Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rewolucja rozpoczęta! Gram.pl - raj dla graczy!

352 postów w tym temacie

mam takie pytanie !!

czy ta platforma forum to to jest to co obiecywaliście 2 lata temu ?? bo jak tak to żal... ściska...

nasuwa mi się myśl...

www.gram.pl <- jak zrobić szum wokół niczego specjalnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się kupić dziś gierkę za 1 zł, a nastepnego dnia dokupic inną grę za 1 zł zachowujac cene poprzedneij i tylko raz płacąć za wysyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 17:36, Pierog napisał:

Czy da się kupić dziś gierkę za 1 zł, a nastepnego dnia dokupic inną grę za 1 zł zachowujac cene poprzedneij i tylko raz
płacąć za wysyłkę?

Heh, polak to wszedzie bedzie kombinowal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 19:36, colin mcrae napisał:

Jaki adres e mail ma www.gram.pl
To jest bardzo mi potrzebne
Dziękuje za odpowiedź


Piszesz przez Kontakt... na dole jest na głównej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 16:51, GamBeaT napisał:

www.gram.pl <- jak zrobić szum wokół niczego specjalnego...


Zgadzam sie! Ale to jest Polska wlasnie...

BTW Nie wiem gdzie napisac to pytanie, a nie chce nowego tematu do spamu robic, wiec zapytam tutaj...

Kupil ktos moze te koszulki gram.pl i moze powiedziec jak ogromna jest ta koszulka w rozmiarze "L", bo z doswiadczenia wiem, ze takie promocyjne koszulki zwykle sa robione na Mariusza Pudzianowskiego albo Jarka Dymka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 08:31, D2T napisał:

nie liczy sie to co ty uwazasz ale to co wuaza wiekszosc. amen.


Dobrze, ze Ty wyglaszasz opinie wiekszosci... uff mamy swoje Guru... A tak w ogole to posty "wiekszosci" posty dokladnie potwierdzaja Twoje tezy... /aplause

NC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój komentarz nt. "Rewolucji i Raju".

Zatem: Pic na wodę , fotomontaż, mydlenie oczu i zawaracanie głowy uczciwym ludziom. Przy tym wszystkim zwykła tandeta i fontanna niedoróbek. Czyli CDP w całej okazałości. Pokasowano wszystko co tylko mogło służyć graczom:

- odsyłacze do stron tematycznych dotyczących gier
- sortowanie tematów forum według wydanych gier
- pomoc techniczna na tej stronie to chyba jakiś żart (tyle, że dawniej też nie było lepiej)
- nie ma wizytówek, trudno więc ocenić z kim się prowadzi dyskusję
- itd, itp...

Za to rozdęto do granic przyzwoitości sklepik. Z tym, że jest on chyba dedykowany tym, którzy mają trudności z liczeniem i nie wiedzą, że w normalnym sklepie, bez tych całych wPLN, kupią taniej. Czyli wychodzi szydło z wora - jak nie wiadomo w czym rzecz to idzie o pieniądze. Tylko co to ma wspólnego z rajem? He, he...

Słownictwo wołą o pomstę do nieba. Rozumiem, że miało być "kul" a firma miała pokazać, że "kuma" i czuje młodego klienta. Ale niestety, te wszystkie "używki", "freestyle" itd. tylko świadczą o mizerii intelektualnej załogi CDP. Nawiasem mówiąc nie od dziś wiadomo, że panowie z CDP mają trudności w posługiwaniu się polskim językiem nagminnie plugawiąc go makaronizmami.

Reasumując. CDP się nie zmienia, chyba że na gorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

generalnie można pokusić się o stwierdzenie że jest tu sama prowizorka... Tworzona na szybkości... obecna platforma forum tak jak i strona www.gram.pl wołają o pomste do nieba... mocno ograniczone pod każdym względem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 15:07, GamBeaT napisał:

generalnie można pokusić się o stwierdzenie że jest tu sama prowizorka... Tworzona na szybkości... obecna platforma forum
tak jak i strona www.gram.pl wołają o pomste do nieba... mocno ograniczone pod każdym względem...


ehh... niektorzy to chyba umia tylko nazekac i nic wiecej. dali kase za darmo do gier - zle!! no bo przeciez wyszyscy inni wydawcy tak juz robia od dawna...? kase mozna normalnie wydac i kupic sobie gierke ze znizka majac juz ze 2 gry - ale oczywiscie inni robia lepiej: zbierazs milion punktow i mozesz dostac kubek - super! kurde ludzie - dostalismy cos nowego za free a wam zle?
a co do serwisu to oczywiscie sie czepiasz bo malo wydzialem tak dobrze wykonanych stron pod wzgledem technicznym - popatrz sobie w kod strony [uznaje ze jestes ekspertem w tej dziedzinie skoro wyglaszasz takie kwestie] serwis sie waliduje czyli jest zgodny ze standardami, nawet design cdp zrobil nie wykorzystujac nagminnie zle wykorzystywanych tabel.
podsumowujac - nudza mnie posty ludzi-wiecznych marud, masz cos konstruktywnego to napisz - jesli nie to daruj sobie i idz na piwo.

dodam tylko swoja kontruktywna uwage - niepotrzebnie zostaly usuniete wiztyowki, nie moglibyscie ich przywrocic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 18:11, Pol78 napisał:

ehh... niektorzy
to chyba umia tylko nazekac i nic wiecej. dali kase za darmo do gier - zle!! no bo przeciez wyszyscy inni wydawcy tak juz
robia od dawna...? kase mozna normalnie wydac i kupic sobie gierke ze znizka majac juz ze 2 gry - ale oczywiscie inni robia
lepiej: zbierazs milion punktow i mozesz dostac kubek - super! kurde ludzie - dostalismy cos nowego za free a wam zle?


o tym się nie wypowiadałem więc nie wkładaj mi nie moich słów w moje usta... dziękuję koniec tematu

Dnia 08.10.2005 o 18:11, Pol78 napisał:

a
co do serwisu to oczywiscie sie czepiasz bo malo wydzialem tak dobrze wykonanych stron pod wzgledem technicznym -
popatrz sobie w kod strony [uznaje ze jestes ekspertem w tej dziedzinie skoro wyglaszasz takie kwestie] serwis sie waliduje
czyli jest zgodny ze standardami, nawet design cdp zrobil nie wykorzystujac nagminnie zle wykorzystywanych tabel.


ale pod względem funkcji jest mocno ograniczony co do poprzedniego forum... więc czytaj ze zrozumieniem co piszę...

Dnia 08.10.2005 o 18:11, Pol78 napisał:

podsumowujac
- nudza mnie posty ludzi-wiecznych marud, masz cos konstruktywnego to napisz - jesli nie to daruj sobie i idz na piwo.


a Ty idź dalej się modlić do ołtarzyka z logiem CDP :P

Dnia 08.10.2005 o 18:11, Pol78 napisał:

dodam
tylko swoja kontruktywna uwage - niepotrzebnie zostaly usuniete wiztyowki, nie moglibyscie ich przywrocic?


a w moich postach tej uwagi nie zauważyłeś... hmmm miło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 15:07, GamBeaT napisał:

generalnie można pokusić się o stwierdzenie że jest tu sama prowizorka... Tworzona na szybkości... obecna platforma forum



Moze jestem dziwny, ale mam takie samo wrazenie :-) Tu jest wszystko zrobione tak jakby nad tworcami wisial miecz zaglady i musieli natychmiast skonczyc i oddac nam do uzytku swoje "dzielo"... z ktorego nota bede wyrosl potwor ;-) Moze teraz skoro kata juz nie ma (chyba) wezma sie za poprawianie tego i wroci stary dobry CD-Projekt... czyli wszystko profesjonalnie i super forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 18:20, GamBeaT napisał:

o tym się nie wypowiadałem więc nie wkładaj mi nie moich słów w moje usta... dziękuję
koniec tematu


tu akurat moj blad, to bylo do innych maruderow :)

Dnia 08.10.2005 o 18:20, GamBeaT napisał:

ale pod względem funkcji jest mocno ograniczony co do poprzedniego forum... więc czytaj ze
zrozumieniem co piszę...


czytam ze zrosumienie, ale Ty tez wypowiadaj sie konkretnie a nie ciagle ogolniki w stylu "... wołają o pomste do nieba" :D

Dnia 08.10.2005 o 18:20, GamBeaT napisał:

a Ty idź dalej się modlić do ołtarzyka z logiem CDP :P


a tu Cie zdziwie - nie mam zadnych oltarzykow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza wizyta wywołała we mnie dziwne uczucie, którego wciąż nie mogę się pozbyć. Wszystko jest takie... duże. Wręcz bije po oczach. Oczywiście wygląd to kwestia gustu, ale spodziewałem się czegoś lepszego. Tak samo nieswojo czuję się na forum. Być może za bardzo przyzwyczaiłem się do starego układu i dlatego wydaje mi się on lepszy.

Kolejna sprawa to funkcjonalność. W tym temacie wypowiadali się już GamBeaT i inni, więc pozostaje tylko podpisać się pod zarzutami. Nie wiem czemu zrezygnowano z kilku rzeczy. Tak trudno było je wprowadzić na gram.pl?

Zgodnie ze wcześniejszymi obawami, słowo "rewolucja" zostało co najmniej nadużyte. Choć z drugiej strony historia pokazuje, że wszelkie rewolucje niekoniecznie wychodzą na dobre. Może trzeba było ograniczyć się do zwykłej ewolucji? Wirtualne pieniądze to idea ciekawa, choć nie tak jak wskazywały na to zapowiedzi. Wielkich nadziei sobie nie robiłem, więc i rozczarowania żadnego nie ma. CDP wprowadził coś nowego, co po części może obniżyć koszty - w pewnych przypadkach. Za to należy się pochwała.

Mam nadzieję, że wraz z nową platformą zmieni się jedno - firma zacznie bardziej słuchać graczy i naprawi to, czego brakuje. Na głębsze oceny jeszcze przyjdzie czas - poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie. Jeżeli mam 10 wPLN i nabęde za to, na przykład DSII w sklepie internetowym gram.pl to czy dostanę jeszcze więcej wirtualnej kasy ?? czyli np kupuje DS2 za 119zł dostaje+ 45 zł czy juz nie ?? Z góry dzieki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 20:24, Pol78 napisał:

czytam ze zrosumienie, ale Ty tez wypowiadaj sie konkretnie a nie ciagle
ogolniki w stylu "... wołają o pomste do nieba" :D


w innym wątku wypisałem parę uwag... w tym chyba z resztą też... pare stron wcześniej...

to może jeszcze raz wypiszę to co mi się przypomina teraz

- brak widocznych odpowiedzi na posty (tak jak było to na poprzednim forum)
- brak profili userów
- brak ilości osób online i listy konkretnych osób
- brak wyszukiwarki osób
- brak ustawień strony głównej (ilość wyświetlanych newsów)
- brak wyszukiwania tematów po grze
- brak autora przy newsie (nie wiadomo komu wrzucać jak popełni gafe)
- jednolita, czysta, sterylna kolorystyka forum (monotonna dość)
- pisanie postów w nowym oknie dla mnie dość nieciekawy pomysł
- w sklepie po wyszukiwaniu gry znika opcja "szukaj" trzeba cofać się o stronę ;p

jak sobie coś jeszcze przypomnę to napiszę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>>>> do TAKE2 Mam jedno pytanie. Jeżeli mam 10 wPLN i nabęde za to, na przykład DSII w sklepie internetowym gram.pl to czy dostanę jeszcze więcej wirtualnej kasy ??
Dostajesz za wszystkie gry CD Projektu które mają rejestrację elektroniczną. To juz było tyle razy "wałkowane" ;-) Każda którą możesz zarejestrować elektronicznie jest nagradzana wirtualnymi pieniążkami. :)
I to mi się podoba.:) Pieniądze realne i tak wydane a tu "dodatkowe" na konto wpływają. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 13:00, Czarny Miecz napisał:

Mój komentarz nt. "Rewolucji i Raju".

Zatem: Pic na wodę , fotomontaż, mydlenie oczu i zawaracanie głowy uczciwym ludziom.
Przy tym wszystkim zwykła tandeta i fontanna niedoróbek. Czyli CDP w całej okazałości. Pokasowano wszystko co tylko mogło
służyć graczom:

>[...]

Dnia 08.10.2005 o 13:00, Czarny Miecz napisał:

Słownictwo
wołą o pomstę do nieba. Rozumiem, że miało być "kul" a firma miała pokazać, że "kuma" i czuje młodego klienta. Ale niestety,
te wszystkie "używki", "freestyle" itd. tylko świadczą o mizerii intelektualnej załogi CDP. Nawiasem mówiąc nie od dziś
wiadomo, że panowie z CDP mają trudności w posługiwaniu się polskim językiem nagminnie plugawiąc go makaronizmami.

Reasumując.
CDP się nie zmienia, chyba że na gorsze...


Jeśli chodzi o język to ja dodam, że od dłuższego czasu w CDP obserwuję niesamowitą chęć powrotu do "realnego socjalizmu" zarówno w języku jak i postępowaniu. Właściwie to komunizm ....
Teraz uwidoczniło się to w stopniach. Najpierw obywatel, później robotnik ... no cóż ... Czy najwyższym tytułem będzie pierwszy sekretarz, czy może generalissimus ??! Czyż nie należałoby zmienić na zwy "moderator" na ubek a przynajmniej na cenzor ? Pasowałoby :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 16:04, Hern napisał:

Jeśli chodzi o język to ja dodam, że od dłuższego czasu w CDP obserwuję niesamowitą
chęć powrotu do "realnego socjalizmu" zarówno w języku jak i postępowaniu. Właściwie to komunizm ....


Hehe, nawet specjalne przesunięcie debiutu tak, aby rewolucja wrześniowa odbyła się w październiku też nasuwa skojarzenia :) Miesięczne przesunięcie względem oryginału nas nie zmyli ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować