Zaloguj się, aby obserwować  
Iiyama

Dla ludzi grających na kurniku w szachy i piłke........

15 postów w tym temacie

Cze ....O zdrowie niepytam
Ostatnio trochu pogrywam na kurniku w szachy i piłke...idzie mi całkiem dobrze ale dziś tknęło mnie by sprawdzić czy przeciwnik gra fair. Odpaliłem czissmastera i co widze??? Sześciu gości pod rząd robiło te same ruchy co cziss master... ciekawe co nie???
To samo stwierdziłem grając w piłkę otuż na jednym z portali znalazłem taki programik Paper ball 2004 ustawiłem boisko identyczne jak w kurniku i obserwacje moje też sie powtórzyły. Grałem mimo że jestem nowy z osobnikami mającymi po 1500 - 1900 punktów na równym poziomie tylko czemu oni robili te same posunięcia które mi ów program proponował???
Dochodze więc do wniosku że kurnik pełen jest poprostu kanciarzy... Co wy na to.

Bo ja zrezygnowałem z gry na kurniku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do szachów to możliwe... ale jeśli chodzi o piłke ... posiadam ten programik i rozwalam komputer na najwyższympoziomie trudności 1/10 razy z nimprzegram :) wiec nawet jak stosują takie coś to wiesz :D
po za tym jak przeciwnik momentalnie za tobą robi ruchy to masz pewnosc ze gra z głowy.. bo by potrzebował kilkunastu sekund abysprawdzic w paper ball 2004 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja kk nie pasuje to zagraj w kalambury... choc jak zobaczysz samochód w kolorowance narysowany prawie tak samo jak "na tablicy" to niemow ze znowu oszukują

wracajac do szachów tam program gra dobrze wiec sie nie dziw ze luzie grajapodobne... :)bo to wszystko to są schematy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 07:35, Chester001 napisał:

a ja kk nie pasuje to zagraj w kalambury... choc jak zobaczysz samochód w kolorowance narysowany
prawie tak samo jak "na tablicy" to niemow ze znowu oszukują


Kalambur to inna sprawa...tam niema jak kantować

Dnia 28.02.2006 o 07:35, Chester001 napisał:


wracajac do szachów tam program gra dobrze wiec sie nie dziw ze luzie grajapodobne... :)bo
to wszystko to są schematy!


ale ruch w ruch......nieuwierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 07:35, Chester001 napisał:

wracajac do szachów tam program gra dobrze wiec sie nie dziw ze luzie grajapodobne... :)bo
to wszystko to są schematy!


Nie wiem, czy cię dobrze zrozumiałem, ale czy ty przed chwilą nie powiedziałeś, że normalnym jest, iż gracze grają tak jak komputery?!
Nie, to jest prawie nie możliwe, by grać w identyczny sposób jak komputer. Przede wszystkim, każdy żywy gracz ma własny styl grania (i nie chodzi mi tu o zwykłe zwyczajowe ustawienia na początku gry), a komputer tego stylu nie ma. Po kilkunastu rozgrywkach można łatwo wyłapać tych, którzy "chessmasterują". A najgorsze jest to, że nie mozna takiemu nic zrobić... Może poza wykazaniem, że te programy też da się pokonać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje sa tacy którzy wygrywaja choć dopiero zaczynaja trafiłem na takich i co ciekawe zawsze grali na 5 minut. ale i tak trafiam czesto na rownych przeciwnikow i na zmiane wygrywam i przegrywam. Ale i tak nie zrezygnuje z Kurnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no coż, to może denerwować, ale mnie osobiście problem wydaje się dość niszowy ;)
nie wiem, czy ranking na Kurniku daje cokolwiek?
ja w każdym razie jak juz tam gram to ze znajomymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 11:57, S.V.P.A.M napisał:

ale ruch w ruch......nieuwierzę


na przykład otwarcie szachowe ;)

---

pozatym co za nowina? zawsze znajdzie się ktoś robiący coś "dla rankingu" - spamer na forum, "posiłkujący się programem" na kurniku etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yo ja zaktualizuje temat opierając się o dam kurnik. A mianowicie: jak gracie na kurniku to w jakie gry i na jakich stołach. Ja gram w makao i kości. W makao mam ranking 1300 a w kości 1250.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witajcie ziooomki...

myśleliście o jakimś turnieju szachowym na kurniku?

jak coś będziecie mieli zostawcie wiadomość właśnie na kurniku albo napiszcie tutaj...


dzięki 3mać sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować