Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Linda Kratosem, Pazura Daxterem!

59 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2009 o 17:34, Reffanov napisał:

Tak jak myślałem, Kratosa podkłada Linda. :P


Juz to sobie wyobrazam: Krotos do przeciwnikow "co ty k... wiesz o zabijaniu?". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z Dexterem świetny motyw, aż żałuje że nie mam PS2 tylko PS3, zawsze lubiłem platformówki, najwyżej pogram u kogoś, a co do lindy to nie wiem, mogli znaleśc kogoś z groźniejszym głosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem??? Już przy pierwszej informacji o Żebrowskim w roli Herkulesa mówiłem, że na Kratosa wezmą Lindę... Prorocze słowa...Mogę zagrać w totka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh.... polonizacji nie lubie, ale iniciatywe rozumiem. tyle ze.... zaczynajcie od NOWYCH marek. zmiana glosu kratosa z czesci na czesc to ZLY pomysl. no i oczywiscie zgadzam sie z komentarzem Renora - co do WSZYSTKICH lokalizacji... czy nie moze byc jak z filmami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 17:36, Szczur22 napisał:

Hahaha, juz to widze.
Kratos staje przed bogami na olimpie, żując kości pokonanych przeciwników, celuje w nich
mieczem i mówi: Wypierdalać...


Genialny motyw, chce to zobaczyć w grze! Razem z innymi kultowymi tekstami ("Nie chce mi się z tobą gadać...").
xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że autor newsa nie napisał, że w grze będzie ANGIELSKI I POLSKI DUBBING DO WYBORU TAK SAMO JAK W UNCHARTED ŻEBY NIKT NIE NARZEKAŁ, ŻE GO ZMUSZAJĄ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boguś może mieć sobie image twardziela, ale jego głos ni jak do Kratosa nie pasuje. Chyba, że będzie go (głos) modulował, ale wtedy branie gwiazdy nie ma sensu. Przynajmniej tłumacze mogą się postarać o wplecenie paru kultowych tekstów, wspomnianych już na forum :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby mnie to specjalnie interesowało (nie mam PS3), ale pewnie dzięki lokalizacji sama gra będzie zapewne tańsza. Ciekawe czy sprzeda się w Polsce lepiej niż Killzone 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować