje. Trzymam za slowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre gry (nie chcę powiedzieć wszystkie) kosztują z wirtualnymi pieniędzmi tyle samo co detalicznie w sklepie. Przykładowo DSII w Media kosztuje 99 zł. Zamawiając je to płacę 129 - 30wp = 99zł + koszty wysyłki. Hmm. Nie będę wymieniał całej listy. Pytam więc gdzie ta rewolucja ? Marketingowo super ale dla klienta ? Proponuję, aby można było określić sumę wirtualnej kwoty do poziomu powiedzmy max. 50 % ceny. Wtedy użytkownik sam decyduje o wielkości obniżki do danej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 13:04, Fajek napisał:

Zapraszam
do sklepu - możesz kupić grę SWAT4, płacąc 99 zł w Wirtualnych Pieniądzach.
Tego typu oferty będą pojawiały sie w sklepie
codziennie.


Ok, ok, ale w zapisie z czatu padły słowa:

Dnia 06.10.2005 o 13:04, Fajek napisał:

Marcin_Hajek: Dobrym przykładem jest gra Dungeon Siege 2, w której znajduje się 45 wPLN - wchodząc do naszego sklepu wystarczy wybrać grę o zbliżonej wartości i ją kupić.

Gra o wartości zbliżonej do 45 zł ma upusty ok. 12 zł, więc nie mogę jej kupić za waszą wirtualną walutę. Wiem, że marketing rządzi się swoimi prawami, ale nawet jeśli tylko 1 czy 2% z waszych klientów zauważa nieuczciwe informowanie, to nie jest dobrze. Skoro kierujecie ofertę nie tylko do dzieci i młodzieży (jak twierdzicie), to musicie się liczyć z tym, że inni będą myśleć i liczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gry które były w letniej promocji za 69 zł ( i w sklepach nadal tyle kosztuja) sa na sklepie CDP za 99 zl !!! Co wiecej juz nie mozna dolozyc 60 wPLN tylko juz zmienili na 30 wPLN.

I gdzie te promocje??? Tylko cieniutki Swat 4 ???? Gadzety podrozaly z 29 na 59 PLN.

Ehhhh.... Cieniutko, cieniutko....


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować