Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Risen trafia do sklepów; demo dostępne

51 postów w tym temacie

Tak dwa tygodnie to tylko parę dni. Wrzawa jest niemała, traktowanie klienta po macoszemu i usprawiedliwianie się kryzysem jest nierozsądne. Skoro C. nie dała rady to mogła przekazać CDP jak poprzednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... ot taki poprawiony Gothic 3... ale to już nie jest to samo... klimatu praktycznie brak... jeśli ktoś grał we wszystkie części Gothic''a to tutaj co chwilę będzie widział coś z którejś z jego części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 12:46, stloyd napisał:

Ech... ot taki poprawiony Gothic 3... ale to już nie jest to samo... klimatu praktycznie
brak... jeśli ktoś grał we wszystkie części Gothic''a to tutaj co chwilę będzie widział
coś z którejś z jego części...


Moim zdaniem to jest właśnie największa zaleta tej gry. To gra dla fanów sagi Gothic. Fan (taki jak ja) bedzie w siódmym niebie, bo to klon jego ukochanej gry.
ilez jak gier kupiłem, przetestowałem, przeszedłem w poszukiwaniu czegos na kształt Gothic....i nigdy nie znalazłem. A teraz jest Risen. Chwała Piraniom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na Cenedze postawiłem krzyżyk i nie mam zamiaru inwestować w gry które wydają wole kupić z zagranicy wydanie i mieć pewność że patche będą pod tą wersje. A nie jak w przypadku Fallouta 3 polski patch 1.1 a gdzie indziej na świecie 1.7...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety C zgarnia większośc dobrych tytułów, a nie CDP. Mają więc za dużo roboty i za mało czasu dlatego brak patchy w rozsądnym czasie. Gdybym mógł pójśc do sklepu albo ''kiosku za rogiem'' i kupić wersję EN to bym tak zrobił. Niestety na razie jestem skazany na MM i Saturna, więc pozostaje Cenega. I pomimo, że ''wieszam na nich psy'' (F3 i inne tytuły) i mam o Nich jak najgorszą opinię to czekam do 16.X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba to demko zassać chociaż gry ''około-gothicowe'' mógłbym kupić w ciemno. Ciekawe jak z wydajność w porównaniu z G3 będzie, teraz już tylko czekać na Arkanię do kompletu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 13:07, igor8472 napisał:

Trzeba to demko zassać chociaż gry ''około-gothicowe'' mógłbym kupić w ciemno. Ciekawe
jak z wydajność w porównaniu z G3 będzie, teraz już tylko czekać na Arkanię do kompletu...


Ta gra ma o wiele lepsza wydajnosc[optymalizacje] niz Gothic 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 12:59, Xeoo napisał:

Cos to demo nadal nie chce sie zainstalowac a metoda z uniextractor u mnie nie
dziala;/

A na pewno wszytko dobrze zrobiłeś mi to pomogło spróbuj jeszcze raz. I ktoś tam jeszze pisał, że na dysku systemowym jak zainstalował to mu działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 13:54, kotlecik5 napisał:

Jak tak czytam wasze komentarze, że jakieś błędy są, nie chce się instalować to sam już
nie wiem czy ściągać, czy nie przy moim super ultra szybkim necie

jesli czekasz na wersję PL to sobie odpuść demo, w ciemno obstawiam, że gra na twoim sprzęcie pójdzie bo dobrze zoptymalizowana jest.
A do 16ego wcale nie tak daleko, zresztą na pewno bedzie tu i ówdzie wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kotlecik5: jak byś uważniej czytał te komentarze to wiedziałbyś, że błąd instalacji został naprawiony po paru godzinach (2-3). Też nie mam szybkiego netu a mimo to ściągnąłem i nie narzekam na grę.

@castlerock: jemu chodziło o szybkość internetu jaki posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to się zapowiada, gra chodzi płynnie i w ogóle. Ale nie kupie od Cenegi. Mam ich w dupie.

A swoją drogą macie takie problemy, że grafika w demie jest taka jakaś zbielała i dopiero przy zbliżeniu się do przedmiotu nabiera on kolorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do instalcji dema Nie instalujcie tego podanego na gram !! to jest stara wersja z bledem poszukajcie versji 2! Demko wlasnie skonczylem :) coz moge powiedziec stary dobry gothic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować